• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj tak aj tak dobre ze tam pospinka...ta citi tak sa jej musi perfektne spinat !
11. okt 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ano, uz budu 3 mesiace a ja som si stale myslela, ze dva:slight_smile: xixii este mi tak rychlo neleteli dni ako teraz, ked mame Davidka:slight_smile:
11. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ano, uz budu 3 mesiace a ja som si stale myslela, ze dva:slight_smile: xixii este mi tak rychlo neleteli dni ako teraz, ked mame Davidka:slight_smile:
11. okt 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 urcite to bude lepsie, cim bude starsi, i my sme si uzili na zaciatku a teraz je to obcas dobre, sem-tam horsie, ale zas nemozem chciet, aby bol stale dobrucky:slight_smile: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa mi to podarilo, dat tu dva prispevky rovnake:slight_smile: xixix zeby cary:slight_smile:

ideme do lekarne kupit nejake geliky alebo nieco na tie zubky, lebo sme hrooozne nervozny a ani usmievat sa nam nechce:frowning2:
11. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin31 jéj a odkial viete že bude?tak musim nastaviť pripomienku nech nezabudnem :grinning:
11. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby píšete o grckach...rano prišiel mm z prace-mal nočnu,jedol rožky a kakavko :grinning: a ja zo Semim sme boli pri nom-maly ho hypnotizoval...a mm na neho že daš si chrustik kakavko?dal pod neho pohar a chrustik mu do kakavka nagrckal :grinning: :grinning: :grinning: skoro som pukla od smiechu :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa nasmiala
11. okt 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 čitaš knihu???zaujimave veci :wink:
11. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka spinká a ja nie a nie zdvihnúť zadok a urobiť niečo ... len tu sedím za počítačom a oči mám už šregom :rolling_eyes:
11. okt 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 z uputavky
11. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ešte mi nedošla :confounded: no ale moja Barborka od piatka je ako vymenená, neviem, čo sa stalo ... to len stále dookola: mamička moja krásna, dobručká, peknučká, ľúbim ťa veľmi a aj ocka aj terezku ... počúva na slovo, sem tam poplače, ked jej niečo nedám, ale to je len taký krátky plač ... no neskutočne zlatá je, teším sa z toho ... ale nechcem zarieknuť
11. okt 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 chutné kakavko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@majka35 no fakt pozor na to zakríknutie :confused: držím päste aby to nebolo také ticho pred búrkou :sweat_smile:
11. okt 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vy máte ine zažitky teda :grinning: :grinning:
@majka35 ani mne ešte neprišla, tiež si ju objednávala z toho akcioveho linku od @memory97? prišla už niekomu odtiaľ čo ste objednávali?

švagrina mi zobrala malu von kočíkovať tak idem upratovať, no tak sa mi nechce ale fakt nam treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji jaaaaaj, nestraš ... ja sa už neviem dočkať tej knihy ... bude zo mňa dokonalá matka
@mirmaj si myslím, že dôjde zajtra, možno až v stredu :angry:
@akika722 davali ukazku
11. okt 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 moja to je fakt zazrak...dnes som to tu tušim spominala že Paťko je od štvrtku iny...nebol v školke pre uško ale bol ako anjelik aj cez vikend,žiadne hadzanie o zem a vreskot nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 hovorom mm a on vravi že si všimol že Paťko je taky zly ked sa bliži spln...no neviem vlkolak moj maly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to je dobre uz ma davno nic tak nepobavilo :grinning: chcela by som vidiet tvojho muza ako sa tvaril
11. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no pozrel a že diky Semi zas mam viac a smial sa :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ved to stale dobry nemoze byt ma aj take dupiny kde je to napisane ale vies aj tak si myslim ze sme uz od prveho mesiaca urobili poriadny pokrok aj on aj my
11. okt 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji neboj rozchodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis myslim na teba aby sa ti to podarilo len vydrz mliecko je len psychika naozaj otestovala som si to na sebe vzdy ked cmulal tak som si hovorila co tam nema mliecko? a teraz si hovori matej prosim ta jedz co mam s tym mliekom tam vnutri robit zas budem mat zapaly a tak ho povzbudzujem
11. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns musim sa naucit len viazat viac
11. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 musela to byt dobra sranda ... mas riadneho vykuka teda obidvoch teda troch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak to hej aspon nie je nuda :grinning:
11. okt 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 idem vyvesit pradlo lebo maly uz 15 min spinka a neviem dokedy aby som to stihla
11. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ja tiež kmitam medzi kuchynou a obyvačkou...umyvam riad upratujem a čitam vas :grinning:
11. okt 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ty si dobrá, ja som ešte nesthla ani dať do pračky :sweat_smile: Ale volala sestra, príde ho pokočíkovať, tak snáď stihnem aj požehliť. :wink:

A malý má dnes dva mesiace, to by chcelo nejaký darček. Asi pôjdem na zmrzlinu a dám si 2x, aj za malého. Nech z toho niečo má..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to bolo dobré s tým mm. Semi je správny chlap recykluje všetko :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi sa mu zdalo že ma mm malo mlieka pohari...ale ako sa zlatušik trafil :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok