♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. okt 2010

@liba78 ja myslim že ten emulips je na riť som si všimla čo som čítala že ho ohladom chudnutia vychvaluju len čie čo to predavaju.. 😒

akika722
10. okt 2010

@liba78 žeby bolo niečo vo vzduchu a všteci krpci dnes prerevali?možno preto tu nikto nepísal 😀

liba78
10. okt 2010

@akika722 dúfam, že má aspoň na to mlieko nejaký účinok. Asi by nám pomohlo jedine nežrať, ale to teraz neeeeejde 😠

liba78
10. okt 2010

@akika722 ja mám tiež pocit, že sa naše miláčiky dohodnú a revú. ☹ Výnimka je kvietok, jej reve vždy 🙄

kvietok121
10. okt 2010

a caute baby vidim ze nas spominate akurat sme dokupali a chvilku spinkame este sme nepapali tak uvidime kedy sa preberieme a budeme plackat ☹

liba78
10. okt 2010

@kvietok121 tak to je sila. Tebe Matejko dnes neplakal ? Vyzerá to tak, že revali všetky ostatné.....

akika722
10. okt 2010

@liba78 ja zavidim babam čo koja a chudnu 😠
no chudinka kvietok...ale ver tomu že okolo roku bude lutovať ona nas,jej bude dobručky...deti sa menia aj moj Paťko sa po roku zmenil 😒
ale teraz čo bol doma od štvrtku pre uško tak som ho nespoznavala.ani raz nevystrajal,neprovokoval taky bol zlatučky ako nie on 😀 ani do zeme sa nehadzal

akika722
10. okt 2010

@kvietok121 ahoj 😀 no ty si tu dnes asi nebola čo?

liba78
10. okt 2010

@kvietok121 prepáč, zabudla som pozdraviť, Ahoj.... A ozaj, osvečil sa režim kŕmenia vždy keď chce ?

kvietok121
10. okt 2010

@liba78 @akika722 idem sa vam pochvalit, pretoze si myslim ze sa to uz tak skoro nezopakuje vcera vecer ... vzdy hojdanim uspavame ... sme po napapani polozili, ziadne naruky a on v postielke mrnkal, akosi sme boli unaveny po sobote a kedze nevrieskal tak sme cakali a on 45 min pomrnkaval a potom zaspal - devat hodin a budila som ho o druhej v noci aby issiel papat a potom znova polozila a hned spal a vstal 7.30 dobre nie?????

kvietok121
10. okt 2010

@liba78 ahojky asi sa mi zda ze menej vygrcne aj ked pomenej naraz papapka ale asi to jeho brusko dokaze lepsie stravit aj ked grckat sme neprestali musime s nim jemne a este aj to stale grcne

akika722
10. okt 2010

@kvietok121 éj no gratulujem a prajem nech sa to opakuje viac x 😀

kvietok121
10. okt 2010

@akika722 ahojky dnes sme boli na navsteve u nasich moji dvaja bratia a 5 deti no proste kopec ludi a on ... bol celkom dobry plakal len ked sme odchadzali, svagrina nechapala ze preco espi ze to neni mozne, usmieval sa tam na vsetkych vsetci ho nosili, moj ocino mu hral na ustnej harmonike to ste mali vidiet ako pocuval asi tak 40 min ani sa nepohol a potom zaspal 😀

kvietok121
10. okt 2010

@akika722 tak to neviem to bolo nieco vynimocne asi preto ze mamu vcera riadne palili prsia tak jej stacila ta bolest aj tak sa poriadne nevyspala ... tak nechcel provokovat este aj on 😀

liba78
10. okt 2010

@kvietok121 🙄 -to je moja závisť. Takto v kuse som nespala už 2 mesiace. Jurko vstáva každú noc v 3 hodinovom intervale. Max 4 hodiny prespí. Ale prajem ti to. Aspoň si si oddýchla. 😉

katulkaaaaaa
10. okt 2010

@kvietok121 super ze by matejko sa zmenil na poslusne babetko?moc by som ti priala aby mu to vydrzalo 🙂

fialka5959
10. okt 2010

AHOJTE MOJA MALICKA UZ ZASPINKALAAA 🙂
DUFAM, ZE TO POTIAHNE AZ DO2 RANO AKO VCERA.

katulkaaaaaa
10. okt 2010

@liba78 nasa dvojicka ma tiez super vikend 😖 tuto noc kazde dve -tri hodky hore...a den nebol o nic lepsi,uvidime tento vecer,teda noc

akika722
10. okt 2010

@kvietok121 no harmoniku si mala vziať domov a zaučiť na nej mm 😀 😀 😀

fialka5959
10. okt 2010

@kvietok121 No neviem ci nas to uz nepreslo lebo uz 3 den a nic je kludna teraz place iba ked je hladna a treba prebalit a obcas ked je nervozna, ale uz nechyta taku divoku farbu

kvietok121
10. okt 2010

@liba78 @akika722 baby neviem ci sa zo mna stava macocha ale akosi uz nechavam svojho milacika viac porevat ja uz niekedy fakt neviem najedeny, prebaleny, na rukach hojdam, odgrgnute, vyspany a on reve tak chvilku necham tak idem sa ako clovek v klude vycikat a napit pripadne najest, niekedy som vo bec nejedla, drzala ciku ...
a potom si poviem ty .... ved ste po nom tak tuzili a teraz ti tu reve ale ked ja fakt neviem niekedy preco

kvietok121
10. okt 2010

@fialka5959 tak to sa s tebou tesim hadam aj my sa dockame raz tohto dna

kvietok121
10. okt 2010

@akika722 milacik vie hrat ale len na velkej nabuduvce bude hrat

kvietok121
10. okt 2010

@katulkaaaaaa to urcite nie len si myslim ze ked doobeda spinka spon 45 min aj poobede a cosi sa pohra popapame tak to uz nie je cely den len vreskot, tak ja to beriem ze tak dokopy 3-4 hodiny revu nic nie je

mirmaj
10. okt 2010

@liba78 vy aj v noci papate každe 3hodinky? tak to si už ani neviem predstaviť tak vstavať, my sme včera zaspali o 20 od unavy, že sa ani nenapala, tak som ju o 21 nakrmila v postielke spiacu a zobudla sa až ráno 5:30 na papanie som inak nechápala 😀 😀

fialka5959
10. okt 2010

@kvietok121 Ten den pride, prave som pozerala, ze nasa Ivanka je o tyzden starsia tak este chvilku to musis vydrzat!!!!!!!!!!!!!
Potom daj vediet kedy vas to preslo a inac ako sa mate?

kvietok121
10. okt 2010

@liba78 to hej ja sa tesim vzdy na vecer lebo vredy bude spinkat a ja budem spinkat tiez

fialka5959
10. okt 2010

@mirmaj jej a u nas je to castejsie

kvietok121
10. okt 2010

@fialka5959 ok ozvem sa inac celkom fajn nemozem sa stazovat od zajtra hadam sa zlepsia prsia ak sa mi bude dat odsavat

mirmaj
10. okt 2010

@kvietok121 ja mam tiež niekedy pocit, že oni si proste potrebuju porevať 😉 ja som tiež predtym tak fungovala ako píšeš, hned som skočila, len čo vydala nejaký zvuk....teraz sa tiež aj naraňajkujem, prezlečiem z pyžama a mam pocit, že dokáže byť viac samostatná, že si len tak blaboce a kopka nožičkami, čaruje ručičkami a vydrží tak niekedy aj hodinku sama, len občas na nu mrknem či je OK 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre