♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
4. okt 2010

@vladka84 mooooje chuuuuda musis si najst cas aj na seba kasli na zehlenie to ti neutecie radsej si oddychni..musis sa aj muzikovi venovat 😀 😀

evanns
4. okt 2010

@vladka84 normalne po kojeni prstom potriet vyrazky...
@kikuska25 normalne som rodila...a potrhana som bola kompletne, milion stehov! 😝

kikuska25
4. okt 2010

@evanns moje chuda asi tak ako ja ved som teda riadneho valibuka porodila 😀 😀 bojim sa toho trosku ale uz by som velmi chcela a kedy si prestala krvacat ak sa mozem spytat?

evanns
4. okt 2010

@kikuska25 cca po 2 tyzdnoch uplne

kikuska25
4. okt 2010

@evanns tak to je super...ja som este predvcerom liala ako z krhli ale dnes uz ok myslis ze to mozem aj tak?

mirmaj
4. okt 2010

ahojte babulky, tak už sa hlásim aj ja 🙂 na svadbe bolo výborne aj som sa zabavila, ešte sme boli včera aj na popravkach tak som sa neozvala, idem stiahnuť fotky až vám ukážem našu princeznú 🙂 čítam, že rozoberate sex po pôrode, nechcela som sa pridať až nevyzerám ako nymfa 😀 😀
@kikuska25 myslím, že kľudne môžete skúsiť, ja som to vydržala len 2 týždne a niekedy v 3 po pôrode sme to skúsili 🙂 🙂 ale ja som nebola moc potrhana, tak možno preto som sa aj rýchlo zahojila a nič ma nebolelo 😎 😎

mirmaj
4. okt 2010

@jankasramka dúfam, že ja nebudem ako tí známi čo spomínaš, lebo tie druhé očakávane mesiačiky stááááále neprišli 🤐 🤐 ale nabrala som odvahu a urobila som si test a bol negatívny, tak som si vydýchla, no tak neviem čo teraz 😲 😲 asi len hormonálna porucha nie? 😒
Tabletky som si nechcela dávať, lebo po prvých čo som brala od 18 som katastrofálne pribrala a nikdy neschudla, tak som si povedala, že si ich radšej nedam, ale neviem či som si nemala dať, ale aj tak by bolo neskoro ak by tak 🙂 🙂

kvietok121
4. okt 2010

@katulkaaaaaa bolo to az take hrozneeeeeeeeeee ach bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

jankasramka
4. okt 2010

@kvietok121 vcera som citala ako vnimaju deti bolest a celkovo o bolesti. a bolo napisane ze strach zvysuje percepciu bolesti takze nebooooooooooooooooooooooooj 😉

akika722
4. okt 2010

ahojte... 😀 dobra tema 😀 ...no ja som po porode nejaka uchylna 😅
ale nesmiem brať antikoncepciu 😕 čo teraz?obe boli planovane dufam že nieee ale čo ak predsa?ja už dalšie nechcem...a ani nemožem 😔

jankasramka
4. okt 2010

@mirmaj po porode to vselijako kolise aj ked nekojis tak to nemusis mat nejak presne este...ale tak chapem tvoje obavy...druhe babo vychytat na prvu ovulaciu po porode- no nic moc 😀

jankasramka
4. okt 2010

@akika722 preco nesmies antikoncepciu? koli oblicke ci ako???

vladka84
4. okt 2010

@kikuska25 mm nie je doma, dnes som s dievcatami sama a kedze sa mi podarilo ich tak skoro dostat do postele, treba to vyuzit, zajtra uz taka prilezitost nemusi byt...a zehlenia mi kazdym dnom len pribuuuuda 😒

@evanns dakujem 😉

mirmaj
4. okt 2010

@jankasramka no to by fakt teda nebolo 😲 😲 ale keby to už tak aj nedajbože bolo, tak uričte by som si to nechala samozrejme, ale poviem ti bola by to fakt fuška 😝 😝

akika722
4. okt 2010

@jankasramka ano moja,žiadne lieky nesmiem.ani od bolesti hlavy a tak... 😒

mirmaj
4. okt 2010

@akika722 tak sme natom skoro rovnako, ty nemôžeš, ja nechcem a potom trpneme či to nema nasledok 😀 😀

vladka84
4. okt 2010

@akika722 tak ti este mozno moze dat tu antikoncepciu co sa dava pod kozu... neviem teraz ako sa to vola, ale je to tusim na 5r.... len teraz rozmyslam, ci sa moze pri nej kojit 😕

no jeden kos mam pozehleny, druhy si necham na zajtra, uz som sa dvakrat popalila, tak nech si viac neublizim 😝

jankasramka
4. okt 2010

@akika722 😲 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha, tak to ako sa da???? ty si normalne hrdinka!
si neviem predstavit ze by som ani `paralen nemohla....ta obdivujem vazne

jankasramka
4. okt 2010

@vladka84 to je jedine moje stastie ze oni tu zehlia veci az ked si ich davaju na seba takze ja takmer nezehlim. len mateove veci.
mm si kosele do roboty zehli sam rano. on byval od 15r sam s bratom tak je dost samostatny. no zlaty je. a mne usetri kopec roboty 😉

jankasramka
4. okt 2010

@vladka84 mala by si ist oddychovat vazne.... 🙂

akika722
4. okt 2010

@mirmaj prečo nechceš?
@vladka84 že mi rozrežu kozu??????????? 😲 😲 😲
@jankasramka moja zvykla by si si...

akika722
4. okt 2010

@jankasramka asi ti tam pošlem mojho mm nech ho ten tvoj zauči 😀

mirmaj
4. okt 2010

@akika722 lebo ked som si dala prvú v 18 tak som po nej hrozne pribrala a brala som ju 6rokov a potom sme si skoro 3roky davali len pozor a bolo to v pohode, tak sme sa teraz s mm dohodli, že si ju nebudem davať 😵 😵

mirmaj
4. okt 2010

@jankasramka
@akika722 ja tiež žehlim len malej veci a aj toho je dosť 🙂

akika722
4. okt 2010

@mirmaj aha...ja som zatial nebrala nič,obajachlapci su planovany,dufam že sa nepodari ale obava tam je 😒

evanns
4. okt 2010

baby ja dufam ze nebudem ako moja mama ...ja som sa narodila 10 mesiacov po bratovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankasramka
4. okt 2010

@evanns 😀 wow 😀
no,myslim ze jej mozes byt vdacna ze nesla na potrat ako sa to v dnesnej dobe robi 😖
to by sme o teba prisli a chybala by si nam v august. milacikoch 😉

lucia20
4. okt 2010

@katulkaaaaaa my sme zacali na katke pracovat ked lucka mala tri mesiace. :D
baby, ja vam tak trosku zavidim, to ze planujete takto dalsie babatka.... ja ked si predstavim, ze sme uz pomaly na konci s detmi, tak mi je az smutno....
ale to posledne si odlozime na stare kolena, ked budem mat takych 27-28. :D

@jankasramka vy idete adoptovat dietatko???

ozaj baby, ako skoro sa moze otehotniet po cisarskom????

@katulkaaaaaa moj muz je toho isteho nazoru. ja som chcela aspon profesionalne rodicovstvo ale on o tom nechce ani pocut. ☹

@kikuska25 my sme po normalnom porode mali prve milovanie asi na 10 den. 😀 a teraz asi na 12-ty. :D

lucia20
4. okt 2010

baby tiez som uvazovala nad antikou. lieky sa mi moc brat nechce a hlavne im moc neverim, lebo cez lieky sa nam podarila lucka. :D

rozmyslali ste niektora nad vnutromaternicovym telieskom??? mate to niektora?

memory97
5. okt 2010

@jankasramka ja som malemu nachystala mliecko do flase, som ho ohriala, dala do alobalu a do toho obalu na flase, aby si udrzalo dlhsie teplotu, ked sme isli k nasim a maly iba cuckal a spinkal, vobec mu nevadilo, ze ocka ma zavrete pri papani🙂 My sme zistili, ze maly spinkal, ked auto islo v kuse, akonahle sme zastali na krizovatke, tak oci dokoran a velmi ho zaujimalo okolie, lebo sa mu to tam hybalo... a hlavne kamiony, ked sa mihali na dialnici🙂 Kazde dietatko je ine, treba len skusit, ale tiez sme mali strasnu obavu ako to maly zvladne, to sme ho mali prvykrat v autosedacke... Skus mu o tom rozpravat co uvidi pocas cesty v aute, mozno sa to zda ako somarina, ale mala som stastie na jednu velmi milu doktorku a ta radila velmi vela sa rozpravat s dietatkom a vsetko komentovat 😉 oni to vnimaju, aj ked su este malicke🙂 drzim prsty, nech to Mateo vydrzi🙂

@katulkaaaaaa ano, ak sa podari 😉 ja som chcela vzdy dve deticky hned za sebou🙂
@kvietok121 super, ze nebudem sama🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre