• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@bonix :grinning: :grinning: :grinning: ano :grinning: :grinning: :grinning: ty si tu žila?
11. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Jooj to ja sa vyžívam v jej obliekaní ... :slight_smile: ...vždy som túžila po prvej dcérke,tak si to teraz naplno užívam :slight_smile: ...ale koľko komentárov doma mám pre plnú skriňu vecí,fuuuuh :slight_smile:
11. okt 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no žeby vy 3parádnice? aj ja som dnes žehlila a už to mam úspešne za sebou :wink: no úplne sa to vyrovnáva podľa tych hore, no ved určite na konci roka zhodnotia ako sa zdvihla životná úroveň a ako sa mame zasa lepšie, ale len preto, že sa tam aj oni zaratali a oni si pekne dopraju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 No na Nemocničnej :slight_smile:
@bonix aj ja by som si to uživala, ale mala dosť reve pri obliekaní, tak kašlem nato a obliekam take jednoduchšie vecičky :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix jej to je ta za nemocnicou?juh?
11. okt 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Moja chvalabohu obliekanie zvláda dobre, len ku večeru keď sa blíži kúpanie ju už pomaly ani prebaliť nemôžem lebo spustí krik až mi bubienky praskajú :slight_smile: , veď to poznáš tie decibely :grinning:
11. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Áno presne tam xi :slight_smile: .. a ty kde tam bývaš?
11. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix ani našej to nevadilo ked bola menšia, ale teraz už to rozoznáva že je to obliekanie a hlavne cez hlavičku a rukavy su najhoršie :slight_smile: jasne poznam to dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Noo jasné to body a tričko to je aj u nás kriku ale záleží od nálady, niekedy ju prezlečiem šup sem šup tam ani hlások a niekedy vrieska akokeby som ju bila :frowning2:
11. okt 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix Komenskeho...to je ta hlavna od nemocnice po stanicu :grinning: no možno sme už aj stretli :grinning:
11. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix tak to asi všade je tak, napr. ráno prezliekanie z pyžamka je úplne v pohode, ale keby som ju chcela cez deň prezliesť to už jej moc nevonia :wink: a ty čo už predávaš kočík, vám nevyhovuje? :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Ale ani sa nepýtaj,nemôžem ho tu kritizova´t lebo mi ho nikto nekúpi :grinning: ... ale nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ťažko sa skladá konštrukcia a my máme ten výťah s vnútornými dvierkami a nezmestí sa nám tam takže keď chceme ísť von tak utekám rýchlo s konštrukciou dole a potom hore po malú...aj do auta keď ho chcem dať tak katastrofa, lebo chlap to zloží ale žena nie ...
11. okt 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 No ktovie xi....ste tam mali pekné záplavy len čo je pravda :unamused:
11. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix mala si mi to poslať radšej do IP, ked som taka zvedava, až si to fakt potenciály kupujúci neprečíta :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a to sa ako posiela ip?
11. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Bože blondína, už viem :grinning:
11. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ten príspevok sa ma ešte prerokovávať v parlamente, takže to ešte nie je stratene asi a ešte Radičova aj vyhlasila, že mamičky sa budu mať lepšie, že materská 100% do 1roka, lebo tam su zasluhy na mieste....som sa fakt dobre zasmiala, už vidím ako predĺžia matersku zo 6mesiacov na 12 :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix aj my mame ten vyťah s tymi dvierkami tupími :unamused: lae jedna pani je tu na vozičku tak to ma na klučik že nemusi zatvarať dvierka a viťah ide aj tak...som sa jej podlizla že ja chudinka ako pojdem z tretieho poschodia a dala mi kluč :grinning:
no zaplavy boli riadne ale kedže byvam v bytovke mna osobne sa to nedotklo..najviac tch na paričove za parkom
11. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix v pohode, ja som na začiatku ani nevedela, že IP je interná pošta ked to tu niekto napísal :astonished: :astonished:
11. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Tak to si super poriešila :grinning: ... My ideme kupiť Bebetto Magnum, super sa skladá a úplne ma okúzlil...už sa ho neviem dočkať, len mi musí príspevok prísť :unamused:
11. okt 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj Tak si ma potešila, že niesom sama :grinning:
11. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix nezavidim to skladanie a rozkladanie kočika stale ked ideš von...no neviem neviem či by som mala nato nervy pri dvoch deckach :unamused:
tak si aspon urobiš radosť s novym kočikom :grinning:
11. okt 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix neboj nie si :slight_smile: ten je fakt pekný, super sa zloží na minimum a ešte aj dobra cena :wink:
11. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 No veď aspoň niečo...veď mám také neskutočné nervy na to zjednotenie príspevku...veď to neexistuje za takú sumu vyžiť :angry:
11. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no veď už sa naňho taaaaak tešíííííím :grinning:
11. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim pozehlene...ostalo mi este postelne, ale ved neutecie a ja idem do sprchy, rano ma caka kozna s Karin a na obed zubar s Timkou.... to bude radosti :grinning:
inak, k tym veciam, pomer je takyto - Karin 15 veci, Timka 25 veci, tatko 0 veci a ja som mala jedno tricko, ale nakoniec som ho vyzehlila rukami a odlozila do skrine a teplaky, ktore sa nezehlia :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj kojim a nekdy dokrmuji
11. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonix uf, tak to je uz pekne dlho so soplikmi... Lekarka ti nedala kvapky, alebo nieco ine, aby sa jej uvolnilo dychanie?

@liba78 necakala som to od Mihala, ten bol vzdy zastanca zien na materskej, radil im a teraz toto... akurat sm nepochopila nasu pani premierku, co to tresla v tych spravach, ze sa budu snazit prilepsit matkam???? No o 4 roky ma uz nikto nedostane do volebnej miestnosti :angry: :angry: :angry: :angry:

12. okt 2010 o 01:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 presne takto to hovorili v spravach, ze mamicky, ktore prejdu na rodicovsky od januara, budu dostavat 190 EUR... Ukratia tym 50tis. mamiciek, asi im poslem vsetky ucty na preplatenie :angry: :angry: :angry: presne toho som sa obavala,ked tato vlada s tym zacala!!!!!! Mali si radsej siahnut na svoje platy, ako sa vyjadril Slota, ze za pracu v parlamente by mali mat 3 EURa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2010 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok