♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. okt 2010

baby este jedna otazka ma niekto elektricku odavacku mne to rucnou nejde a stale mam zapalene prsniky poradte mam kupit???

gagarinka
6. okt 2010

A neviem, ci som ten tip nasla na tomto fore alebo niekde inde, ale davam do pozornosti knihu Rodicovstvo je veda, ja konecne zacinam chapat nasho syna a vsetky jeho vyciny, ktore ma doteraz vytacali do vyvrtky. Skoda, ze som ju doma nemala skor, asi by to u nas doma vyzeralo inak 😅

kvietok121
6. okt 2010

@gagarinka dakujem za pomoc on sa v kuse strhava a tak spi 10 min idem skusit ten balkon aj ja ho tam niekedy vypracem no nechcel spat ani tam idem skusit mozno dnes bude

akika722
6. okt 2010

@vladka84 ja som to moja už viac krat jedla,špagety milujem 😅

gagarinka
6. okt 2010

@kvietok121 a skus si v noci tri hodiny po poslednom kojeni odsat, kolko asi tak mas mliecka (pi pri tom teply napoj, lepsie to tecie, alebo si prsia predtym osprchuj teplou vodou, nech sa ti to trosku uvolni) a uvidis, ci ma maly dost. oni by teraz mali vypit okolo 100-120 ml priemerne (vy ste mladsi)
mne mala vypije 150 ml odsateho a tolko som urcite v prsiach nemala, akurat ze musim odsavat kazde2 hodky, aby sa mi to trochu zvysilo, lebo to zbieram na dvakrat 😅

kvietok121
6. okt 2010

@gagarinka ty mas rucnu alebo elektricku?

kvietok121
6. okt 2010

@liba78 ked ja ho uspim a on je ochvilu hore hrozneeeeeeeeeeee s niiiiiiiiiiiim

kvietok121
6. okt 2010

@gagarinka vies ked mam furt upchate mliekovody tak je ho dost len akokeby sa mu nechcelo tahat

akika722
6. okt 2010

@gagarinka http://www.gorila.sk/cart/checkout.php?refresh=y prave objednana 😀 vraj najlepšia cena boli posledne dve tak už je len jedna

akika722
6. okt 2010

😅 aasai som tu dala môj košik 😅 som si nevšimla sorry 😅 😅 😅

akika722
6. okt 2010

@majka35 no majka ak na krpca nezaberie ta kniha rodičovstvo je veda tak si to hodim 😒

akika722
6. okt 2010
evanns
6. okt 2010

@liba78 sranda aj nasa tak zaspava...ale namiesto vysavaca jej spievam 😀
@vladka84 aj my mame dnes spagety...ale s tuniakom a pomodoro omackou 😵
a rajec s medovkou pijem casto...a na mliecko mne pomaha vinea

kvietok121
6. okt 2010

tak objednavam elektricku

vladka84
6. okt 2010

@akika722 aj ja som ju objednala, precitala som ukazky, ktore tu davala @jankasramka a vyzera to byt naozaj dobra kniha... vzala som posledny kus 😀
dufam, ze sa zo spagiet nevyhadze, chudatko, este stale je na tvari vyrazkata, na tele nema nic... tak neviem, ci to je zo stravy, ale z tej ciapocky... a urobili sa je vyrazky na obociiiii, az take chrasticky.. zajtra ideme do poradne, tak uvidim, co mi dr. povie..

evanns
6. okt 2010

@kvietok121 ja stale ked ta citam tak ta obdivujem ze vydrzis a neskusis UM...
ja uz vecer nasu malu prikrmujem...papa bezne 120 ml a vecer som uz tolko nemala sancu odsat, uplne prazdne prsia...ale ja som vdacna aspon za to ze cez den papa moje

evanns
6. okt 2010

@vladka84 my sme mali a dala nam Excipial U Hydrolotio a za par - 2- 3 dni vsetko krasne vycistene, aj na lupinky na hlavicke jej to davam

evanns
6. okt 2010

@gagarinka a je ta kniha uz aj o uplne malickych kojencoch ako je nasa? diik

akika722
6. okt 2010

@vladka84 možno zajtra dojde kniha 😀
to može byť aj exem moj Pati mal ked bol v ich veku aj na ooči mal postihlo to najmä tvaričku a ručky dali nam namiešany krem smradlavy a prešlo,,,reakcia na detsky prašok lovela

akika722
6. okt 2010

@evanns ne na lupinky dali olivovy olej v lekarni ale nema to moc sem tam nejaka Pati mal podstatne viac...
@vladka84 a ten exem mal presne v rovnakom obdoby ako lupinky

evanns
6. okt 2010

@akika722 ej? a to sa prejavilo az po mesiaci? lebo ja som na to tiez myslela, tiez pouzivam lovelu ale mi neslo do hlavy ze preco az po 6 t

akika722
6. okt 2010

@evanns aj mne to bolo divne boli sme na kožnom a že na prašok...a v pol roku mal alergiu na vlhčene utierky tie na riťku parfumovane...a to som nepouživala šmejdy čo sa daju kupiť aj v potravinach...hlavne tie pampers....des vyhadzany total a po pol roku mal to strašne...od vtedy nechcem žiadne ine len huggies neparfumovane alebo nivea

evanns
6. okt 2010

@akika722 paaaaaaaana beka...tak ja som zvedava na poradnu...uz chodime k ortopedovi, na plucne, este kozny nam chyba a pritom zdrave a kludne dieta...mna porazi...neznasam chodit po doktoroch...(keby ma moja mama, brat, svagrina atd. poculi, sami doktori 😝

akika722
6. okt 2010

@evanns a mala niečo ma nejake vyražky?on od toho prašku mal až take suche šupinky po tvaričke..

evanns
6. okt 2010

@akika722 iba na oboci ma take suchsie...take kus vacsie od lupin ☹

akika722
6. okt 2010

@evanns ano doktorov som si s Patim užila až až a najmä ušnych...to chceli mojmu zdravemu dieťaťu prebijať bubienky prvy mesiac som tam bola každy druhy deň...naozaj a čakala som tam od rana od 8mej do 12tej...ale nedala som mu a počuje viac ako ja

akika722
6. okt 2010

@evanns aj on mal na oboči tam najviac potom po bokoch tvaričky a po 4-5dnoch myslim na ručkach...nešla som ku kožnej hned som myslela že stači mastnejši krem že je len vysušeny...a neskušala si nivea sos?ten je vyborny ak by to nebol exem

evanns
6. okt 2010

@akika722 😀 dobre si urobila...nas kvoli grcaniu chcela k chirurgovi a gastro poslat...som sa jej pytala ze ci blazni a nesla som...davame ten gastrotuss baby a uz dobre...ta kde to tolko po doktoroch chodit a este teraz ked vsade same chripka 😠

akika722
6. okt 2010

@evanns bože teraz rozmyšlam...píše sa ekzem...a ja trubka že exem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nič to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evanns
6. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 nevadi...mna to vobec netuklo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre