• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@fialka5959 no u nas toto tiež nebýva pravidlo, skôr len výnimka :wink: :wink: ale papavame väčšinou len 1x max 2x za noc, a ráno pravidelne vstavame o 7, je jedno či predtym papame o 3 alebo o 5:30 aj tak sme vždy o 7 hore, niekedy to fakt nechapem ako to ma tak načasované :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj u nas hlasnejsie blaboce :grinning: ale ked som sama fakt niekedy uz nevladzem a jest pit a tak musim aj ked mi to trha srdce
10. okt 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ale z toho nemaj výčitky, ved ho nenechávaš dlho plakať a ked si s ním sama tak fakt sa nedá pri ňom sedieť 24hodín denne :sunglasses:
10. okt 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dakujem za povzbudenie lebo fakt niekedy neviem co robit lebo vkuse place a cokolvek spravim place

inac viete co som zistila ze ked rano vsane a vykaka sa bude lepsi den :grinning:
10. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja som sa tiež spätne zamýšľala, že prečo som ju vlastne stále nosila na rukách, ked plakala aj vtedy, tak mohla plakať aj na gauči a mňa aspoň nemuseli bolieť ruky :grinning:

kde ste všetky, čo žehlíte všetky alebo čo? :grinning: :grinning:
10. okt 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no u vas možno budú lacnejšie u nas boli na výber za 9 a 10EUR :grinning: mýslim že asi netlačilo, kedže nebola nervozna z toho tak asi nie :wink:
10. okt 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja uz teraz mam brucha bol :frowning2: za malinkou ale snad bude ok ,dakujem moc
10. okt 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 určite bude neboj :slight_smile: ale ozaj trocha sa nam v tom zapínaní zbieral bordelík, ked jej tieklo bokom mliečko, tak to som jej čistievala, niekedy jej to mrkni či aj vam nie :wink:
10. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a ako si jej to cistila ved to nemoze ist dolu nie? :unamused:
10. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj posielam fotocku malej
10. okt 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som na vas mrkla a bezim do sprchy, aj my sme dnes mali hrozny den :confounded:
10. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jeeej to je krásna buchtička :slight_smile: aj my máme takú druhú bradu a líčka :slight_smile:
10. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 nie nemôže to isť dolu, len som si tak viac namočila vatu do liehu, chvíľku podržala, aby sa to rozmočilo a potom nechtom vyškrabkala z toho, ale ak vam netečie bokom mliečko tak sa vam to tam nebude zbierať :wink:
10. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj moja, tak také spanie by som chcela aspoň jednu noc. Túto noc bol hore každé 2 hodiny.
@katulkaaaaaa tak teda boli dohodnuté potvorky, aj ja som vstávala každé 2 hodiny a spala som vykrútená ako paragraf a bolí ma chrbát :unamused:
10. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 je to blbé, ale hneď mi je lepšie keď viem, že v tom niesom sama. Ale už vysielačka vydáva zvuky, tak idem aj ja rýchlo páchať hygienu. :frowning2:
10. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35
@mirmaj jeeeeej baby aj nasa ma take lica a aspon trojitu bradu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, davate svojim miminkam piť čaj medzi papkaním?nekojim,papame nutrilon1nenatal pre nedonosené babätka a na krmenie ho musím budiť.
11. okt 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to je super, ze lepsie spinkal:slight_smile: s tym, ze nechas maleho chvilu poplackat, to je v poriadku, neskor ti uz da najavo placom, co chce:slight_smile: nas maly uz uplne inac place, ked je unaveny a chce spinkat a inac, ked sa chce pritulit:slight_smile:

@liba78 na malom mam odskusane, ak papka pred kupanim a potom este do tej 22:00, tak vydrzi dost dlho az do rana a vstavam iba raz v noci:slight_smile:

@mirmaj vyzera to skutocne na zubky, uvidim, co povie doktorka vo stvrtok. Je to skoro, ale my sa so vsetkym taaaak hrozne ponahlame:slight_smile:

11. okt 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuvu1010 nam odporucali prevarenu vodu, ale iba, ked je horuco. Inac ma maly materske s nutrilonom HA a uplne mu to staci. My sme mali skoro o 400g viac:slight_smile: v ktorom tyzdni sa narodil?
11. okt 2010 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuvu1010 Ahoj, náš pije čajík už od príchodu domov z nemocnice. Odporučila nám to detská lekárka pri prepúšťaní. Bolo to kvôli žltačke. Tekutinami sa lepšie vyplavoval bilirubín z tela a materské mlieko bolo vodové len to predné. Vypije si len toľko, koľko chce. Nenútim ho piť presné množstvo. Niekedy si len tak 5-10 potiahne, niekedy aj 70-90ml. Na tvojom mieste by som mu dávala buď tú vodu, alebo čajík. Lebo Nutrilon má len tú zložku na zasýtenie.
11. okt 2010 o 04:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aj vy ponocujete?
11. okt 2010 o 04:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, tak sa hlasim vcera doobeda na mna dosla strasna bolest klbov, svalov teploty do 39 a hrdlo chytene :confounded: sme zostali na noc u tety mm ktora byva blizko dr.
vraj mam faringitidu (u nas by to asi nazvali chripkou). hned mi dali antibiotika. dnes sa uz citim ovela lepsie...

a hlavne ze mateo je ok, nic mu nie je-zatial...

no idem docitat co som zmeskala ze som bola bez kompu
11. okt 2010 o 04:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, dievcata, Timkovi vcera prepichovali bubienok, stale ma teploty, je mu zle, hadam antibiotika co najskor zaberu... Starsi Jakub dnes isiel k dr, vcera vracal a uz dlhoooo ma strasnu nadchu... Terezka ma nadchu, zatial bez komplikacii...
11. okt 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , nasa Terezka place iba, ze sa chce uspat pri ciciku alebo, ze sa jej chce spat, no iiibaaa na rukach... Vobec nezaspi v postielke, aj ked sa jej oci zatvaraju, zacne revet az sa zadusa...
11. okt 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
@21 bože, to musel Timko plakať, prečo mu prepichovali bubienok?
moja Terezka tiež chce byť väčšinou na rukách, ale túto noc mi prespala od 22.00 do 5.oo, napapala sa a ešte stále spinká
11. okt 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 mal za bubienkom hnis, teraz mu stale pomaly vyteka. Aby neboli horsie komplikacie. Ze to strasne bolelo. Terezka spala od 21.00 do 5.00, no cez den nie a nie. Aspon nie normalne.
11. okt 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babeny. Sledujem že @kvietok121 konečne začarovala Matejka a bol kludnejší :wink: a čo sa týka toho že ho nechávaš plakať,mne ked už ide roztrhať mechúr čo je teraz dosť často ked sa stále snažím rozchodiť mlieko a pijem na litre, tak proste vezmem vysielačku a utekám aj ked malá plače až si idem nohy polámať na schodoch :grinning: ale vysielačku mám len preto aby som vedela že ešte dýcha ked plače silno moc :sweat_smile:

@akika722 @liba78 pridávam sa k včera plačúcim. už od rána sa nevedela ukludniť iba ked som si ju pritulila úúúplne k telu. potom samozrejme sa musela predviesť znovu pred svokrou tak bola kludnejšia ale večer zas spustila to čo zameškala cez den. :unamused: dúfam že dnešný deň bude super u všetkých.
11. okt 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera aj moja plakala od 20.00 do 22.00 kričala, som vôbec nevedela prečo ... oo destatej od únavy zaspala, chúďatko ... takí sme boli s mm nervózni z toho plaču, že sme sa aj my pohádali :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. okt 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ved to aj vcera vecer ked bol prebaleny, napapany, aj pocmulane mal :wink: a stale chcel cmulat a pritom akoze zaspat sme ho zabalili a dali do postielky poreval pol hodinky a potom zaspal ja uz by som ho brala ale mm ma drzal ze by plakal aj narukach ze to mame oskusane a ze moj prsia si tez musia oddychnut
11. okt 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ani by som nepovedala ale uz som sa zmierila ze mame placka ved ma pokom ako povedal tato ved ja revem aj ked hraju nasu hymnu a my sme vyhrali nejaku medailu :grinning: :grinning: :grinning:

a vy ako??? mliecko lepsie????
11. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok