♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. okt 2010

@alure xixixi nechat plakat tak to praktizujem nechala som ho tak vobec ho nedrzim, drzi ho moja mamina spieva mu a hojda 😎

akdarka
6. okt 2010

prepacte,ze sem vstupujem ale moj aug.milacik ;) ma na cielku tiez tu seboroidnu dermatitidu tzv.mliecnu chrastu a napr. znacka Babé ma taku emulziu -v lekarni povedzte,ze na mliecnu chrastu a budu vediet.dr mi poradila

vladka84
6. okt 2010

az teraz som precitala @alure... no tak som zvedava, co mi povie dr., zajtra mame poradnu, ma to presne take, ako ked sa to robi vo vlaskoch, ale na oboci... ten Infadonal ti predpisala dr., alebo to je volno predajne?

vladka84
6. okt 2010

Excipial mam ten Lipolotio - myslis, ze je tym mozem mastit tvaricku zatial?

kvietok121
6. okt 2010

@vladka84 ano mam ho aj ja mozes aj na tvar

gagarinka
6. okt 2010

Potvrdzujem, ze na seboreu je dobry Infadolan - volnopredajny, my sme nim pri synovi natierali vlasky aj obocie po kupani a potom bud vycesat alebo vyskrabkat nechtom (to je jemnejsie). Teraz davam malej na obocie (uz to tam ani nema), a do vlasov ten asmpon co spominala akdorka, vola sa to Sampon na mliecnu chrastu. A tiez je to uz na ustupe 😉

kvietok121
6. okt 2010

baby dam vam link co pocuva matejko a co sa mu paci mame to nahrane v PC a pustame dookola

https://www.youtube.com/watch?v=wNufYRZUStw

je to neuveritelneeeeeeeee

kvietok121
6. okt 2010

zaspal v kresielku a v pozadi ide nahraty feeeen

vladka84
6. okt 2010

@gagarinka ako jej to davas na obocie - ten sampon? lebo my vo vlaskoch zatial nemame, ale na oboci ano... a nezhorsim jej to, ked to budem zoskrabavat nechtom?

groka
6. okt 2010

@majka35 😨

akika722
6. okt 2010

@katulkaaaaaa no moja napišem večer či som vydržala bez sladkeho...zatial odolavam 😀

gagarinka
6. okt 2010

@vladka84 na obocie Infadolan, tu mast. Sampon sa dava len na vlasky, my to mame aj tam. A nechtom urcite narobis menej skody ako hrebenom (pouziva sa na to ten vsivacik), lebo nechtom mozes skrabkat len jemnucko a neboj, ked to bude natrete, pojde to lahko 😉 to mi sama doktorka poradila

akika722
6. okt 2010

@majka35 dala som tam link moja...ale skus vyťukať nazov knihy je na viacerych strankach....na tej čo som brala boli už len dve ja som brala jednu a evanns brala druhu myslim

akika722
6. okt 2010

@evanns za kolko ju tam maju?ja som kupila do 12 eur

alure
6. okt 2010

@vladka84
aj náš Denis to má aj v obočí,na ušných lalôčikoch aj za uškami tam sa to všetko začalo a potom to prešlo do vláskov.Infadonal je voľnopredajný ale doporučila mi ho Dr.no ten je len na tváričku do vláskov by sa mal dávať 5% salycilový olejček. Dať pre večerným kúpaním cca pol hodinku a potom umyť. Ale to ti presnejšie povie Dr. keď to uvidí. My to máme také ako "žltý kryštálový cukor" neviem ti to inak opísať. A akdarka tu píše o kozmetike z bébé ano aj to je riešenie a je ich mnoho ďaľších ,najprv by som volila túto bežne liečitelskú kozmetiku doporučenú pediatrami a ak nezaberie tak skúsiť niečo iné. Predsa len kozmetika od bébé povedzme si otvorene je dosť drahá.Napríklad nám na zaparenú riťku pomohol najviac aviril krém na zapareniny. A to mám doma sudocream,bepanthen a aj biodermu (poviem otvorene že to boli zbytočne vyhodené peniaze,lebo ani jedno nefungovalo,aspon pre nas tak účine ako som očakávala) a nečakala som zázraky na počkanie samozrejme že všetko som skúšala niekoľko dní.
Dúfam že tým všetkým skoro prejdete. Pripájam foto drobca,kde to trošku nad očkami vidieť,ale je to nakrémované.Aj jednu z kúpania...

vladka84
6. okt 2010

@kvietok121 no zbohom, tak to ma pekny zvuk v oblube 😀 😲

memory97
6. okt 2010

@kvietok121 ja mam elektricku avent a maximalna spokojnost, je k nej aj adapter na baterky (sa mi zisiel na ceste autom, odsavala som pocas jazdy 😀 ) a mozes si z nej spravit aj rucnu.

memory97
6. okt 2010

@groka to je super sprava,pekne papkajte, nech rastiete a priberate 😉 povedali ti, co ich k tomu viedlo, takto ta vylakat?

@kvietok121 ja si myslim, ze mu uz asi nestaci mliecko, ked nevie zaspinkat. Skus si fakt odsat a uvidis a nemusis sa obavat elektrickou je to hracka a menej to boli ako pri rucnej, lebo si nastavis intenzitu satia🙂

@vladka84 alebo si daj predpisat u detskej lekarky oilatum je to olejcek do kupela a je vyborny pre deticky. My ho pouzivame a nemali sme klop, klop, ziadne kozne problemy.

kvietok121
6. okt 2010

@vladka84 ani nevrav uz som chora zo zvuku toho strasneho videa

kvietok121
6. okt 2010

@memory97 ok uz je objednana uz sa jej neviem dockat
malo mliecka a preco sa mi prsniky furt zapaluju? ☹

memory97
6. okt 2010

@kvietok121 lebo nie su poriadne vyprazdnene. Ked ti pride, tak zo zaciatku to skus na tom najpomalsom tempe a uvidis ako pekne sa vyprazdnia🙂

memory97
6. okt 2010

idem spravit plnenu papriku, tak som zvedava, ci sa podari🙂 a nejaku dobru polievocku, nech mame mliecka neurekom.-)

kvietok121
6. okt 2010

@memory97 som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaa

alure
6. okt 2010

@groka
gratulujeme k super správam a len tak dalej s priberaním 🙂

kvietok121
6. okt 2010

menime na 2,5 intervaly je hladnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

jankasramka
6. okt 2010

@kvietok121 rozmaznany? to kto povedal. presne v tej knizke co sa tu dnes rozobera je opisane ze take male dieta nevie byt rozmaznane ani "vydierat" maminu placom. nema na to vyvinutu potrebnu cast mozgu...vzdy ked place je to preto ze ma nejaku zakladnu potrebu alebo sa neciti dobre...
fakt super kniha. ja som tiez z gorily kupila jednu a nechala poslat nasim.

my sme mali tiez taky problem ze polozis-place, zdvihnes- neplace. bolo to koli refluxu, lebo ked ho polozis vodorovne, ide mu to do hrdla a pali kyselina...ale tak matejko sa mozno len citi u teba v bezpeci...neboj, cim viac mojkas tym lepsie, nic nepokazis.
vsetky cicavce su radi s maminkou🙂

jankasramka
6. okt 2010

@evanns hej ta kniha je uz od narodenia, vela veci tam vysvetluju na cientifickom zaklade. vsetky tvrdenia su tam na zaklade dlhodobych studii. je tam o spanku babetiek, o mojkani a celkovo o tom ako pracuje mozog maleho babetka.
ja si citam aj casti pre starsie deti, je to strasne zaujimave...
a uuuuuuuuuplne zasnem ze akych omylov sme schopne sa drzat a nase babetka a deti zostavaju nepochopene 😒

majka35
6. okt 2010

ja keď som bola s Barborkou u detskej neuroličky, tak mne oznámila diagnózu: malý terorista 😕 a keď som jej povedala, že malá má dva mesiace, tak mi odpovedala, že má 30 ročnú prax a povahu detí spozná už od takého útleho veku ,.. a musím súhlasiť, že mala pravdu 😒

jankasramka
6. okt 2010

@majka35 no vidis, dalsie odporucenie na tu knihu, podla mna je uplne ako napisana pre teba, tam pochopis spravanie barborky, je tam vsetko krasne vysvetlene. aj to s tym amokom- ze preco sa to stava a ako reagovat v roznych situaciach ktore si nam opisala.
uvidis ze aj napriek malo casu ju budes doslova hltat (mozno niekde s baterkou pod perinou 😀 )

jankasramka
6. okt 2010

@majka35 no, vysvetluju tam aj ako polahky zvladnut "malych teroristov". som prave na tej kapitole 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre