♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 no môžme skúsiť, dnes som presne tak naposledy jedla, takže dnes dodržané 😉 no ja ešte ani neviem čo by som zajtra urobila 😉 možno aj nič ak mi to Tami nedovolí 😎

akika722
14. okt 2010

@mirmaj
@evitkamalicka ja si normalne musim zapisovať kedy čo jem...ja normalne zabudam...dnes ked som ranajkovala a potom až večer jedla jogurt..normalne ani som nebola hladna.boli sme s Patim v školke vyrezavali sme tekvice,zajtra vam hodim foto aky sme šikovny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
14. okt 2010

hej do 18tej

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 ved to takto ked budeš jesť dalej, tak sa stratíš ešte skôr ako začneš pravidelne jesť 😎 sa tešíme na vaše vytvori 😵

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 kupila si dnes v madarsku tu odsavačku?

kvietok121
14. okt 2010

@akika722 to vazne moj do tohto tyzdna kazdy den a teraz zacal kazdy druhy den
@mirmaj tak dufam ze dobre bude mne dnes cely den robi to ze papa zaspi po 10 min sa zobudi a zisti ze je hladny tak pyta znova aj teraz negrgol a drieme mi na pleci ked ho polozim urcite bude hore

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj fa zajtra idem robit cestoviny s brokolico zapecene

akika722
14. okt 2010

@mirmaj hej za 7 eur a koncovka je konečne umela...ja mam pocit či nemam zo štitnou dačo....ja celkovo mam rada soju tofu zdrave bludy aj po Paťkovi som sa krotila vkuse behala s kočikom ledva som sa zastavila cez deň a 10kg po nom ostali aj tak ☹ no.....jedine čoho sa neviem zriecť su sladkosti...ale bojujem s tym

akika722
14. okt 2010

@kvietok121 dr hovorila že je to ok....no ale potom to stoji zato 😀 😀 😀

kvietok121
14. okt 2010

@akika722 aj ja som dnes neodolala sladostiam mala som hroznu chut este aj kolac co som piekla som si dala

mirmaj
14. okt 2010

@kvietok121 aj my kakame každý deň ale my sme na UM neviem či to ma nejaký vplyv alebo nie. No to tak to maš tiež naročne, to sa ani nikam vybrať, však? No uvidíme aka bude, ale včera bola asi aj preto na prd, lebo som ju neokupkala, lebo zaspinkala okolo pol siedmej a hrozne tvrdo, tak som ju o 20 len prezliekla a zaspala pri papaní, no a už nezaspala tak ako ked prvy krat zaspí tak na 7-8hodín, lebo už o 24 bola prvý krat hore, takže si myslím, že pri druhom papaní už mala rano pravdepodne 😖

kvietok121
14. okt 2010

@akika722 nam to stalo za to aj kazdy den vzdy bol taky dokakany mozno aj preto malo pribera ze vsetko vzdy vykaka 😀

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj si ju trosku poplietla ze i nekupala 😀 😀 no dnes sme von boli dvakrat ale obidva razy sme sa vratili ze chce hrozne papat pytal si ked som zdvihla doma som ho vybrala dvkrat cucol a spal znova

mirmaj
14. okt 2010

@kvietok121 tak to by som si aj ja dala, len ked ten moj mm nemá rad zapekane cestoviny 😢 hocijake na iný spôsob zje, ale zapekané nie 😠
@akika722 no teraz ked si to vytiahla s tou štítnou, tak som si spomenula, že som sa mala po 6t po pôrode objednať na endokrinologiu na kontrolu, lebo mne ju zistili v tehotenstve a ešte som tam nebola 😲 😲

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj no nevie co je dobre 😎 😎 😎 😎

akika722
14. okt 2010

@kvietok121 Paťko mi tieš vkuse kakal...Semi nie už v porodnici sa mi to zdalo divne ale je ok...neplače bruško neboli...dr to vysvetlila tak že maly všetko vstrebe čo spapa...skusila som viac jesť a vysledok ten isty..no vraj je to ok

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj inac moj ich ma velmi rad ale len ked dostane k tomu aj klobasu

mirmaj
14. okt 2010

@kvietok121 no aj ja si myslím 😠 nedospaval niečo? 😀 😀

akika722
14. okt 2010

@mirmaj ja na gynekologiu a ešte som nebola 😅

mirmaj
14. okt 2010

@kvietok121 takže mäsko musí byť, čo? 😀

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 to vážne? 😎 a načo čakáš? 😀 😀

akika722
14. okt 2010

@mirmaj moj tiež namusi zapekane..ja a Paťko sme cestovinovy a mm ked počuje slovo cestoviny mali by ste vidieť tie pohlady..on len mäsko knedliky a sladke buchtičky,...a nevie pribrať 😠 😠 😠

akika722
14. okt 2010

@mirmaj no možno bud.tyždeň 😀 😀 😀

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 aj ja ich milujem na všetky spôsoby 😀 no to by som aj ja chcela mať po tých chlapoch, napraskať sa, zapiť to pivom a nič nie je vidieť 😠 ale na našom tatino už tie večerne a nočne utoky na chladničku začínajú byť vidieť 😉

akika722
14. okt 2010

@mirmaj no nas tatino zje 😀 velky balik chipsov večer a ide spať a nič...ale to asi vekom..po 30ke možno pribere a ja schudnem... 😎

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj no jasne bez masa nevydrzi .......... dnes bol v masnej ani nechcite vediet kolko dovliekol masa mam plny mraziak

kvietok121
14. okt 2010

@akika722 ja som zvedava ci zajtra bude kakat a ci pozajtra nebude ze ci fakt nabehneme na kazdy druhy den

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 no fakt to môže byť tým 😀 30 mal tento rok, len ja som neschudla, ale teraz tomu verím, ked sa ideme podporovať 😝
@kvietok121 no ja ho mam tiež radšej ako dukatove buchtičky napríklad 😀 😀

jankasramka
14. okt 2010

@mirmaj
@akika722
@evitkamalicka aj ja sa k vam pridavam s chudnutim🙂
a ja k tomu pridavam este aj svihadlo. maleho supnem na hojacku a cumi na maminu ze skace jak salena 😀 aspon je tym zaujaty a nemrnci 😀

mirmaj
14. okt 2010

@jankasramka no tak vitaj v klube, len ked ty potrebuješ zhodiť najmenej kg 😎 ja keby som vytiahla to švihadlo, tak nam asi spadne celý barak, alebo v tomto vchode zostaneme bývať len my 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre