♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
4. okt 2010

ahojte babuľky ... 🙂

lucia20
4. okt 2010

ja sa chystam tiez k lekarke pre lieky. :D uz by sa patrilo.

baby vidim ze chorobuje vacsina z vas, skore uzdravenie prajem

vladka84
4. okt 2010

@katulkaaaaaa ja si budem urcite nejaku antkoncepciu pytat, lebo nemam v plane dalsie tehotenstvo, teda v blizkej buducnosti urcite nie... aj ked si nie som ista, co sa k sexu vobec dostaneme, lebo ja zaspavam hned ako zaspia deti 😀 😀 😀

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa ja som nikdy tablety nebrala ale rok sme nechceli otehotniet potom sme chceli a nedalo sa tak som si povedala ze uz nikdy nepoviem ze nechcem otehotniet, ked bude boh chciet tak nam ho pozehna takze idem bez tabletiek...

inac sme na tom ako vladka kedy baby stihate a vladzete sexik???? ja nestiham ani pomysliet 😀

majka35
4. okt 2010

o čom tu rozprávate, voľajako nerozumiem... čo je to sex??? 😕

vladka84
4. okt 2010

@kvietok121 ja na to aj stihnem pomysliet ale hned potom zaspim 😀 😝
no a to som ako tehotna vyhlasovala, ze poporode skocim na mm a bude mi musiet vynahradit to tehotenske obdobie, kedy sme vedla seba nevinne spali.... 😀 😀 😀

kvietok121
4. okt 2010

@vladka84 xixi o tych silnych reciach ani nehovor tiez som to mm prizvukovala a ked maly zaspinka tak obaja len cmuk a dobru noc 😉

kvietok121
4. okt 2010

@majka35 to je take pre naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas velmiiiiiiiiiiiii vzdialeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

katulkaaaaaa
4. okt 2010

tak ja uz neviem co slovo sex znamena...pridavam sa k vam...cize ani neviem k comu mi bude antikoncepcia 😀 😀 😀

vladka84
4. okt 2010

@katulkaaaaaa no vidis ako rychlo sme vyriesili tvoju dilemu ci si dat alebo nie antikoncepciu 😉

no nic, idem si ja drobca zabudit, uz spinka 2,5hod. a ako sladucko, az mi je luto ju budit, ale treba sa nam napapat a ist po Timku...

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa rady nad zlato nie 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
4. okt 2010

teda baby ako tak sledujem, vy zanedbavate manzelov. :D

to my sme uz po prichode domov spekulovali, ako dlho treba cakat po cisarskom. :D

lji
4. okt 2010

@lucia20 ale to nie je zanedbávanie 🙂 dá sa aj inak uspokojiť manželov 😀

memory97
4. okt 2010

@kvietok121 Este som zabudla, ak maly iba cucka, moze ti znizit tvorbu mliecko, ako sa stalo aj nam ☹ nedovol mu, aby iba cuckal, treba ho odpojit malickom do kutika pusinky. drzim prsty, ja som kojenie uplne vzdala, sem-tam ho prilozim, ale radsej odsajem a viem, kolko spapa...

@jankasramka presne si to vystihla s tym kravskym mliekom, my sme mali tu alergiu, ale prisla som na to vcas. Sme zacali kupovat kravske mlieko pri nakupnych centrach, asi viete, ako sa to vola, ja si na to neviem spomenut, ta celoslovenska akcia na podporu predaja kravskeho mlieka, aj som ho prevarila a maly sa uplne vyhadzal na tvaricke a bol nepokojny, ked som ho prestala kupovat, tak v pohode. Asi treba davat pozor aj na mliecne vyrobky, ci su pasterizovane.

memory97
4. okt 2010

@kikuska25 zlepsilo sa to malemu po preplachnuti slznych ciest? Mame tiez ten problem, ale liecime kvapkami, sme odmietli preplachnutie...

jankasramka
4. okt 2010

ahojte a dobre rano....teda u vas uz asi len dobre 😀
mam taku otazocku.videli ste na slovensku znacku infantino?predava sa to tam?

memory97
4. okt 2010

@liba78 ano boli sme v KE🙂maly bol z tych nasich dialnic vydrncany az spinkal ako babatko🙂 cestu tam nam krasne prespal aj papal v spanku🙂 ani zobudit sa nechcel, ked pocul motor auta🙂

@lji mala bola nadherna ako cukricek🙂

@vladka84 o susedov sa neboj, ich deti tiez mali zle dni 😉 tak to vydrzia 😉

memory97
4. okt 2010

@kvietok121 to je super, ked sa spolu rozpravate, hrajkate, to je dobre znamenie a hlavne musis byt v klude ty, bude aj Matejko🙂

@lji su aj zachytavace mliecka, myslim, ze pri vyrobkoch avent som to videla.

@katulkaaaaaa ved skusit mozes, ale nepoznam ich. My urcite si nedame nic predpisat, my chceme dalsie🙂

evanns
4. okt 2010

@katulkaaaaaa aj ja by som potrebovala antikoncepciu lebo sice chceme aj druhe babo ale neskor...si chcem naplno vychutnat Natashku aspon 3 roky 😉 tak baby poradte aku ste brali pri kojeni...
u nas je tiez dnes zas nadherne a teplo (relativne)...uz sme boli 02,5 hod. vonku a teraz sa s nou chysta mm znovu...a ja idem zehlit ☹

kvietok121
4. okt 2010

@memory97 snazim sa dakujem za vsetko s vami som kludnejsia 🙂

jankasramka
4. okt 2010

@kvietok121 aky mas den? zvladate s intervalmi ?vydrzi uz viac AJ BEZ PLACU?

jankasramka
4. okt 2010

@memory97 tak my sa chystame cestovat stvrtok a ja sa toho hrozim- ked pocitam tam aj spet tak to bude 10 hod za den a takmer vkuse bo ideme len na otocku po moj pas a matea nemame s kym nechat ☹
pochybujem ze prespi 10 hod....a neviem co budem robit ak spusti ten svoj krik v aute 😖

kvietok121
4. okt 2010

@jankasramka zabavame ako sa da, plac je ale nie vkuse tak to nejako zvladame, ak ked pride kriza tak pomaha hlavicka o hlavicku a maminka do uska ššššššššššššš, a samozrejme prechadzanie 😀 😀 😀 😀

kvietok121
4. okt 2010

@jankasramka tu cestu nezavidim my sme radi ze sme zvladli zatial najdlhsie polhodinu v aute ... ale spinkal az dovtedy dokedy sme ho nevybrali z auta

kvietok121
4. okt 2010

@jankasramka inac papame lepsie

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@evanns neiem jasi ju vyberie a skusim,doktor mi odporucal znacku 🙂 azalia 🙂 ze neznizuje tvorbu materskeho mlieka,nepribera sa z nej,a moze sa brat len pri kojeny...po porode viki som nebrala nic,ale teraz sa uz viac bojim 😝 inapredtym som tri mesiace brala yadine a odporucam

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@memory97 🙂 🙂 🙂 dalsie babetko?a to hned takto rychlo? 🙂 tak to mas moj obdiv

kvietok121
4. okt 2010

@memory97 aj my by sme chceli dalsieeeeeeeeeeeeeee dalsi darcek

katulkaaaaaa
4. okt 2010

@kvietok121 moja tak ti nemas dost? 😀 ja ked som mala viki ako ti matejka tak som povedala ze dalsie uz nikdyyyy 🙄 a potom ked som o dalsie babetko dosla ,som si uvedomila ako velmi chcem dalsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre