♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@evanns nadherna torticka

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa tak to by bol dar idealny po tych mesiacoch 😀
@liba78 moja ja mam obavy či nie s emulipsu

memory97
5. okt 2010

@mirmaj no nadherna bola, mamina ju riadne paradi 😉

memory97
5. okt 2010

@kvietok121 ja idem konecne zajtra k lekarke, tak som zvedava, ci je vsetko ok, ale ani sa necitim, zeby som rodila 😀

@akika722 ak sa malemu robia tie supinky, treba to jemne naolejcekovat a vycesat, casom sa to upravi...

@katulkaaaaaa do nosteka ti, co predpisala lekarka pre maleho? Vyborna je vincentka - nosny sprej, je to morska voda a odporucaju to aj detickam.

kvietok121
5. okt 2010

@memory97 tak to si na to dobre ja mam posvu velmi citlivu - pri porode poranena tak mi dal nejaky gel co natierat ach jo

21
5. okt 2010

Dievcata, v 2 mesiacoch+1tyzden vazime 6040g a mame 61cm!!!!!!!!!!!! Nas maly kon...

vladka84
5. okt 2010

ani mna uz konecne od spodu nic neboli, myslim, ze stehy su vsetky prec, aj sadnut si mozem v pohode, aj soferovat...ale kontrolu mam az o dva tyzdne, dovtedy budem uuuplne fit 😉

no my sme si podriemkali cestou do skolky a uz zasa velke oci 😒 tak rozmyslam, ze ona by mozno este aj spala, ale uz bude zasa hladna... lebo tri hodinky zachvilku prejdu, ale pospala si len hodinku, kym sa ulozila a zaspala presli dve od kojenia... tak neviem, mam ju vzdy pred ulozenim este dokojit, ci ako to robit? 😖

liba78
5. okt 2010

@21 jeeej teda rastiete pekne aj my sme dnes boli u doktorky. Sa mi nezdal malý, je stále zachrípnutý. Tak nám spravila aj poradňu a má 58 cm a 5,56kg. Už ma bolí ruka, keď ho nosím dlhšie 😀 😀 😀
@akika722 myslíš ? Nik iný sa nepridal ? Ale jankasramka tiež písala, že tak mateo prdí a tá ho neberie Neboj. A mlieka máš dosť ? Ja som mala krízu 2 dni, ale už je preeeeeč 😉 😉 😉 😉

liba78
5. okt 2010

@vladka84 ja mám kontrolu v piatok. A už sme skúšali 2x 😅 😅 😅 Ale len tak opatrno 🤐 🤐

vladka84
5. okt 2010

@liba78 @akika722 aj moja niekedy tak prdi... mozno to je podla toho co ty jes a prejde do mliecka... niekedy dokonca tak, ze si myslim, ze je isto pokakana, rozbalim a tam nic 😎

vladka84
5. okt 2010

@liba78 nooo, tak mozno aj ja sa odhodlam este pred kontrolou, hlavne teraz, ked ma uz par dni nic neboli ani nepicha 😉

liba78
5. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 tak to iste aj u nás, rozbalím, nič. A teraz mi vykonal to, že sa pokadil v noci 😠 a ja som ho rozbalila az o 4:30 ráno. Tak to bol iný maglajz uschnutý, riťka išla rovno do umyvadla 😀 . Ale našťastie žiadne podráždenie pokožky. 😅

evanns
5. okt 2010

@katulkaaaaaa
@akika722
@liba78 dakujem baby
@akika722 aj nasemu chrustovi prdy obcas riadne smrdia...si myslim ze je pokakana a nic!!! 😉

kvietok121
5. okt 2010

baby dnes je velmi blby den normalne som det a maly placka a placka ach jo ☹

vladka84
5. okt 2010

baby, co ste dnes varili/jedli? ja uz neviem co urobit a to je este len zajtra streda 😒
@kvietok121 aj my mame blby den, uz rano to zacalo tym lejakom, ktory nas chytil po ceste... no ale blizime sa pomaly k zaveru dna, tak vydrrrrrrrz! 😉

vladka84
5. okt 2010

@liba78 ja tiez v noci nerozbalujem, nech ju zbytocne nerozrusim, len privonam, ze ci nie je pokakana, ak nic nezacitim, tak dam papat a rozbalujem az pred rannym kojenim - to je okolo piatej - siestej, ako vstane... tak chudinka, ak nahodou nezacitim, bude spat pokakana.... zatial sa mi to ale nepodarilo 😉

mirmaj
5. okt 2010

@kvietok121
@vladka84 my sme si teraz super pospali, ale teraz sme prišli z vonku 😀 už je prebalená a nakrmená a híka si sama a rozhadzuje ručičkami,ale neviem do kedy ju to bude samu baviť🙂 ale predtym ako sme išli papať sme sa chvľku ponosili v polohe ktorú tu nafotila jankasramka a parádne sme sa vyprdkali, je to fakt super poloha na nosenie 😵

vladka84
5. okt 2010

@mirmaj my spinkame teraz, uz asi hodinku, tak dufam, ze si nemysli, ze je uz noc.... okolo siedmej ma papat, to uz by som ju chcela mat aj okupanu, tak ju asi aj budit budem 😒
aj my sa tak nosime, ale bavi ju to len chvilku, potom chvilku s hrackami, potom chvilku rozbalena pokopka si s nozkami a potom uz ma spat...ale len niekedy sa nam to posledne podari 😀

akika722
5. okt 2010

@memory97 ja viem moja že treba vyčesavať aj Pati mal.ja len či aj vy to mate...
@21 že kon 😀 😀 😀 😀 😀 valibuk..pekne rastie
@liba78 neviem či počasim ale nervozny je krpec...spal len rano a potom cely deň 10 nimutovky...to sa nam nestava tak si všetko spajam s kvapkami...prdy vylučene 😀 😀 si spominala že aj tvoj bol ked si ich začala brať...a už ok,a chudneš už?ja neverim že od nich schudnem

akika722
5. okt 2010

už to začina...dam spať Paťka a on 15x vyde z izby...chcem pišať,piť,noštek fukať a teraz tu pobehuje že si musi upratať-za inych okolnosti ho to neštve že ma križom kražom hračky...ach jaj...

kvietok121
5. okt 2010

@vladka84 ani nehovor hrozny den hroznyyyyy pomahame si dokonca aj cumlom pretoze uz som vycerapala vsetky moznosti spi 5-10 min nieco sme sa prehrali ale vacsinu dna sme prerevaliiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒

kvietok121
5. okt 2010

@mirmaj nam dnes nepomohla ani poloha teda chvilku to fungovalo ale len chvilku dokonca sme si rozmysleli aj ist vonku

kvietok121
5. okt 2010

@mirmaj normalne zavidim my teda nic ak nepocitam za cely den tie 10 minutovky

katulkaaaaaa
5. okt 2010

dnesne foto,ani nevyzeraju ze su taky chori vsak?ale uz je troska lepsie 😵

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@21 😀 😀 😀

kvietok121
5. okt 2010

@katulkaaaaaa no anjelik krasny s velkymi ocickami

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@kvietok121 😵 moja zlata,citam ze sa zase trapite 😢 to mi je luto,mi uz lepsie obom lieky zabrali,uvidime aka bude noc

akika722
5. okt 2010

@katulkaaaaaa Kati krasnučky su...aj maminka...Simonko nam pozoval,kukučkoval 😀

akika722
5. okt 2010

@kvietok121 aj my sme dnes divny...už ťa chapem čo maš každy deň ☹

katulkaaaaaa
5. okt 2010

@akika722 dakujem 🙂 no verim vam baby ja ked mi ked mame blby den tak som hotova...neviem i predstavit tkto fungovat kazdy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre