♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. okt 2010

@katulkaaaaaa ja ťa mam medzi priatelmi a nemam tam pači sa mi

katulkaaaaaa
12. okt 2010

@akika722 neviem preco to nejde...no nic baby letim,maly je nervozny neviem kedy dnes ja obed navarim...snad za dalsich 24 hodin uz bude dobre,verim tomu 🙂 spal az 15minut....uzastne ☹

akika722
12. okt 2010

@katulkaaaaaa budem snoriť snad sa to podari..je tam zdielať,nahlasiť,a ked klik.na foto skoči mi foto ineho decka ☹

kvietok121
12. okt 2010

@katulkaaaaaa ie nejde

vladka84
12. okt 2010

@kvietok121 aj ja som rada, ze to nie je ekzem, z koznych mam hysak, lebo Timka tak minuly rok chytila na plaveckom nejaku pliagu a dost dlho sme sa toho zbavovali... dnes tam bol ale velmi mily pan doktor, taky mlady fesak, tak ma trosku ukludnil, ze nemam stresovat 🙂
neviem po nom precitat nazov toho duheho, ale idem teraz do lekarne, tak ti potom napisem... zacali sa nam robit aj tie supinky vo vlasoch - mliecna chrasta sa to ludovo vola, ale celkom pekne to ide vycesat...
inak mi dost pomohol aj Holtov krem, ten som pouzila na odporucenie lekarnicky a ako prvy zabral...

vladka84
12. okt 2010

@katulkaaaaaa neboj, ak to bolo antikou, tak sa za 1 - 2 dni urcite polepsi...a maleho teraz prikladaj castejsie, uvar si polievocku, viac tekutin a mliecko sa rozbehne 😉

vladka84
12. okt 2010

idem k malej, ze ju este dokrmim, obleciem a ideme von, aby sme stihali Timku a zubara a ona spiiiiiiii.... teraz cooo? 😕

lji
12. okt 2010

no dnes je úžasný den. stihla som wc ešte kým bola omámená a neplakala až tak. moje jediné jedlo sú syrové chrumky a slané tyčinky čo tu máme len tak na chrúmanie. piť som ešte nepila. hlavne že chcem mlieko. ona neplače,ona kričíííí. chvilku je tíško a z ničoho nič začne kričať o dušu.upokojím ju a o chvilu znovu. položiť ju by bolo čisté šialenstvo. teraz som ju dala do perinky i ked jej trčia nohy lebo sa už vykopala. akoby ju niečo bolelo, ale ČO??

no môžem vás ísť dočítať lebo aj tak sa teraz nikam nepohnem...

mirmaj
12. okt 2010

to je fakt na porazenie, Tamarka spinka a u susedov menia okna, neviem do kedy ju to nebude rušiť, lebo to je iný hurhaj 😖 😖

@katulkaaaaaa ani mne to nejde, možno ked ma potvrdíš, už som poslala žiadosť

bonix
12. okt 2010

@memory97 Neskúšala, dik za radu, určite vyskúšam...práve sme doodsávali, je to strašné...20minút odsávania a stále išlo ...chúďa sa mi tak vyplakala až zaspinkala ... až je mi do plaču keď ju musím tak trápiť ale čo iné mi ostáva keď nechcem aby jej to zliezlo na priedušky ☹

majka35
12. okt 2010

ahojte mamušky

majka35
12. okt 2010

@bonix neboj, malá neplače preto, že ju to bolí, ale preto, lebo jej určite pritom držíš hlávku a toto jej je nepríjemné, ale určite si jej odsaním soplíkov pomohla a uľavilo sa jej

liba78
12. okt 2010

@majka35 Ahoj...

Zas to vyzerá, že kojíte v iných intervaloch ako ja. Tzn. keď prídem ja, nik tu nieje. 😠
No nevadí, nechválim len konštatujem. Malý spal 3 hodiny. Super mi to padlo, lebo dnes mám pracovný deň. Pečiem koláče 😀 😀

liba78
12. okt 2010

@katulkaaaaaa je tam napísané, že presunuli do súťažného albumu, ale keď ho otvorím, tiež tam nieje kam kliknúť. Ale poslala som tam fotku aj ja a ešte aj dotaz na to. Tak keď mi napíšu dám vedieť. 😉

akika722
12. okt 2010

@katulkaaaaaa to som fakt taka blba?moja ja tam naozaj nemam pri fotke pači sa mi....kliknem nanu skoči ina fotka...pod nou je tvoj komentar,zdielať a nahlasiť...a to je všetko ☹

liba78
12. okt 2010

@akika722 už to opravili. Môžeš tam ísť a kliknúť 😉

memory97
12. okt 2010

@akika722 daj si zobrazit katulku na FB a v jej profile je fotka maleho,tam ide zadat paci sa mi to🙂

memory97
12. okt 2010

@liba78 ani nie v inych intervaloch, len my nezaspime nikde, len v kociku a ten musi chodit po hrbolatych cestickach 😀 😀 😀 tato noc bola strasna, som bola rano zufala ako maly zle spal.... 😒

akika722
12. okt 2010

@memory97 ano tam som to našla 😉

memory97
12. okt 2010

@akika722 len neviem, ci to prechadza do tej sutaze, som tam doteraz patrala, ale neviem☹ Katulka nezabudli ti tam dat nejaku ikonu🙂

elina313
12. okt 2010

Ahojte kočky, dlho som tu nebola, tak ani nemám šancu vás dočítať 🙂
och ako sme sa nevedeli tých naších slniečok dočkať a teraz niekedy nevieme čo skôr že ?@memory97 aj mne malý spí cez deň iba v kočíku na dvore, pretože akonáhle mi pri kojení zaspí a ja ho položím - to je vlastne jedno kam, hneď je hore a plače a spí- ak sa to vôbec po tom reve dá nazvať, že spí, oveľa kratšie ako v kočíku...no čo ja budem robiť v krutých mrazoch netuším....
Inak večer je to to isté. Akurát, že už nejdeme do kočíka... tááááákže, sme stále na didke a maminku používame ako cumlíček.... z dudlíkov ho totiž nadrapuje 😕
Potom ho skoro bez dychu uložím do našej postele, tam spočinie asi 5 minút, keď zistí, že som mu vybrala didku a pláááááááááčeme...takže prírodný dudlík si musí ľahnúť do postele a znovu uspinkať miláčika....a takto spinkáme do rána....chvalabohu, že v noci len sa napapá a nemusí byť pricucnutý 🙂
Baby, ale ja to nevzdám, ja to vidím, že zajtra už bude lepšie 😀 😀 😀

akika722
12. okt 2010

@memory97 no neviem ale ked idem na Simonkovu fotku mne tam fakt neukazuje pači sa mi-myslim v tej suťaži ☹

memory97
12. okt 2010

@akika722 ani mne, som to skusala aj cez odkaz, co dala Katka, ale ked sa prihlasim neda sa to tam pridat, je to nejake divne....☹ mozno neskor to pojde, ak to Katka dala iba teraz...

vladka84
12. okt 2010

no tak mame aj zubara za sebou, aj prechadzku.... dnes bolo cez obed tak tepluuuuuucko 🙂

memory97
12. okt 2010

@vladka84 dnes je ozaj krasne🙂 my sme sa uz vratili z prechadzky a maly este stale spinka, ziadne 5 minutovky🙂

memory97
12. okt 2010

som dnes malemu objednala take chutne rifle tu z bazarika a dnes oslavujeme 3 mesiace 😀 😀 😝

majka35
12. okt 2010

moja sa dnes rozhodla, že bude štrajkovať ... som v múdrej knihe čítala, že keď plače, tak je buď hladná, smädná, potrebuje prebaliť, alebo potrebuje počičíkať ... no a ja ju už čičíkam celý deň ... napapanú, prebalenú 😲

majka35
12. okt 2010

o chvíľu idem po staršiu, tak pevne dúfam, že tá bude poslúchať 😲

jankasramka
12. okt 2010

@akika722 moja, ser na tu doktorku ak ti povedala taku blbost ze praskovy cukor!uplne som rozhorcena!!! 😠
urcite je dost info na nete , precitaj si o tom alebo nemas nahodou takeho sprievodcu "mama a ja -od narodenia po 1 rok"?
ja to tu mam a presne pametam ako som citala pre nejakymi piatimi mesiacmi presne toto:
"....dietatko moze byt nepokojne a horsie saje. liecba jednoznacne patri do ruk lekara. vytieranie dutiny ustnej praskovym cukrom, sodou bikarbonou alebo gencianovou violetou je ABSOLUTNE NEVHODNE, ZASTARALE A NEUCINNE." koniec citatu. bodka.
spytaj sa jej ci je normalna.ze ked bude mat candidiozu v pisule nech si tam cukor nasype. vole ma rozculuju taky blbi doktori!

mirmaj
12. okt 2010

tak sme doma z poradne aj z prechádzky a dospávame na balkóne 😉 Tamarka ma 5170g a 60cm 😀 stále si držíme trend priberania 180g za týždeň, ked pôjdeme zasa o 3týždne na poradňu a bude všetko OK budú nas už aj očkovať 😒
@memory97 my tiež cez deň najlepšie spime v kočíku a musíme sa stále hýbať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre