♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. okt 2010

@jankasramka vložka sa dava do erga kým nema babo zo 4mes. ale ak mas velke dieta,tak aj ako 3mes už vie rozkročiť nožky do erga,my sme maly,tak nam treba vložku. toť video celkom dole http://eskrina.sk/oblecenie/2277-novorodenecka-...

kvietok121
6. okt 2010

@jankasramka ano uz ju pijem a chuti mi jeden pohar denne nemoze skodit

kvietok121
6. okt 2010

@jankasramka este aj studene to kedy mam stihat xixi

kvietok121
6. okt 2010

@jankasramka mam objednane ach skusim vsetko nech sa to upraviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kvietok121
6. okt 2010

@evanns ja si tiez myslim .. nastastie to bola dr co len zastupovala ... 😀 😀 😀 😀

gagarinka
6. okt 2010

@jankasramka To co si pisala o tej knihe, plati presne aj na mna - ja som bola vcera tak unavena, ze namiesto sterilizatora som v mikrovlnke 8 minut piekla ten umelohmotny dekel 😀 - ale aj tak som v posteli s ocami na pol zrde hltala tu knihu a nevedela sa docitat
Ale nakoniec som ju o pol 1 zavrela, ze reku aj zajtra je den

Dnes sme boli na poradni, mala ma 5740 g a 59 cm, pribera 210 g za tyzden, co je vraj super
Buduca poradna uz bude aj s ockovanim, pomoc

Inak ako su vase detvaky na tom so zdvihanim hlavy na brusku? Mojej sa na bruchu moc nechce dvihat, ale na rukach sa uz nielenze v pohode udrzi vzpriamena, ale dnes sa mi uz aj odtahovala a naklanala dozadu
Doktorka to nastastie neriesi, lebo ked ju drzi v rukach bruskom dole, tak jej nepada hlava
To je inac taky cudny hmat, vzdy sa bojim, ze jej spadne, este ju tak aj prevaluje v rukach ako kus masa 😅

gagarinka
6. okt 2010

@denisocka Ergo s vlozkou fici aj u nas, satka sa neujala 😒 ale asi aj lepsie, mne to vadi, ze sa to pol dna uvazuje a okrem toho som sa bala, ze mi odtial vypadne. Predsa len pri ergu som si istejsia 😉 je to super vecicka, ak niekto vaha, tak jednoznacne odporucam. A tiez ho mam z druhej ruky, ale novy, svagor mi ho doniesol z blsaku v Nemecku, vtedy este za 2000 Sk, vlozku som si kupovala teraz novu za 20 €

denisocka
6. okt 2010

@gagarinka suuper 😉

baby,mate niektora zahlienene deti??? bo my sa toho nevieme zbaviť

fialka5959
6. okt 2010

@akika722 Az rok!!! ☹ 😅

fialka5959
6. okt 2010

@kvietok121 U nas chyta farbu hned, ked ju vidim ako trpi tak mi je jej luto, ako sa musi trapit!

lji
6. okt 2010

@denisocka ako sa u vas prejavuje zahlienenie?

denisocka
6. okt 2010

@lji tak stale chrči a odsavam litre hlienu, dusi sa s ním atd

katulkaaaaaa
6. okt 2010

@denisocka ja mam simonka,odsavam,musi spinkat v zvysenej polohe inak stale len chrci ☹

katulkaaaaaa
6. okt 2010

unavena som ako kon ☹ uz aj mna boli v krku,no to sme dopadi vsetci chory,okupem decka a budem dufat ze dnes v noci sa bude spaaaaaat 😉

akika722
6. okt 2010

@evanns o my sme to mali aj na ručkach...

akika722
6. okt 2010

@jankasramka a nie je kniha ako skrotiť mm?

evanns
6. okt 2010

@akika722 aha
mne by stacilo aj ako pochopit mm

akika722
6. okt 2010

@fialka5959 čo rok? 😅

akika722
6. okt 2010

@evanns hm...aj mne by sa to zišlo

jankasramka
6. okt 2010

@kvietok121 myslim ze ked mas len upchate mliekovody tak ten teply obklad je zaklad. ten studeny potom je skor na mastitidu (ale to uz asi nemas si pisala).
ja som si to robila stale prve dni ked sa spustalo mlieko a nemala som nejak vecsie problem. teraz skor problem je ze ked sa sprchujem tak mi mlieko z toho tepla strieka na vsetky strany a neviem ci sa mam skor utierat alebo rychlo podprdu s tymi vlozkami 😀
takze myslim ze tebe ajked mozno nebude striekat tak sa urcite aspon uvolni, verme tomu 😉

jankasramka
6. okt 2010

@evanns @akika722 baby prestante lebo si budem mysliet ze som zla.... 😅
to skor mm by sa zisla kniha ZIVOT S HARPIOU 😀

evanns
6. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 aj ty??? aj ja som vraj harpya

evanns
6. okt 2010

kukajte baby stv2

jankasramka
6. okt 2010

@denisocka tie vlozky nie su nnejak viac ohranicene kila? lebo si pisala ze ak je bejby male. lebo nas sa narodil 2,570 lenze teraz uz taha na 6kg. tak by som nechcela ze budeme tu vlozku zhanat a nakoniec nic z toho. ach jaj,som navnadena na to ergo len tu riesime este ine zalezitosti tak dufam ze to dobre dopadne a zozenieme ho

jankasramka
6. okt 2010

@evanns co je na stv? komentujte mi , ja take nemam!!!!

evanns
6. okt 2010

@jankasramka o babetkach...o ich vplyve na nervovy system...aki su rodicia nenahraditelni...rozdiel medzi dietatom s rodinou a z detskeho domava...

denisocka
6. okt 2010

@katulkaaaaaa lebo ja som už zufala,teraz skončil nadchu a dnes začal zas soplit a zas chrči viac
@jankasramka pozri,ide o to,ake velke dieťa je,nie kolko ma kíl-resp. čím viac kíl,tým menšia šanca že treba vložku. ide o to,aby ked si sadne dieťa do toho erga vedelo rozšíriť nožky dostatočne,a ergo ma tu čast dlhu 34cm -čiže od kolienka po kolienko by mal mať 34cm aby vedel urobiť dostočnu "šnuru" a sadol do erga.moj šimon tam sadol v cca 5mes. a vtedy mal ožno 7kg,takže kým zoženieš ergo,už ti to možno ani treba nebude

tu je zrovnanie nositiek,si kukni rozmery http://nositka.cz/srovnani-nositek.htm - ta čast b) to je to medzii nohami

jankasramka
6. okt 2010

@denisocka ta tabulka je super, diky 🙂
mali by ti pridelit nejaky titul expertky na nosenie, si pekne nastudovana 😉

denisocka
6. okt 2010

@jankasramka ale prosim ta.... mohli by mi prideliť par tisic € na učet,to by som aj miesto študovania aj viac kupovala a skušala 😀

takto musim najprv predať aby som si mohla kupiť a skusit ine

akika722
6. okt 2010

no baby to bude noc 😒 Paťko sa od večera sťažuje že ho bolia uška a napina ho a trošku zvracal no zatial bez teploty...ešte že mm je zajtra doma ide s nim k lekarke ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre