♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
12. okt 2010

@liba78 no ja som pracovala s viacerymi konskymi vet a oni to riesia tak ze ked nie je nieco uplna zachranna akcia tak si to zapisu do poradia beznych vizit. ale nejdu neskoro lebo doma sedia-ved chcu zarobit 😀 to len ze vecsinou maju toho vela a hlavne musia nabehat vela kilometrov koli koli rozptylu ktory panuje a pomeru vetrinar:kon.
hahahaha, dobre obhajujem? 😀 😀

@akika722 inak tu manducu ti uprimne zavidim, tiez som chcela ale tak musim pockat do vianoc, ja idem vyskusat mei-tai. jedine co sa tu da zohnat. ozaj , to video funguje?

vladka84
12. okt 2010

baby, asi na mna nieco lezie...mam take priznaky zacinajucej choroby, skrabe ma v hrdle, zacina mi tiect z nosa, boli ma hlava.... co si mozem dat? Coldrex, alebo nieco podobne?

jankasramka
12. okt 2010

@vladka84 hlavne si daj rusku na pusu ak mas doma alebo cosi na ten styl nech to nenachytaju tvoje slecny...ja som tiez chora od soboty- mala som horucky, bolest celeho cloveka a hned mi dali antibiotika a odvcera mam herpesy po celej papulke az cez nos (naposledy take nieco pametam ked som chodila na zakladku 😖 )
no a dieta je zatial zdrave, a koljila som cely cas tak mi to prijde ako zazrak...ale chranim si usta aby som nanho nedychala...
podla mna zavolaj radsej dr. (ak to nie je ta ista co lieci akiku 😀 ) , ti poradi nieco ucine a bezpecne ..
ale coldrex mozes- pozerala som uciinu latku a ma to presne to co aj mne predpisali 😉
teda dufam ze normy pre slovenske a mexicke laktujuce zeny su rovnake 😀

kvietok121
12. okt 2010

@vladka84 aj nam sa asi budu robit dnes som si ich prvy krat vsimla neviem ci su to len lupinky alebo je to to

vladka84
12. okt 2010

@jankasramka dakujem, tak skusim ten Coldrex vecer pred spanim, zvyklo mi to zaberat a rano som sa budila fit... no teraz po dvoch - troch hodinovych intervaloch spanku asi az taka fit nebudem, ale mozno sa mi aspon ten priebeh zlahci 😒

ja som nasla na jednej stranke, ze si mozes nosic Manduca aj pozicat a potom sa rozhodnut, ci si to kupis... cena za pozicanie je 2 eur/den, zaloha 99 eur....

memory97
12. okt 2010

@vladka84 alebo skus ibalgin, ten je aj proti infekciam🙂
mna tiez zacina boliet hrdlo a vyhodil sa mi herpes☹ uz to vidno, ze ide zima...

vladka84
12. okt 2010

@kvietok121 dr.mi povedal, ze je to bezne u deti, ma to vacsina... suvisi to nejako s hormonmi, ze nepracuju tak ako maju a tvori sa viac mazu...

kvietok121
12. okt 2010

@vladka84 daj C ja sa tym uz dost dlho dopujem, na hrdlo mozes kloktat tantum verde

kvietok121
12. okt 2010

@vladka84 no som zvedava co povie zajtra nam

jankasramka
12. okt 2010

@memory97 proti infekciam?!to snad nie!
o tom som teda este nepocula 😕

inak ibuprofen a paralen ma uplne ten isty ucinok. akurat ze ibuprofen ti drazdi zaludok a z paralenu mozes mat rakovinu hrubeho creva(ak by si ho jedla na kila)

bonix
12. okt 2010

@majka35 Ja viem, že ju to asi nebolí ale už nám aj cievky praskajú a ide nám aj krvička a vždy po odsávaní má taký červený noštek a keď si ju potom vezmem do náručia tak tak žalostne plače ☹ , je to hrozný pocit ☹

memory97
12. okt 2010

@jankasramka mala som na mysli zapaly, ale zas ja nie som taky odbornik ako ty v medicine🙂 mozno drazdi zaludok, ale ako jediny ucinkuje, ked ma chyta chripka, alebo mam nejaky zapal🙂

@bonix chudatko malinke, len sa rychlo uzdravte.

jankasramka
12. okt 2010

@memory97 ha ha, neber to osobne len som bola este mimo z toho cukru co poradili akike 😀 proste obcas sa pachaju take medicinske bludy ze by mali za to trestat 😠 som myslela ze ti to tiez doktorka poradila na daku infekciu 😝
a obcas ich vymienaj-ibalgin s paralenom, lebo ibalgin moze naozaj aj gastritidu sposobit

kikuska25
12. okt 2010

ahojte maminky ako sa tu mate?dufam ze ste zdraviii vsetci prajem vam vela sil a energie 😉 😉

bonix
12. okt 2010

@memory97 ďakujemee ☹ ... a vy ste mali aký deň? 🙂

akika722
12. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀 😀 do ruk lekara moja a toreho ked ona je jeho dr?mam tu fialou vodičku z lekarne doma 😀 😀 😀 😀

akika722
12. okt 2010

@jankasramka cvičenie?ešte som sa k tomu nedostala Jani 😅 ok hambim sa 😔

akika722
12. okt 2010

@jankasramka link....vyhodi mi stranku a napiše že nebol najdeny žiaden...tušim zaznam tam pisalo 😀 čo to????

memory97
12. okt 2010

@jankasramk v pohode, osobne to nebieriem 😀 😀 mne paralen nezabera vobec☹ este medipirin, ale ten netusim, ci sa moze brat teraz☹

@bonix my sme dnes mali dobry den maly ma 3 mesiace, sme sa vybrali vonku, lebo sa mu dobre spinka v kociku. Troska s mm oslavili pri kolaciku a kave nasho drobca a teraz oddychujeme🙂 a vy?

akika722
12. okt 2010

@vladka84 a spočitaj si tak pol roka za manducu ked 2 eura denne to maš cca 180dni x2 to je 360eur......3,5 novej manducy 😀 😀 😀

akika722
12. okt 2010

@bonix použivaš nejaky sprej do nošteka?????

bonix
12. okt 2010

@memory97 My sme mali návštevu...kamarátka z BB aj s 10mesačnou dcérkou nás boli navštíviť takže bolo super ale už je naša hodinka od tej pol šiestej do osmej každý večer plačeme a nič nepomáha ☹

akika722
12. okt 2010

@memory97 jéééj vy ste už takyyyy velkyyyy 😀

bonix
12. okt 2010

@akika722 jasné používame ...uvidíme čo ten výter ukáže....

akika722
12. okt 2010

@bonix aky použivate?

memory97
12. okt 2010

uz som ho aj odfotila, len buva v izbe, ked vstane aj ho tu ukazem🙂

akika722
12. okt 2010

@bonix a len že ak detsky nasivin ten sa nesmie použivať viac ako tyždeň možu sa narobiť vraj chrasty v nošteku ☹ to mi v lekarni vraveli,mam ho doma

kikuska25
12. okt 2010
bonix
12. okt 2010

@akika722 fuuuh to som nevedela,áno máme presne ten ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre