♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
16. jan 2010

tie zemiakove: nastruhas zemiaky, pridas vajce, korenie, cesnak pretlaceny, muku, niekot dava aj majoranku a cibulu nastruhanu a potom to vyprazas na oleji ako palacinky

zuzana76
16. jan 2010

mnam, huspeninu by som si dala 😀

zuzana76
16. jan 2010

zabudla som,ze do tych placiek pridas aj sol, ale to je asi jasne

lucy1990
16. jan 2010

Ja tiez teraz rezne nemusim..celkovo maso...ale ked je tak inak pripravene, napr. mlete tak aj ano 🙂 (ale iba domace mlete samozrejme) 😉

ladywitch26
16. jan 2010

hmm, clovek sem nakukne a uz hned slinta... ze placky...nooo, ale musia pockat, idem malu uspavat a budem pri tom slintat... 😀

lucy1990
16. jan 2010

Diky, tusim pojdem urobit 😀 teraz ked ich zjem, tak este mi nebude tazko, este mi travi 🙂 a co to je huspenina? 😅 to som nikdy nejedla...

zuzana76
16. jan 2010

lady 😀

no aj ja som sa navnadila a doma mame len jeden zemiak 😀 , musime ist urobit nakupy

zuzana76
16. jan 2010

lucy, hmmm, huspeninu som nikdy nerobial, je to take traslave, proste taky vyvar z masa a kosti, takych udenych tusim, ale je to take ako zelatina 😀

zuzana76
16. jan 2010

ale kupovanu huspeninu by som asi teraz neriskovala a domacu mamina kedysi robievala,ale uz posledne roky nerobila

lucy1990
16. jan 2010

Hmm, tak na to by som sa nedala nahovorit 😝 ale uz idem urobit zemiakove placky, na ne sa tesim 😀

lenadka
16. jan 2010

lucy, tak ako pise zuzka, je to silny vyvar masovy + zeleninka, niekto tam pridava varit aj udene kolienko napr...potom sa to ponalieva do misiek a stuhne to v chlade ako taka zelatina, ja to mam strasne rada...robila som huspeninu len raz ale aka bola vydarena ze aj svokor sa zalizoval, ze im sa taka dobra veru este nikdy neurobila 🙂

zuzana76
16. jan 2010

tak nech sa ti podaria

lucy1990
16. jan 2010

Dakujem zuzi, podarili sa 🙂 urobila som take malicke, nech su chrumkave 😉 a co ste vsetky odysli varit? 😅

ladywitch26
16. jan 2010

mna uz na tie placky aj presla chut,kym som malu uspala, ale chrumem korneto. dnes uz tretie 😅

gabusssa
16. jan 2010

Miciatko: Malému to je viacmenej jedno...Aj sa ho pýtam, či sa teší a povie že ano ano...Ale myslím si, že to skôr ešte neberie na vedomie...Zvykne hovoriť, že ju naučí biť sa a podobne 🙂 A ešte to, že bude asi žiarliť 🙂 A čo Tvoji chlapci?

lucy1990
16. jan 2010

Jeeej, uz su hotove tabulky, je nas 32 🙂 a ked tak pozeram, tak certik juliq101 sa uz dlho neozvala 😕

miciatko
16. jan 2010

no moji chlapci sa tešia, slubuju že mi budu pomahať až na prebalovanie, sranda bola keď som bola snimi na nákupoch a nemohla som odolať kuknuť malé vecičky a ukazovala som im dupačky a ten starší mi hneď ,,mami to take male nekupuj, kup väčšie , veď mu nebudeme stale kupovať, tak som sa zasmiala, oni aj teraz hovoria že nech nekpujeme napr. cerveny kocik, lebo že to potom bude trapne vyzerat , ked budu kocikovat 😀, no niekedy sa nasmejem , zatial to vyzera fajn , ale ci to bude naozaj tak ked sa male aj narodi to neviem

gabusssa
16. jan 2010

Musia byť inak veľmi podarení...Ja zbožňujem, keď takíto chalani majú poznámočky...ale samozrejme také normálne, nie tie fest pubertálne reči... 😀 A na čo sa pripravujete na chlapčeka alebo na dievčatko ?

gabusssa
16. jan 2010

Ano už sú nové tabuľky, ale ešte tam tuším nie sú všetky spolupisateľky 🙂

miciatko
16. jan 2010

ja bych opäť chlapca, neak mi pripada že to snimi viem, ale chlapi sú za dievčatko a vy čo by ste chceli??

tiriel
16. jan 2010

a mna stale boli hlava, ta vietnamska masť je na 3veci akurat .

zuzannas
16. jan 2010

u nas by tiez asi radsej chceli dievcatko 🙂 ale mne to je uuuplne jedno, hlavne nech je zdrave 😵

ladywitch26
16. jan 2010

a kde su tie tabulky?

inak ja chcem zasa dievcatko, ale muz chce chlapca, tak neviem, ktory z nas bude nakoniec rad 😀 ja chcem chlapca az ako tretieho. mam teraz kopec veci po stanke, tak nech sa to este ponosi a potom sa toho uz hadam mozem aj zbavit

nika.r
16. jan 2010

ahojte 🙂

Mne dáva toto tehotenstvo riadne zabrať. Dnes som sa vrátila z nemocnice, kde som srávila dva dlhokánske dni kvôli veľkým nevoľnostiam. Nebola som opäť schopná nič jesť ani piť, tak ma už museli prijať a nadávkovať infúziami. Zatiaľ to pomohlo neskutočne, mám také obžerstvo, že som už pribrala 1,5 kila 😝 Dúfam, že už sa tam nebudem musieť vrátiť,bolo to pre mňa veľmi ťažké hlavne kvôli Tomáškovi.

Dúfam, že Vy ste všetky OK. Nestihnem Vás asi komplet dočtať, idem aspoň prelistovať, čím žijete.

zuzannas
16. jan 2010

noo my baby sme take prakticke, ze ladywitch? 🙂 aj ja by som tiez mozno koli tym vecickam chcela radsej chlapca, mame ich velmi vela, niektore mal vyslovene iba zoparkrat na sebe..ale zas aj keby to bolo dievcatko by som bola rada, mam kamosky, ktore maju dievcatka, tak zasobia.. 🙂

ladywitch26
16. jan 2010

nika, zle by ti uz nemalo byt. kolegyna mi vravela, ze tiez jej bolo v tehu tak zle, ze bola az dehydrovana a bola na infuziach v nemocnici, ale od toho dna uz nemala ziadne nevolnosti. tak normalne lutujem, ze ja som vtedy pri stanke nesla do nemocky. mohla som mat pokoj. ja som sa namiesto toho nasilu ladovala melonom, tak som do seba dostala aspon nejake tekutiny, tak uz som neodpadavala od smadu.no ale zle mi bolo este cele tri mesiace potom

zuzana,no nielen tie vecicky,ale myslim, ze dievcata si budu blizsie. lebo tretie chceme az tak o 5-6 rokov.

nika.r
16. jan 2010

Potešili ma v nemocke prvou fotečkou drobčeka. 🙂 Včera mal už 2,3 cm, označili to ako začiatok 10tt, takže som konečne spokojná, že týždne zhruba sedia s oplodnením.

nika.r
16. jan 2010

ladywitch, dúfam, že máš pravdu. Aj ja verím, že mi to už nadobro ustúpi.

ikulka
16. jan 2010

tiriel posunie sa mi dozadu lebo podla dr som bola už v desiatom týždni takže termín sa posunie po 15-tom. musím si to aj v pase už nastaviť normálne vás dievčatá už nestíham čítať, to kedy tolko stihnete popísať....
dievčatá aj vy ste tak strááášne unavené? ja by osm len spala hruuuza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre