♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
7. okt 2010

@jankasramka aky zlatučky taka buchtička malička 😀

jankasramka
7. okt 2010

ozaj my sme dnes zas spali 9 hodin vkuse 😲 zobudil sa pred siestou, napapal a zas spime!
priznajte sa- kto z vas mi vymenil dieta?!

akika722
7. okt 2010

@jankasramka nič to ale vidime Matea 😉

akika722
7. okt 2010

@jankasramka no ste tu 3 s rovnakymi detmi 😀

katulkaaaaaa
7. okt 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

pridala som nove foto @vladka84 skus teraz mrknut
uz sme doma s kontroli,viki je konecne ok,pondelok moze ist do skoly jupííííííííííííí...malinky horsie ale ze u babetka to vzdy trva dlhsie ☹

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@jankasramka jani kde predavaju take deti?kupim 😀 😝 mi sme boli hore o jednej,o piatej a o 9tej sme stavali

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@jankasramka jeeeezisinku ten tvoj mali je k ,,sezraniii" 😵

lji
7. okt 2010

skôr ako to tu stihnem dočítať čo ste všetko napísali tak sa idem pochváliť. BABY po minulej poradni 50g pribratia za týždne dnes po poradni po dokrmovani nutrilonom 600g za týžden 😕 😕 😕 😕 😕 😕

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@lji fuhatak to je iny rozdiel 🙂 ale super ze pribera

vladka84
7. okt 2010

@jankasramka aky je velkyyyyy 🙂

denisocka
7. okt 2010

@jankasramka mna naplasila,ze može nastat apnou,že prestane dýchat .no čo lekar,to nazov,ja si ho davam na hrudnik ked ležim a tak spime aj v noci,jasne že nie vzd,ale obcas par hodin,na bruchu nemam odvahu 😠

vladka84
7. okt 2010

@katulkaaaaaa jeeej, krasny...a nezosvetlili sa mu trochu vlasky? 🙂

my sme zaspali o 20h., krmili sme sa sa o 23h., o 3tej a o 6tej - to uz sme boli hore, nastastie ale po krmeni zaspala a nevyzadovala moju pozornost, tak to nebolo take strasne, ale nemohla by vynechat aspon jedno krmenie, ved nemusi spat 9hod. ako Mateo, ale aspon 6 😅

vladka84
7. okt 2010

@katulkaaaaaa a Viki ma zuby v cistiarni? 😀 😀 😀 Timke sa uz tiez kyvu, zachvilku bude suslat 😝
super, ze jej to preslo, uz sa urcite tesi do skoly, lebo prvaci sa este tesia 😉

akika722
7. okt 2010

@lji no riadny rozdiel teda...ja som zvedava my ideme v stredu

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 jasne v cistiarni,odisli dva naraz 🙂 sa cudujem ze nesusle,do skoly sa veru tesi lebo somnou je nudaaaa
@akika722 vydrzala si bez sladkosti?ja veru nie,akurat som dotlacila kolac...ale aj tak chudnem,nechapem...mam o 5kg menej ako pred tehotenstvom 😉 ale to telo je fuj....moze sa aspon troska cvicit?zabudla som sa dr opytat

akika722
7. okt 2010

@katulkaaaaaa vydržala a mala som sen e som spraskala čokoladu 😀 aj ja chcem menej ako pred porodom 😝 chcem zohnať dvd kalanetika alebo pilates to sa môže vraj...kde to zohnať????,,,

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@denisocka ja ho nedavam na brusko v noci,len cez den ked som pri nom,tiez sa bojim

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@akika722 na nete by nieco malo byt,ja mam kazetu editu sipeky,ta je tiez dobra,zacnem aj ja cvicit pomalicky...dnes som si vybrala antikoncepciu na 3mesiace 25eur,dnes ju zacnem brat tak uvidime co to bude...

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@vladka84 vlasky nam blednu.zrejme to bude cely mm ten bol ako dieta blondacik 😅

akika722
7. okt 2010

@katulkaaaaaa našla som pilates formovanie tela na uložto...už sa to sťahuje 😀 jéj aj ja chcem ☹ od Edity mam všetke knihy ...kde si to zohnala?

katulkaaaaaa
7. okt 2010

@akika722 moja ani neviem uz to mame par rokov a naozaj to funguje 🙂 super na spevnenie,len neviem ci to vhodne pri kojeny,svalvica byva z toho

akika722
7. okt 2010

@katulkaaaaaa ri kojeni by sa malo cvičiť vraj len niečo take "naťahovacie",vraj ked prehanaš tak sa do mliečka uvolnuje kyselina mliečna 😒

jankasramka
7. okt 2010

@akika722 tak budu pit zakysanku alebo kefir 😀 😀 😀
daj link na ulozto ze kde topresne je...nebud skupa 😝
@katulkaaaaaa tie fotecky su strasne krasne, najme tam kde su obaja, tie ocka ake maju rovnake 😉
inak my sme zacali spavat len tak tyzden dozadu, dovtedy nic a vobec nic. sak to bola zufalost lebo on nespaval cez den vobec nic a teraz zrazu zacal cez den spavat a noci este viac.....uvidime dokedy ....
ale nejaky specialny rezim teda urcite este nemame...
@lji no tak povedz aky je to pocit! urcite uz nie si zarmutena a ani nelutujes 🙂 ved na dokrmovani nic neni a urcite je aj spokojnejsia a ty s nou, vsakze? 😉

liba78
7. okt 2010

@jankasramka Roháč len pre teba .....

akika722
7. okt 2010

@liba78 pane bože kde na tie zvery chodite...ja by som utekala keby som take niečo videla a nie ešte fotila 😅

liba78
7. okt 2010

@akika722 toto je v pohode... tá kobylka bola deeeeeeeeees
ešte som mu potom dala drievko medzi rohy, aby bol lepší pózer na fotke.

liba78
7. okt 2010

@lji to sa teším, konečne má krásny váhový prírastok. No super.... 🙂

akika722
7. okt 2010

@liba78 no krasa 😒
baby pomooooc Paťko ma v izbe ani nie dvoj ročny stan macko pooh a zlomila sa nam ta konštrukcia,lepili sme to z izolepkou a stale sa to lame ☹ čo s tym? ☹ ☹ ☹ ☹ nebol rozloženy cely čes za tie dve roky asi 10-15x ☹ ☹ ☹ ☹

liba78
7. okt 2010

@katulkaaaaaa šmírovala som ti v albume a musím ťa pochváliť, krásne fotečky 🙂 🙂 S tou čierno-bielou si ma inšpirovala, skúsim aj ja, keď bude mať malý dobrú náladu. 🙂
Viki má tvoje oči a po kom má Simonko tie modré ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre