♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
10. okt 2010

@fialka5959 no u nas toto tiež nebýva pravidlo, skôr len výnimka 😉 😉 ale papavame väčšinou len 1x max 2x za noc, a ráno pravidelne vstavame o 7, je jedno či predtym papame o 3 alebo o 5:30 aj tak sme vždy o 7 hore, niekedy to fakt nechapem ako to ma tak načasované 😝 😝

kvietok121
10. okt 2010

@mirmaj u nas hlasnejsie blaboce 😀 ale ked som sama fakt niekedy uz nevladzem a jest pit a tak musim aj ked mi to trha srdce

mirmaj
10. okt 2010

@kvietok121 ale z toho nemaj výčitky, ved ho nenechávaš dlho plakať a ked si s ním sama tak fakt sa nedá pri ňom sedieť 24hodín denne 😎

kvietok121
10. okt 2010

@mirmaj dakujem za povzbudenie lebo fakt niekedy neviem co robit lebo vkuse place a cokolvek spravim place

inac viete co som zistila ze ked rano vsane a vykaka sa bude lepsi den 😀

mirmaj
10. okt 2010

@kvietok121 ja som sa tiež spätne zamýšľala, že prečo som ju vlastne stále nosila na rukách, ked plakala aj vtedy, tak mohla plakať aj na gauči a mňa aspoň nemuseli bolieť ruky 😀

kde ste všetky, čo žehlíte všetky alebo čo? 😀 😀

mirmaj
10. okt 2010

@danulienka35 no u vas možno budú lacnejšie u nas boli na výber za 9 a 10EUR 😀 mýslim že asi netlačilo, kedže nebola nervozna z toho tak asi nie 😉

danulienka35
10. okt 2010

@mirmaj ja uz teraz mam brucha bol ☹ za malinkou ale snad bude ok ,dakujem moc

mirmaj
10. okt 2010

@danulienka35 určite bude neboj 🙂 ale ozaj trocha sa nam v tom zapínaní zbieral bordelík, ked jej tieklo bokom mliečko, tak to som jej čistievala, niekedy jej to mrkni či aj vam nie 😉

danulienka35
10. okt 2010

@mirmaj a ako si jej to cistila ved to nemoze ist dolu nie? 😒

danulienka35
10. okt 2010

@mirmaj posielam fotocku malej

vladka84
10. okt 2010

tak som na vas mrkla a bezim do sprchy, aj my sme dnes mali hrozny den 😖

mirmaj
10. okt 2010

@danulienka35 jeeej to je krásna buchtička 🙂 aj my máme takú druhú bradu a líčka 🙂

mirmaj
10. okt 2010

@danulienka35 nie nemôže to isť dolu, len som si tak viac namočila vatu do liehu, chvíľku podržala, aby sa to rozmočilo a potom nechtom vyškrabkala z toho, ale ak vam netečie bokom mliečko tak sa vam to tam nebude zbierať 😉

liba78
10. okt 2010

@mirmaj moja, tak také spanie by som chcela aspoň jednu noc. Túto noc bol hore každé 2 hodiny.
@katulkaaaaaa tak teda boli dohodnuté potvorky, aj ja som vstávala každé 2 hodiny a spala som vykrútená ako paragraf a bolí ma chrbát 😒

liba78
10. okt 2010

@vladka84 je to blbé, ale hneď mi je lepšie keď viem, že v tom niesom sama. Ale už vysielačka vydáva zvuky, tak idem aj ja rýchlo páchať hygienu. ☹

evanns
10. okt 2010

@danulienka35
@mirmaj jeeeeej baby aj nasa ma take lica a aspon trojitu bradu 😀 😀 😀 😀 😀

zuvu1010
10. okt 2010

ahojte babenky, davate svojim miminkam piť čaj medzi papkaním?nekojim,papame nutrilon1nenatal pre nedonosené babätka a na krmenie ho musím budiť.

memory97
10. okt 2010

@kvietok121 to je super, ze lepsie spinkal🙂 s tym, ze nechas maleho chvilu poplackat, to je v poriadku, neskor ti uz da najavo placom, co chce🙂 nas maly uz uplne inac place, ked je unaveny a chce spinkat a inac, ked sa chce pritulit🙂

@liba78 na malom mam odskusane, ak papka pred kupanim a potom este do tej 22:00, tak vydrzi dost dlho az do rana a vstavam iba raz v noci🙂

@mirmaj vyzera to skutocne na zubky, uvidim, co povie doktorka vo stvrtok. Je to skoro, ale my sa so vsetkym taaaak hrozne ponahlame🙂

memory97
10. okt 2010

@zuvu1010 nam odporucali prevarenu vodu, ale iba, ked je horuco. Inac ma maly materske s nutrilonom HA a uplne mu to staci. My sme mali skoro o 400g viac🙂 v ktorom tyzdni sa narodil?

liba78
11. okt 2010

@zuvu1010 Ahoj, náš pije čajík už od príchodu domov z nemocnice. Odporučila nám to detská lekárka pri prepúšťaní. Bolo to kvôli žltačke. Tekutinami sa lepšie vyplavoval bilirubín z tela a materské mlieko bolo vodové len to predné. Vypije si len toľko, koľko chce. Nenútim ho piť presné množstvo. Niekedy si len tak 5-10 potiahne, niekedy aj 70-90ml. Na tvojom mieste by som mu dávala buď tú vodu, alebo čajík. Lebo Nutrilon má len tú zložku na zasýtenie.

memory97
11. okt 2010

@liba78 aj vy ponocujete?

jankasramka
11. okt 2010

no ahojte, tak sa hlasim vcera doobeda na mna dosla strasna bolest klbov, svalov teploty do 39 a hrdlo chytene 😖 sme zostali na noc u tety mm ktora byva blizko dr.
vraj mam faringitidu (u nas by to asi nazvali chripkou). hned mi dali antibiotika. dnes sa uz citim ovela lepsie...

a hlavne ze mateo je ok, nic mu nie je-zatial...

no idem docitat co som zmeskala ze som bola bez kompu

21
11. okt 2010

Tak, dievcata, Timkovi vcera prepichovali bubienok, stale ma teploty, je mu zle, hadam antibiotika co najskor zaberu... Starsi Jakub dnes isiel k dr, vcera vracal a uz dlhoooo ma strasnu nadchu... Terezka ma nadchu, zatial bez komplikacii...

21
11. okt 2010

@memory97 , nasa Terezka place iba, ze sa chce uspat pri ciciku alebo, ze sa jej chce spat, no iiibaaa na rukach... Vobec nezaspi v postielke, aj ked sa jej oci zatvaraju, zacne revet az sa zadusa...

majka35
11. okt 2010

dobré ránko
@21 bože, to musel Timko plakať, prečo mu prepichovali bubienok?
moja Terezka tiež chce byť väčšinou na rukách, ale túto noc mi prespala od 22.00 do 5.oo, napapala sa a ešte stále spinká

21
11. okt 2010

@majka35 mal za bubienkom hnis, teraz mu stale pomaly vyteka. Aby neboli horsie komplikacie. Ze to strasne bolelo. Terezka spala od 21.00 do 5.00, no cez den nie a nie. Aspon nie normalne.

lji
11. okt 2010

Dobré ránko babeny. Sledujem že @kvietok121 konečne začarovala Matejka a bol kludnejší 😉 a čo sa týka toho že ho nechávaš plakať,mne ked už ide roztrhať mechúr čo je teraz dosť často ked sa stále snažím rozchodiť mlieko a pijem na litre, tak proste vezmem vysielačku a utekám aj ked malá plače až si idem nohy polámať na schodoch 😀 ale vysielačku mám len preto aby som vedela že ešte dýcha ked plače silno moc 😅

@akika722 @liba78 pridávam sa k včera plačúcim. už od rána sa nevedela ukludniť iba ked som si ju pritulila úúúplne k telu. potom samozrejme sa musela predviesť znovu pred svokrou tak bola kludnejšia ale večer zas spustila to čo zameškala cez den. 😒 dúfam že dnešný deň bude super u všetkých.

majka35
11. okt 2010

včera aj moja plakala od 20.00 do 22.00 kričala, som vôbec nevedela prečo ... oo destatej od únavy zaspala, chúďatko ... takí sme boli s mm nervózni z toho plaču, že sme sa aj my pohádali 🙄 🙄

kvietok121
11. okt 2010

@mirmaj ved to aj vcera vecer ked bol prebaleny, napapany, aj pocmulane mal 😉 a stale chcel cmulat a pritom akoze zaspat sme ho zabalili a dali do postielky poreval pol hodinky a potom zaspal ja uz by som ho brala ale mm ma drzal ze by plakal aj narukach ze to mame oskusane a ze moj prsia si tez musia oddychnut

kvietok121
11. okt 2010

@lji ani by som nepovedala ale uz som sa zmierila ze mame placka ved ma pokom ako povedal tato ved ja revem aj ked hraju nasu hymnu a my sme vyhrali nejaku medailu 😀 😀 😀

a vy ako??? mliecko lepsie????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre