♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
5. okt 2010

@katulkaaaaaa nezhanala si darcek pre mm?
http://ajtaci.sk/catalog/1928/darceky
😀

jankasramka
6. okt 2010

@katulkaaaaaa ozaj, este som zabudla- viem ze som s tym uz asi otravna, ale cez skus nechavat spat na brusku a tie sople mu nepojdu do hrdla, sak uz pekne drzi hlavku🙂
mozno to aj robis, neviem. to len ze ja som sa strasne bala nechavat ho tak lebo vsetci ma strasili ale dr. povedala ze pod dozorom sa moze ked uz hlavku drzi aj nasi mi vravli ze my sme vsetci tak spavali hned. a nas mateo teraz uz ani inac nezaspi, len na brusku, aj v noci...

my sme mali prvy mesiac hrozne sople a tu nemaju vysavace takze sme to museli takto riesit 😉

jankasramka
6. okt 2010

ach jaj, bola som psy vencit a vonku zimaaaa- normalne som mala 3 mikiny hrube a zima mi bola. nemame teplomer tak som kukla na net predpoved a ze v noci 9 stupnov. cez den je takych 25-26 ale v noci zima strasna 😖 to len aby ste mi nezavideli 😉

jankasramka
6. okt 2010

sak to je rovnaka zima jak v blave 🙄

akika722
6. okt 2010

dobre ranko 😀
@jankasramka no originalne darčeky 😀 😀 😀 škrapka na gule 😀 😀 😀 sexi ovca, 😀 😀 😀 ale da sa tam aj zohnať nafukovaci partner 😕 takže ak nie je chuť na sex vyrieši sa to 😀 😀 😀
cez deň horuco v noci zima,sila

liba78
6. okt 2010

Dobré ránko...
@jankasramka tiež som sa pobavila na tom darčekovom linku 😀 😀 😀 aj keď osobne ma zaujala tá jazda na ferari čo dávala link včera akika. Ale tie nafukovacie anče by sa našim chlapom šikli, len aby s nimi neboli spokojnejší ako s nami. 😀 😀 😀 Ideálne milenky, nenadávajú, dajú vždy, a potom nezavadzajú v posteli. 😀 😀 😀

kvietok121
6. okt 2010

dobre ranko
@katulkaaaaaa ahojky ja to proste nechapem pekne sa napapa rano stane bez placu a napriek tomu cely den prereveme sem tam svetla chvilka, myslim ze na vine je to ze nespi keby si oddychol bolo by to super
@akika722 verim ze dnes sa vam to nezopakuje a ze mi budeme mat tiez dobry den

akika722
6. okt 2010

som sa rozhodla od dnes nejem sladkosti...neviem či nie z toho je maly taky...a ma problem spať...žeby čokolada?

lji
6. okt 2010

@kvietok121 stále ťa čítam a stále rozmýšlam nad dôvodom prečo plačkáva. u nás aspon poznám dôvod ale u vás je to teda záhada 😕 dúfam že dnes budete mať super deň bez plaču. 😒

kvietok121
6. okt 2010

@mirmaj snazime sa ist von ak sa da ale niekedy tak placeme ako vcera krasne sa usmieval a dala som ciapku a to si mala vidiet co robil a uz reval az do kojenie
@liba78 tak sa dnes drzte

kvietok121
6. okt 2010

@lji neviem ani ja no idem sa mu venovat lebo akosi zle papa ale vies co tesim sa na noc lebo vtedy je super spinka 5-6 hodin, usmieva sa mi ziadny plac no krasa

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 moj tiež neznaša čiapku...davam mu ju aj po kupani no cirkus robi kym sa nepapa 😒

lji
6. okt 2010

@akika722 máš môj obdiv.ja som moju hroznú chuť na ovocie ktorá mi ostala po tehotenstve zahnala keksami 🙄 po tej hnusnej noci čo som zjedla hrozno a malú išlo roztrhať som musela dačo spraviť. ale som zvedavá ako sa to odzrkadlí na váhe 🙄

kvietok121
6. okt 2010

@akika722 to uz davno nejem a on nic ze vraj niekto mi povedal ze modovka lekarska caj??? ze ukludnuje pije to niektora???

akika722
6. okt 2010

@lji mam pocit že z čokolady nevie zaspať to je na energiu ako kofein.či?
tak sa musim krotiť...a možno aj schudnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 ano medovka je na uvolnenie organizmu

kvietok121
6. okt 2010

@akika722 ja neviem ako ist bez vreskotu von

lji
6. okt 2010

@vladka84 ty sa rozhoduješ den vopred?ja až ked viem aký máme den. včera bol brutálny tak som varenie vynechala a ostalo to na čskn (čo si kto nájde), ale našťastie mama spravila špagety. ked sú dobré dni tak varím niečo čo môže byť aj časovo náročné a ked stred ako dnes tak to vidím na zeleninovú polievku, ryžu s kur.reznami (ale tie už mám v mraznicke to iba urobim 😀 )

kvietok121
6. okt 2010

@akika722 myslis ze to bude posobit aj na maleho a moze sa vobec pit?

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 skus hrnček a uvidiš ale myslim že uškodiť by nemalo.nemudiš urobiť silny...mam ju asi doma oblečiem maleho a pozriem čo ešte obsahuje... min.moja mm ho bere von

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 medovka lekarska-priazdnivo ovplyvňuje nervovu činnosť,Pomaha pri vyčerpanosti spojenej s unavou a tiež pri poruchach travenia.Povznaša naladu,upokojije myseľ a zvyšuje koncentraciu.Pôsobi posilňujuco a PODPORUJE CHUť DO JEDLA.zloženie 100%medovka lekarska

kvietok121
6. okt 2010

@akika722 aj ja som to nasla ale neviem ci to mozem ked kojim nenasla si nieco ci to mozu kojace zeny?

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 nenačita 🙄 nič sekunda

akika722
6. okt 2010

@kvietok121 http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=549 alebo si daj vyhladať bylinky počas dojčenia/kojenia...skus pozrieť ak maš čas,musim utekať moja...potom daj vedieť čo si našla...ale myslim že v čajoch pre kojacie matky je primes medovky

vladka84
6. okt 2010

dobre ranko...no to bola noc, mala si o jednej zmyslela, ze spala dost, tak sme sa hodinu kojili a dalsiu hodinu nosili, potom som ju zufala polozila a ona zaspala... neviem si predstavit, co by som robila, keby mi takto nespala kazdy den, alebo kazdu noc...
@lji rozmyslam vzdy vecer predtym, aspon dve moznosti, co by som mohla urobit, jedno narocnejsie na cas, druhe take jednoduchsie a ak mame nahodou zly den, tak jeme to, co je v chladnicke a napady sa presuvaju na dalsi den... uz som rozmyslala, ze ked bude dobry den, mala by som si nadrobit nejaku stravu do mrazaku, ze to v nutnom pripade len vytiahnem... 😉
spagety sa mozu? take s mortadelou?

liba78
6. okt 2010

@kvietok121 ja pijem mineralku rajec s medovkou. Ale keď hoviríš, že noc super, u nás zaberá na spanie
1. chladnejšia, vyvetraná miestnosť, zatiahnuté žalúzie
2. cumel + moja ruka na líci a čiastočne cez oči (zľahka)
3. vysavač
niekedy stačí jedno, niekedy kombinujem dve veci. večer dám cumel a ak je už moc unavený, musím si ľahnúť k nemu. úplne blízko, on sa celý ešte ku mne prisunie. niekedy mám pocit, že chce späť do brucha 😅

liba78
6. okt 2010

@vladka84 spagety jem aj s tým maglajzom. Dnes nevarím, idem o 10:45 na to ORL. Dúfam, že nás zoberú presne. 😅

vladka84
6. okt 2010

@liba78 aj moja tak v noci zaspinka (teda vacsinou, vcera v noci to neplatilo), napapa sa, uz viem,ze dost ma vtedy, ked sa zacne "hadat" s prsnikom- to je tak, ze drzi v puse a hundre si, tak jej vyberiem z pusy, niekedy chce este cumlik, niekedy len vopcha hlavu az kdesi podomna a spinka 😉

nooo, tak super, spagety mam rada a Timka tiez, tak to mozme kazdy tyzden jeden den 😀

gagarinka
6. okt 2010

@kvietok121 vobec sa nestresuj, ze nechodis von. moj syn mal prve tri mesiace take, ze ked fukalo vonku, on nevedel dychat, tak som to vyriesila tak, ze tie prve mesiace spaval na balkone. takto male deti potrebuju hlavne cerstvy vzduch a im je jedno, ze sa pri tom neprechadzate. a pokial mas jedno dieta, tak to mozes pokojne robit takto a aspon si doma stihnes co to porobit. fakt sa tym vobec nestresuj, hlavne nech ste v klude
A pokial sa maly ukludni pri noseni, tak ho nos. Ale stale mam pochybnosti, ci sa dost naje. Co ty myslis? Moja mala tiez obdobie, ze skoro vobec cez den nespavala, strhavala sa a nechala sa furt nosit. Teraz musim odsavat a davat jej z flase (prso odmieta) a mam pocit, ze konecne poriadne papa, lebo ma znovu take vydatne spanky ako ked bola novorodenec. Spi na balkone doobeda 3-4 hodiny a poobede detto.

A tu medovku, ja pijem tiez ten medovkovy Rajec a na hektolitre. Neviem ci to nejako posobi, ale na mna aj trochu ano, menej hucim na maleho 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre