♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
12. okt 2010

drobec napapany a ja idem opat do postele, som zvedava dokedy vydrzi... sa nam akosi pohorsil... asi som ho prechvalila ako zacal dobre spavat...

akika722
12. okt 2010

@memory97 no skusim si zistiť či by sa s tym niečo nedalo-vybaviť rodičovsky tesne pred januarom...je to na prd...platiť všetko zo smiešnej materskej pre obe deti..keby aspon tu blbu skolu do troch rokov preplacali ale ani nato nemam narok 😒 no mam smolu ako vždy ☹

denisocka
12. okt 2010

caute baby,nechcete niekto HaMkovy overal na zimu?sa mi nejak premnožili a nevyuzijem - mam v alb.

katulkaaaaaa
12. okt 2010

ahojte baby 🙂 idem sa vam postazovat ☹ antikoncepciu beriem 5 dni a moje dieta sa zmenilo na nepoznanie,cez den si predtym pytal kazde 3-4hodiny,teraz kazde 2 je hladny 😒 cely den sa nevie ulozit k spanku,predtym ho bolelo brusko raz dvakrat denne,teraz po kazdom kojeni 😠 mam pocit ze stracam mlieko,vobvec nemam to nalievanie ako predtym,som sa rozhodla ze dnes uz tu tabletku neuzijem,kaslem celu antikoncepciu za toto mi to fakt nestoji,nech si mm dava pozor nechcem kvoli liekom prist o mlieko a mat nespokojne babetko...aj v noci po kupany vydrzal 6 hodin teraz ledva tri...no som na prasky 😕

jankasramka
12. okt 2010

@katulkaaaaaa mas pravdu, ved po porode mas dost bordel s hormonmi tak celkovo a nieto este si pridavat sarapatu 😉

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@jankasramka ja som z toho taka nestastna ☹ ☹ ☹ akoze srat na tie prachy,ale to ze som to davala cez mlieko malemu,niekomu to nerobi nic len ja proste musim byt vzdy vynimka...drobecek moj malinky,dufam ze sa mi mlieko podari zachranit pre neho...vzdy som mala mokre tampony teraz niiiiiic

jankasramka
12. okt 2010

@danulienka35 viem ze ste tu uz debatili o tych nausnickach s mirmaj takze ja ta chcem len uistit ze to naozaj nie je nic hrozne. mne prepichovali usi ked som mala okolo14 rokov pistolou a naozaj najhorsi na tom je len ten zvuk. problem by mohol jedine nastat ak by mala alergiu na zlato (co je miziva sanca). mne tam dali bizuterku a hned sa mi strasne zapalili a zahnisali a museli ich dat dole a tak mi zarastli a ja som si potom neskor prepichla sama ihlou (takze aj s tym mam skusenost 😉 ) a tiez ma to nebolelo. lebo to citis len teplo az horuco v laloku ale nie bolest...neboj nebude pri tom trpiet nech by si sa rozhodla pre hocijaku moznost.

takze smelo do toho ako radi mirmaj- lebo potom si ich moze vytrhnut alebo zostane ako ja- bez 😝

katulkaaaaaa
12. okt 2010

baby ...ja som mala pred md dva roky salon 🙂platila som si 100eur najom,zdravotne 44eur,nebola som ziadna prizivnicka statu.... a viete co mi povedali pred nastupom na md???bohuzial pani Staskova chyba tam cca nejakych 50eur,nemala ste zaplatene to a to...cize nemate narok na matersku budete dostavat len 164eur...takze mne nezostavalo nic ine len si zanadavat ze ma ,,odrbali" ...takze mne tych 190eur vyhovuje 🙂sorry

jankasramka
12. okt 2010

@katulkaaaaaa mozno to bude dlhsie trvat ale urcite sa vratis do starych kolaji co sa mlieka tyka- len je to asi troska pomalsi proces koli ucinkom hormonov.
ale neber to trgicky. dobre je ze si si to vsimla, uvedomila a spravne sa rozhodla - kym sa to este da zachranit 🙂

mna sa to na vsetkych vysetreniach pytali dokonca aj na porode ked som bola na stole otvorena ze ci nechcem implantat. a ja ze ci im sibe 😀 😀 😀
daky implantat 😀 co som krava ci kobyla ci co??? 😀
a na hormony som sa tiez moc nechcela dat ale skor z dovodu ze som videla par vyskumov ze ako sposobuju problemy pri dalsom otehotneni a tak...

jankasramka
12. okt 2010

@katulkaaaaaa aj mne by vyhovovalo keby som bola byvala na slovensku- ja som posledny mesiac v skole odtehotnila a gulala sa tam 😀
ale bolo to planovane. sak dokedy cakat? a potom mat problemy ako tot- poctivo pracujuce zeny 😀 😀 😀
uz na mna nadavate? 😕 😀 😀

a mne teraz vsade ponukaju pracu a ja nechcem bo nemam kam dieta nechat ☹ a vlastne ani nechcem nechat- sak kto sa onho lepsie postara ak nie jeho mami? 😉

kvietok121
12. okt 2010

dobre ranko
@katulkaaaaaa neboj mliecko pride neboj rozchodis a zase budu mokre tampony

mirmaj
12. okt 2010

@danulienka35 nestačí tomu tvojmu papkačovi len tvoje mliečko čo? 😒

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@kvietok121 to dufam 😉 som rada ze matejko sa uz polepsil drobecek

liba78
12. okt 2010

Ahoj babulky, dobré ránko....
@katulkaaaaaa určite bude mliečko, neboj. 😉
@jankasramka no vidíš aj švagrinej kôň má teraz niečo s okom. Zišla by si sa. Dnes im tuším príde veterinár pozrieť to oko. Volala ho pred 5 dňami 😒

akika722
12. okt 2010

maly ma akoby mliečko aj v zadu v hrdielku,vytrela som to vatovou tyčinkou a šlo to dolu...ale aj včera to mal...je nervozny neviem či z toho...bože čo to može byť?mala som červene bradavky a teraz sa mi šupu ☹ rozmyšlam či ho Paťko nechytal zo špinavymi ručkami ☹ zajtra ideme na poradnu som zvedava až mam strach

a baby prave som objednala manducu nosič 😀

akika722
12. okt 2010

@katulkaaaaaa moja ja tabletky neberem a mam od včera to iste...asi pre tu pusu...nervozny plačlivy len by papal potom grcka ☹

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@akika722 och co sa to deje s tymi nasimi babetkami???co mate s pusinkou?par dni som akosi mimo 😔

bonix
12. okt 2010

@memory97 Ahojky....no aj ja som už z toho poriadne nešťastná ...už jej brali aj výter z nošteka tak uvidíme ...kvapky mám ale tie pomáhajú len keď nemôže dýchať ale soplíky nejdú ...už aj eukalyptový éterický olej dávam ale ani to veľmi nepomáha ... ☹

akika722
12. okt 2010

@katulkaaaaaa teraz som volala dr...no je to mučnatka-sor vraj to ma 99%deti z mlieka 😲 Pati nemal....vytierať praškovym cukrom 😒 ked bude toho moc tak fialovou vodičkou...vraj to asi boli preto može byť taky.... ☹
každy večer pri kupani som mu pusu čistila a aj ak ma 😢

kvietok121
12. okt 2010

@katulkaaaaaa vcera mal super den, dnes zatial dostplacka a vracka ale zlepsenie nemoze prist hned 😀

vladka84
12. okt 2010

dobre ranko, tak sme doma z koznej.... zatial to vyzera tak, ze to ekzem nie je, mame mastit excipialom a este jeden kremik sme dostali a do tyzdna by to malo zmiznut... tak sa vyjadril dr., tak som zvedava... no este ten zubar a mam tazky utorok za sebou 😀

@katulkaaaaaa a nemas len mliecnu krizu? lebo aj ja som uz mala den, ked malej nestacilo kazde tri hodky a ani som necitila take plne prsia... prikladala som ju castejsie a prsia sa naplnili, aj ked uz nie su tak "na prasknutie", ale to bude tym, ze sa asi upravila produkcia podla potreby malej... 😕

kvietok121
12. okt 2010

@vladka84 tak to je super ze ziadny ekzemik, my sme tiez hrozne vyhadzany na chrbatiku, na pleci na krku tak neviem co zajtra povie dr mame porodnu ale tiez natierame excipialom a ten druhy kremik sa ako vola???

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@vladka84 vladi ja som presvedcena ze to su tie tabletky...beriem to 5 dni a 5 dni je maly ko vymeneni..zle spi,stale jest pyta,brucho ho boli po kazdom kojeny,predtym tak len raz denne....citam neziaduce ucinky a presne to na nas sedi 😖 uz ich brat nebudem,predam niekto komu sedia kupi

kvietok121
12. okt 2010

@katulkaaaaaa neboj len prikladaj a prikladaj ono sa to rozbehne

katulkaaaaaa
12. okt 2010

babulky zapojila som sa do sutaze ,ktore ste na fb a paci sa vam fotka simonka,podporte nas staci dat paci sa mi to,dakujeme 🙂 🙂 🙂
http://www.facebook.com/pages/Bratislava/wwwnez...

kvietok121
12. okt 2010

@katulkaaaaaa nejde mi to kde mam dat ze sami paci?

memory97
12. okt 2010

@katulkaaaaaa asi ti nesadla. Poznam baby, co brali antiku po porode a v pohode. Ale tiez by som ju vyradila na tvojom mieste, ak je maly nespokojny...a mliecko zachranis, zbadala si to skoro, neboj. Skus este prikladat kazdu hodinku po kojeni a pri najblizsom by sa to mliecko malo vratit.

@bonix neskusala si tea tree olej, ten je lepsi na uvolnenie nosteka.

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@kvietok121 nejde ti odkaz alebo kliknut na paci sa mi to?

memory97
12. okt 2010

@katulkaaaaaa pridaj si ma medzi priatelov, inac mi to nefunguje...

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@memory97 jáááj 🙂 idem na to...baby ja som na fb katarina paračková stašková,pridajte si ma ja vas hned odkliknem...akesi je to komplikovane no nic skusila som 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre