♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
8. okt 2010

počujte môžu mať takto malé deti zlé sny? saška sa už pár dní rozplače v spánku,ale neviem či od bolesti bruška alebo zo sna. ked sa jej len tak dotknem tak sa strhne,najskor musim spustiť šššššš a až potom sa prihovoriť a dotknúť.

lji
8. okt 2010

@jankasramka inak tá priama úmera aj má zmysel. aj ja som si pár krát všimla že čim lepšie spí cez den,tým lepšie aj v noci.

kvietok121
8. okt 2010

@evanns @jankasramka @lji musim nastudovat ten kriz

kvietok121
8. okt 2010

@lji aj nas maly sa tak strhava

katulkaaaaaa
8. okt 2010

☹ baby ahojte,vcera som si dala prvu tabletku z antikoncepcie,za tri hodky som kojila a maly bol nepokojni,urevany,mal krce v brusku,muselo som mu dat hadicku do ritky....a v noci sa to zopakovalo,hrozne krce rev....isli z neho doslova zelene nieco s bublinkami....myslite si ze za to moze ta antikoncepcia???teraz rano uz je dobre....normalne mam strach si tu tabletku dat ☹ ☹ ☹ inak som jedla to o vzdy cize nic nove,z jedla t nemohlo byt....alebo zeby tie liek co berie uz od pondelka???

yokralovnayo
8. okt 2010

Baby chcem sa spytat aj vase babatka maju zelenu stolicu??? 😕

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@liba78 mala ma oci po mne hnedo -zelene,ale mala tiez d 3mesiacov modre potom sa jej zmenili...simon a zatial krasne modre,dufam ze ostanu 🙂 svokra aj svagrovci maj modre,mm ma zelene tak uvidime...vcera sme boli s mm na vecere mal 30tku,taky bozsky klud,len mi dvaja 🙂

jankasramka
8. okt 2010

@lji ked ma plytky spanok moze plakat ale nemala by si ju rusit, dotykat ju ani nic. ak za chvilku prestane a je ticho tak ju nedvihaj. to je jak zobudit namesacneho...ked maju plytky spanok, mozu sa usmievat, hybat, kricat aj plakat ale stale spinkaju a netrteba si z toho nic robit.
mala som o tom daky clanok ale neviem teraz link a tu je 1,30 rano takze ja idem konecne spat, uz mi to ani nemysli 😖

lji
8. okt 2010

@katulkaaaaaa neviem či to je to váš prípad ale saška mala zelené spenené ked som jej dávala príliš často papať. mliečko s& jej príliš spenilo a brala len predné. ale ak máte zaužívaný časový interval tak to nebude ono.

jankasramka
8. okt 2010

@katulkaaaaaa no a co si mu darovala,hmmm? pochval sa 😉

lji
8. okt 2010

@jankasramka tak dobrú noc 😉 hej ten plytký spánok poznám ale tieto dni sú také divné. jednak máva ešte bruchabôl asi pri prechode na nutrilon tak som myslela že aj z toho to môže mať ale v noci sa zobudím asi 20x lebo silno plačká ale pritom spí. radšej ju nebudím lebo viem že je to zo spánku ale je mi jej luto ☹

jankasramka
8. okt 2010

@katulkaaaaaa to s tou antikoncepciou netusim ako je. ale to by snad mali predpisovat nieco co neskodi pri laktacii...ale skus pozriet neziaduce a vedlajsie ucinky-mozno tsm nieco pisu............

lji
8. okt 2010

@yokralovnayo iba ked pila vo väčšine predné mlieko. ale ak to tak nie je tak môže ísť o chorobu.

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@lji moja mi papame kazde tri hodky,niekedy aj 4 tak to nebude tym,toto sme mali prvy krat a dost ma to vydesilo,az slzicky mu isli od bolesti ☹

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@jankasramka jani citala som a tu na mk,len jedna baba mala podobne priznaky ako ja s malym,ostatne si chvalia,uvidim skusim to brat ak sa to bude opakovat smarim to do kosa a budeme davat pozor,tak ako 10 rokov predtym,neviem na co som sa dala nahuskat od dr,ked som to aj tak nikdy nebrala....darcek som mm nedala,pozvala som ho na veceru,dnes ide viki starkym spat tak bude tutu mutu 😉 snad to zvladnem po tych mesiacoch 😀 a potom bude velka oslava s tortou

mirmaj
8. okt 2010

@memory97 nie je ta SEDALIA až pre staršie detičky? myslím že tak od 2 rokov a pre menšie len na odporučanie lekára.

mirmaj
8. okt 2010

@yokralovnayo my nemáme zelenú stolicu, môže ju mať ako ti písala @lji, ked papa veľa predného mliečka a k zadnému, ktore ju ma zasýtiť sa nedostane, skús si najskôr odsať trocha mlieka a až potom ju priložiť a uvidíš, či sa to zmení 😒

akika722
8. okt 2010

ahojte...a Paťko mi teraz zas odkvecol po svojej davke sirupu 😀
čo nove?
mm si zmyslel že chce zemiakovy šalat 😠 a ja že oddychnem 😔

dajna11
8. okt 2010

baby ako uspávate detičky? ako vám zaspávaju?

memory97
8. okt 2010

@lji maly bol celu noc nervozny a skoro kazde 2 hodiny hore...

akika722
8. okt 2010

@dajna11 ahoj moj kedy ako,niekedy zaspí pri papani niekedy na rukach,no zaspí aj sam v postielke ale ked ho chcem rychlo a na dlhšie uspať stači ked ho navlečiem do overalu,dam do kočíka a on v momente spí/tak mi prespí aj 4 hodky 😀

akika722
8. okt 2010

@memory97 moj sa dnes dva krat v noci zobudoil...inokedy sa budí raz...ale dosť plačkal 😒

mirmaj
8. okt 2010

@dajna11 my ako kedy, cez deň len na rukách alebo v kočíku a večer vždy si ku nej ľahne drahý a spolu zaspinkajú a potom len preloží do postielky a v noci ked papame, tak len položím do postielky a tam si zaspinka sama, niekedy hned niekedy do pol hodinky ako kedy 😎

memory97
8. okt 2010

@lji aj nas maly to robi zo spanku. U nas zabera pohladenie po hlavke🙂 Myslim, ze mozu mat aj zle sny, ved uz zacinaju vnimat vsetko okolo seba 😉

@katulkaaaaaa ake lieky beries?

@yokralovnayo ztozelena stolica je v poriadku, cisto zelena nie je dobra...

@dajna11 maly zaspi pocas papania a ak mie, tak sa unavi kopanim noziciek a ruciciek🙂

vladka84
8. okt 2010

ahojte baby, tak my sme mali prvykrat blby vecer a noc... mala nechcela zaspat vecer, neviem co jej bolo, inokedy uz o 20h. spinka, teraz zaspala na pol hodku a znova hore, pri prsniku mi zadriemala, prelozila som ju do postielky a po chvilke sa zobudila, cumlik vypluvala, takto som ju uspavala do pol 22, potom som stratila trpezlivost, dala si ju ku nam do postele, prsnik do pusy, nech si dudla a spali sme... zobudila som sa az na to, ze mi je nejak chladno, mala spala a ja prsnik von 😀 v noci sa tiez casto budila, vzdy som ju ukludnila len tym, ze som ju prilozila, o stvrtej dokonca na hodinku, uspavala sa na mojom prsniku, takze si cuckala, bradavky ma neskutocne bolia... no teraz zaspala sama v postielke, tak dufam, ze uz je to v starych kolajach a nebude zaspavat na mojom prsniku 😒

vladka84
8. okt 2010

este sa chcem spytat.... bola som vcera v lekarni a poradili mi Holtov krem - strasne smrdiiiii, ale vraj je dobry 😕 myslite, ze mozem malej s nim potierat tie vyrazky? nemusi to pomoct, ale len nech to neublizi...

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@memory97 beriem antikoncepciu azalia,ze ako jedina sa moze brat pri dojceny

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@vladka84 vladi ten krem je super smrdi ale pomaha

katulkaaaaaa
8. okt 2010

@dajna11 niekedy zaspi sam,no niekedy sa nosime,popripade sa hupeme v lehatku 🙂 vzdy inak...a najlepsie ked mu dam capicku,vtedy vie ze ideme von a spi snad do minuty sam 😀

dajna11
8. okt 2010

@mirmaj
@memory97
@mirmaj lebo aj mne zaspí počas papania,to je ok,alebo len ked tak leží a kopká a zaspí,alebo ho preložím do postielky,či do kočíka a potom zaspinka....ja len že si pripadám taká nijaka mamina čo nečičíka dieťatko na rukách...ale prvé som čičíkala a dosť dlho a skoro som o ruky prišla,tak teraz som rada že je totakto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre