♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
7. okt 2010

@liba78 faskt nadherny! taketo ma uplne fascinuje 🙂

@akika722 no takze videjko na cvicenie by sme mali...uz len ten cas si najst 😀

jankasramka
7. okt 2010

@akika722 to je umelohmotne?

akika722
7. okt 2010

@jankasramka ano moja

liba78
7. okt 2010

@jankasramka škoda, že som nedala k nemu pravítko, ale mal tak 5cm, určite. 🙂
@akika722 Nemá niekto starý stan ? že by si si zobrala tú tyčku odtiaľ... S páskou to nepôjde, tým som si istá...

akika722
7. okt 2010

@liba78 o neviem o nikom...taky bol pekny ☹ stal ešte na sk 1000ku ☹ ☹ ☹

jankasramka
7. okt 2010

@akika722 moj foter by urcite vymyslel nejaku nahradu z tolkeho haraburdia co mame doma 😀

akika722
7. okt 2010

@jankasramka hm..skusim v športovom obchode či nedostať nahradne ale pochybujem ☹

mirmaj
7. okt 2010

už mám šatku doma, oprata, suší sa na balkone, dúfam, že sa nám v nej bude páčiť, zatiaľ to tak nevyzerá 😖 @kvietok121 @evanns aké štýly viazania využívate pre drobcov?

evanns
7. okt 2010

@mirmaj my kvoli problemom s klbom mozeme zatial iba do "kriza" - bud s kapsou dnu alebo von ....drzim palce silno silno ....je to skvela vec

kvietok121
7. okt 2010

baby ja len tak kratko sirupcek moc nezabera pripadne ho moc do seba nedostane stale grckame takze musim ist myslime na vas, dufam ze sa vsetky mate dobre papa

lji
7. okt 2010

@jankasramka no ja som zostala skôr šokovaná s takým prírastkom až som sa spýtala doktorky či to nie je zlé. 😅

počuj a čo si porobila s mateom ked ti tolko prespí??

@liba78 🙂 🙂 hej konečne.doteraz to bolo len také že silou mocou sme sa snažili dosiahnuť aspon 100g za týžden.

kvietok121
7. okt 2010

@mirmaj ja len kolisku viac som nestihla nastudovat ... a jednak sa ho bojim do nej davat pretoze grcka tak sme tam menej

lji
7. okt 2010

@kvietok121 počuj vy si teda užijete 😖 😖 držím vám päste 😒

evanns
7. okt 2010

@kvietok121 prave na grckanie je tiez dobry KRIZ lebo je tam zvislo a mu nevracia mliecko 😉

mirmaj
7. okt 2010

@evanns dakujeme, zajtra budeme cvičiť 🙂

mirmaj
7. okt 2010

@evanns a ako dlho vam to trvalo, pokiaľ ste to nacvičili? 😀

jankasramka
7. okt 2010

@kvietok121 mateo ked mal silny reflux tiez sme viazali do kriza - tak ako pise evanns...

@lji aaaaaaaaale, zadarilo sa...normalne spava len 6 hod vkuse, ale aj to je nieco....ale cez den len na rukach spi a v zasade len na tigrika 😖
ale vsimla som si priamu umeru- cim dlhsie spi cez den, tym lepsie spi v noci....takze cez den ho radsej tigrikuj nech spinka....

evanns
7. okt 2010

@mirmaj nie dlho...s mm sme nacvicovali najprv s plysakom 😀DD podla DVD a potom som ja jemu pomahala uz s Natashkou a na asi 4krat uz to bolo ok 😎

jankasramka
7. okt 2010

@evanns tak to ste dobri! moj to este ani neskusil ☹

evanns
7. okt 2010

@jankasramka u nas vacsinou mm nosi!!!

memory97
7. okt 2010

@mirmaj nam to HA odporucili este v nemocnici, preto sa pytam, len neviem, ci preto, ze sme predcasne alebo mozem dat aj tu klasicku jeobycajny nutrilon... tak my kupujeme HA.

Mozu uz ist malemu zubky, nenormalne si dnes vecer papa pasticky a najradsej by ich tam dal obe naraz🙂

akika722
7. okt 2010

@memory97 všetko je možne no nikdy nevieš,ale aj moj to robí tlači obe naraz a ked grgne prestane,potom mu stači už len palček 😀 😀 😀

jankasramka
7. okt 2010

@memory97
@akika722 presne to som chcela vediet lebo mateo si furt len rucicku papa a cumel ani za nic

akika722
7. okt 2010

@jankasramka moj to robi dosť často a tak tu ručku cmula že tie zvuky počuť po celom byte,minule sme natačali každy sa rehotal... 😀

memory97
7. okt 2010

@akika722 ved aj maly dnes vydaval take zvuky, akoby silno mlaskal🙂 a som si vsimla, ze ma niektore miesta v pusinke take biele a asi troska opuchnute, tam kde budu rast zubky... ale zda sa mi to este velmi skoro...

memory97
7. okt 2010

dnes sme boli v lekarni kupit mliecko malemu a dostala som letak na homeopatika od milej pani lekarnicky a tam co nevidim, home na nespavost a nervozitu deti - vola sa to SEDALIA a mne by sa sem-tam zisla SATIVOL na unavu a vycerpanost 😀 😀 😀 Ma s tym niekto skusenosti?

jankasramka
7. okt 2010

@memory97 ja mam ledatak skusenost s unavou a vycerpanostou 😀

memory97
8. okt 2010

dobre ranko🙂
dnes sme mali des noc☹

lji
8. okt 2010

@memory97 nespali ste alebo ste plakali? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre