• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 krpec vie že chcu znižiť matersku tak sa snaži ušetriť...najprv sa napapa on a potom da ockovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ano dnes sa mozem konecne pochvalit aj oprane, aj vyvesene, navarene, upratane, dokonca som zacala robit aj mm fotoknihu som spokojna
11. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 normalne sme zavisle xixixi
11. okt 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no tak ja určite moja...nie a nie sa odtial odlepiť :unamused:
11. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 matejko spinkaaaaaaaaaaaaaaaaa anjelik moj a ja sa tu na neho stazujem, on ma proste viac zlych dni ale tie prejdu a potom pride ako tento dnes plakal asi len 5 minut a potom sa vygrcal, a potom plakal polhodinku v postielke kym zaspal uz spinkal raz hodinku a teraz su to prave dve hodinky to je super den normalne mam s nim dobru naladu
11. okt 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 hlavne ze sa mu v nej paci...ja tiez len jedno ovladam rychlo a dobre...ostatne sa pomaly ucim :wink:

baby keby takto bolo vonku celu zimu...to by bolo super...my sme vonku od rana, len papat chodime domov :sunglasses:
11. okt 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak to mate super my sme vnutri a chcela by som ist von ale moj milacik spinka a ja neviem ci este bude chciet vonku ach jo neviem ci mam yobudit uz to bude 3 hodina
11. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a aky cajik jej davas popri nutrilonu?
11. okt 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a v bdelom stave nechce byt v kociari? lebo nasej to nevadi, len musi kociar ist :wink:
11. okt 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns este sme tak neboli prave sa zobudil a vyskusame ak sa nam podari pekne odgrgnut :sunglasses:
11. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no ved nevadi...hlavne ze sa dobre vyspinkal :wink:
11. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ste mali podarene rano :grinning: :grinning: :grinning:

@mirmaj mne este tiez nedosla:frowning2: tusim tam bolo 5-10 dni, ak si dobre pamatam...
11. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa skutocne prerezavaju zubky :grinning: :grinning: :grinning: budeme hadam o niekolko tyzdnov zubaty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97to s tymy zubami by bola pekna rarita, to je fakt dost skoro...to kym nam zacnu rast tak davidko uz bude chrumat mrkvu :grinning:
inak je nemozne aby rastli prve stolicky. prve rastu vzdy predne zubky- to je zakon prirody. ale ja asi viem o com hovoris.- lebo aj ja som si vsimla ze mateo ma niekde v tych miestach ako opisujes take svetlejsie, do biela miesto, akoby mu siel zub, ale pochybujem ze je to ono -aj ked to tak vazne vyzera...este je moc skoro :wink:
11. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka skus mu dat prst do pusinky, Davidko tam ma uplne tvrde, citit, ze sa tlaci zubok a dnes aj navrete dasienka. Viem, ze je to skoro, ale ma to po tatovi, tomu tiez isli velmi skoro zubky :grinning: A tiez sa mozno budu este dlho prerezavat, ze niekedy aj 4 mesiace a viac:slight_smile:
11. okt 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 bola si uz u dr?
my ideme asi o tyzden....skusim to pozret aj sa spytat...lebo fakt aj mateo to ma uplne rovnake, len sa mi to nezdalo ze tak skoro...ale dam na teba :wink:
11. okt 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
@jankasramka baby nestrašte, žiadne zuby pred Vianocami. :wink:
11. okt 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jeeej teraz hovorili, že ostane tých 265 pre tie, čo už poberajú a aj pre tie čo do konca roka začnú poberať. To by znamenalo, že sme v suchu. Ja mám začať rodičovský niekedy v decembri. Zavolám ešte našej ekonómke aby som si bola istá. :wink:
11. okt 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no neviem, či som dobre napísala. Sa mi to nejak nezdá. Tuším až január, to by ma tesne minulo. Chups. Uvidím, zajtra zavolám..... :unamused:
11. okt 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 šikovná mamina si dnes. Musím ťa pochváliť. Aj tvoj mm bude rád. Môj až tak rád nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. okt 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...ako sa máte? Musím sa začať zapájať a spoznať Vás lebo som často sama s malou a je to na zbláznenie :cry:
11. okt 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 to nemyslis vazne, ja mam zacat poberat az od 5.2..... takze nebudem mat? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. okt 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no vyzerá to tak. Ja som myslela, že sa tam zmestím, ale tiež nie. Zajtra si zavolám tej ekonómke, nech mi potvrdí verdikt. :confounded:
11. okt 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix Ahoj, len sa zapájaj. My sme už na sebe závislé. Nieje nič lepšie, keď si sama doma. :slight_smile:
11. okt 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a práve mi môj chlap oznámil, ze musí ostať na jednej zákazke na noc...prvá noc bez neho odkedy sme traja :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. okt 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby podla ukaziek myslim ze bude luckina tatianka najojke 17:35 :slight_smile: @lucia20 ideme sledova tvoju krasnu princeznicku :dizzy_face:
11. okt 2010 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa na markize v reflexe,ja truba :grinning:
11. okt 2010 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa už som sa zlakla, že čo píšeš.........
@lucia20 mediálna hviezda, už nemáš čas na kámošky z koníka ? Tak si ťa aspoň v telke pozrieme. Možno povieš koľko Tánička pribrala...
11. okt 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix no ved aj v noci si piseme :grinning:
kludne pis tvoje radosti aj strasti a uvidis ze sme na tom podobne- raz kaka-raz nekaka, raz papka a potom nepapka :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 a to uz je defnitivne? :confounded:
11. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok