♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. okt 2010

@bonix 😀 😀 😀 ano 😀 😀 😀 ty si tu žila?

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Jooj to ja sa vyžívam v jej obliekaní ... 🙂 ...vždy som túžila po prvej dcérke,tak si to teraz naplno užívam 🙂 ...ale koľko komentárov doma mám pre plnú skriňu vecí,fuuuuh 🙂

mirmaj
11. okt 2010

@vladka84 no žeby vy 3parádnice? aj ja som dnes žehlila a už to mam úspešne za sebou 😉 no úplne sa to vyrovnáva podľa tych hore, no ved určite na konci roka zhodnotia ako sa zdvihla životná úroveň a ako sa mame zasa lepšie, ale len preto, že sa tam aj oni zaratali a oni si pekne dopraju 😝 😝

bonix
11. okt 2010

@akika722 No na Nemocničnej 🙂

mirmaj
11. okt 2010

@bonix aj ja by som si to uživala, ale mala dosť reve pri obliekaní, tak kašlem nato a obliekam take jednoduchšie vecičky 😀 😀

akika722
11. okt 2010

@bonix jej to je ta za nemocnicou?juh?

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Moja chvalabohu obliekanie zvláda dobre, len ku večeru keď sa blíži kúpanie ju už pomaly ani prebaliť nemôžem lebo spustí krik až mi bubienky praskajú 🙂 , veď to poznáš tie decibely 😀

bonix
11. okt 2010

@akika722 Áno presne tam xi 🙂 .. a ty kde tam bývaš?

mirmaj
11. okt 2010

@bonix ani našej to nevadilo ked bola menšia, ale teraz už to rozoznáva že je to obliekanie a hlavne cez hlavičku a rukavy su najhoršie 🙂 jasne poznam to dobre 😝

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Noo jasné to body a tričko to je aj u nás kriku ale záleží od nálady, niekedy ju prezlečiem šup sem šup tam ani hlások a niekedy vrieska akokeby som ju bila ☹

akika722
11. okt 2010

@bonix Komenskeho...to je ta hlavna od nemocnice po stanicu 😀 no možno sme už aj stretli 😀

mirmaj
11. okt 2010

@bonix tak to asi všade je tak, napr. ráno prezliekanie z pyžamka je úplne v pohode, ale keby som ju chcela cez deň prezliesť to už jej moc nevonia 😉 a ty čo už predávaš kočík, vám nevyhovuje? 😀 😀

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Ale ani sa nepýtaj,nemôžem ho tu kritizova´t lebo mi ho nikto nekúpi 😀 ... ale nie 😝 ,ťažko sa skladá konštrukcia a my máme ten výťah s vnútornými dvierkami a nezmestí sa nám tam takže keď chceme ísť von tak utekám rýchlo s konštrukciou dole a potom hore po malú...aj do auta keď ho chcem dať tak katastrofa, lebo chlap to zloží ale žena nie ...

bonix
11. okt 2010

@akika722 No ktovie xi....ste tam mali pekné záplavy len čo je pravda 😒

mirmaj
11. okt 2010

@bonix mala si mi to poslať radšej do IP, ked som taka zvedava, až si to fakt potenciály kupujúci neprečíta 😀 😀

bonix
11. okt 2010

@mirmaj a to sa ako posiela ip?

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Bože blondína, už viem 😀

mirmaj
11. okt 2010

baby ten príspevok sa ma ešte prerokovávať v parlamente, takže to ešte nie je stratene asi a ešte Radičova aj vyhlasila, že mamičky sa budu mať lepšie, že materská 100% do 1roka, lebo tam su zasluhy na mieste....som sa fakt dobre zasmiala, už vidím ako predĺžia matersku zo 6mesiacov na 12 😀 😀

akika722
11. okt 2010

@bonix aj my mame ten vyťah s tymi dvierkami tupími 😒 lae jedna pani je tu na vozičku tak to ma na klučik že nemusi zatvarať dvierka a viťah ide aj tak...som sa jej podlizla že ja chudinka ako pojdem z tretieho poschodia a dala mi kluč 😀
no zaplavy boli riadne ale kedže byvam v bytovke mna osobne sa to nedotklo..najviac tch na paričove za parkom

mirmaj
11. okt 2010

@bonix v pohode, ja som na začiatku ani nevedela, že IP je interná pošta ked to tu niekto napísal 😲 😲

bonix
11. okt 2010

@akika722 Tak to si super poriešila 😀 ... My ideme kupiť Bebetto Magnum, super sa skladá a úplne ma okúzlil...už sa ho neviem dočkať, len mi musí príspevok prísť 😒

bonix
11. okt 2010

@mirmaj Tak si ma potešila, že niesom sama 😀

akika722
11. okt 2010

@bonix nezavidim to skladanie a rozkladanie kočika stale ked ideš von...no neviem neviem či by som mala nato nervy pri dvoch deckach 😒
tak si aspon urobiš radosť s novym kočikom 😀

mirmaj
11. okt 2010

@bonix neboj nie si 🙂 ten je fakt pekný, super sa zloží na minimum a ešte aj dobra cena 😉

bonix
11. okt 2010

@akika722 No veď aspoň niečo...veď mám také neskutočné nervy na to zjednotenie príspevku...veď to neexistuje za takú sumu vyžiť 😠

bonix
11. okt 2010

@mirmaj no veď už sa naňho taaaaak tešíííííím 😀

vladka84
11. okt 2010

hlasim pozehlene...ostalo mi este postelne, ale ved neutecie a ja idem do sprchy, rano ma caka kozna s Karin a na obed zubar s Timkou.... to bude radosti 😀
inak, k tym veciam, pomer je takyto - Karin 15 veci, Timka 25 veci, tatko 0 veci a ja som mala jedno tricko, ale nakoniec som ho vyzehlila rukami a odlozila do skrine a teplaky, ktore sa nezehlia 😀 😀 😀

danulienka35
11. okt 2010

@mirmaj kojim a nekdy dokrmuji

memory97
11. okt 2010

@bonix uf, tak to je uz pekne dlho so soplikmi... Lekarka ti nedala kvapky, alebo nieco ine, aby sa jej uvolnilo dychanie?

@liba78 necakala som to od Mihala, ten bol vzdy zastanca zien na materskej, radil im a teraz toto... akurat sm nepochopila nasu pani premierku, co to tresla v tych spravach, ze sa budu snazit prilepsit matkam???? No o 4 roky ma uz nikto nedostane do volebnej miestnosti 😠 😠 😠 😠

memory97
12. okt 2010

@akika722 presne takto to hovorili v spravach, ze mamicky, ktore prejdu na rodicovsky od januara, budu dostavat 190 EUR... Ukratia tym 50tis. mamiciek, asi im poslem vsetky ucty na preplatenie 😠 😠 😠 presne toho som sa obavala,ked tato vlada s tym zacala!!!!!! Mali si radsej siahnut na svoje platy, ako sa vyjadril Slota, ze za pracu v parlamente by mali mat 3 EURa 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre