• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@jankasramka chi pod...ochvilu tu fakt zmenime temu...nie ako spali deti ale čo ste dnes jedli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no neviem pre mna je to dilema ja mam vsetko rovnako rada a poriadne
14. okt 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka to fakt :angry: :angry: :angry: s tych ratlikovskych/to je ten pes suchar/nôh??? :astonished:
14. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 mateo kaka kazdy druhy den cca, ale dakdy ma pauzu aj 4 dni...a to tiez navali take "chrbtovky" ze neviem ani ako ho vyzliesct aby to nemal vo vlasoch :grinning:
zevraj kojene babetka mozu nekakat az 14dni aje to ok ....
14. okt 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: ja ho volam pes srnka :grinning:
no ale ja mam vsetko na bruchu a od porodu som pribrala 5kg a vaha ide stale hore :confounded: tak to zato. ked som bola mladsia tak som bola tucko a uz teda nechcem!!!! ja viem ze mozno na tom nie som moc zle ale ja sa strasne zle citim. a tiez mam problem ze zboznujem sladke a cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka my sme sa presne tak pokadili dnes :grinning: :grinning: mala to až medzi lopatkami na chrbatiku a ked som ju zobrala, že ju idem umyť do umyvadla, tak som to ja mala na prse a ešte do toho pichla aj ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj v panelaku by som si ani ja nodovolila skakat, to by som sa asi prepadla o poschodie nizsie susedom do obyvacky :grinning:
@jankasramka to vazne tak zase som mudrejsia tak matejko asi spinka idem odsat a buvat papa
@mirmaj :grinning: tak to poznam :grinning: riadne nadielky teda :grinning:
14. okt 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak podme kto kolko vydrži bez sladkeho...od zajtra...žiaden cukor :grinning:
14. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja myslím, že by som neohrozila len tych pod nami ale aj tých na prízemí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No často rozmýšľam, že kde sa to v tých malých telíčkach vôbec naberie toľko kaky :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mňa tak ani neohrozuje sladke, ale slane hovadiny tipu chipsy, krekry a tak, takže ja sa pridávam s tým,. od zajtra nič take :angry:
14. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja chipsy nemam rada...ok...tak ideme nato :wink:
14. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 toho sa chcem aj ja niekedy dožiť aby som to povedala :grinning:
14. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ok ked neodolam tak za kazdu kocku cokolady- 100 svihadlovych skokov navyse.
inak ja musim mat nejaku nahradu- napr. aspon kilo hrozna alebo cely ananas na den :confounded: sak co, ovocie :grinning:
inak po prvom svihadlovani som mala brutal svalovicu a maly sa vobec nestazoval na zmenenu chut mlieka aj ked som mala riadne obavy teda :unamused:
14. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@jankasramka ale teraz to vidím fakt nadejne s vašou podporou, uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak ja som na tom najhorsie- ja mam rada aj chipsy aj sladke, dokonca mi vobec nevadi kombinovat to :sweat_smile:
14. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka naskačeš sa potom o 106 :grinning: ale čo mi ak neodolame? :unamused: preskakať sa do susedov nechcem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure vraj ma koniec hlavky do spica:slight_smile: otacam ho na tu stranu, kde nema zlezanu hlavku, on je aj tak sikulka, sa mi do rana pretoci:slight_smile: my sme mali od narodenia problemy s hlavickou, rychlejsie rastla ako telicko. Uvidim, co povedia na neurologii.
14. okt 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mozno bude daky mudrc :grinning: matematik, biochemik :grinning:
a co s tymi zubkami? dali vam na to nieco?
14. okt 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka doktorka vravela, ze este zubky nevidi, ale ze ma navrete dasienka, ze vychadzaju dost dlho zubky a mozeme potierat gelikom dasienka, aby nebol maly mrzuty:slight_smile: Maly je zlaty, ked vidi,ze mu idem potierat dasienka, no 5 minut sa oblyzuje :grinning: a pritom ta chut je hnusna:slight_smile:
14. okt 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 moj Paťko ma zležanu hlavku vzadu-ale to su geny po mm aj on tak ma...ked bol maly dosť to bolo vidno ale už ok...
14. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobruuu noc...som k.o. :confounded:
14. okt 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 budem na vas velmi mysliet,aby bolo vsetko s malym v poriadku.

@akika722 nie, mne sa zdalo,ze je mala, ale vraj je to ok, narastla mu hlavicka:slight_smile:

@mirmaj ja sa pripajam tiez:slight_smile: spolocne nam to pojde lahsie:slight_smile:

@mirmaj da sa to odnaucit, ale budes musiet strpiet plac malej pokial si zvykne, ze na rukach sa uz nespinka:slight_smile: Ja maleho nenosim, necham si ho na vyssom vankusiku (lebo grckame po papani, ak sme na rovnom) a po pol hodinke zaspinka sam, sem-tam potrebuje mat moju ruku vo svojej, ale zaspinka sam, predtym sme sa tiez nosili.

14. okt 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 chudnutie zacina v hlave, ak si nastavis mozog na to, ze sa tym nebudes zaoberat, tak sa to isto podari:slight_smile:

14. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@jankasramka Mirmaj musela som sa smiat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes mali tie nase deticky kakaci den :grinning: :grinning: :grinning: my sme boli na navsteve, vratime sa, idem ho prebalit a plienku som od neho nemohla oddelit a on ceeeely chrbat okakany, ale uplne usmiate dobrucke babatko,ked sme ho dali pod sprchu:slight_smile:

@kvietok121 odsavacka uz dosla? Si spokojna s nou?

@akika722 to si robite babule srandu, ze ziadne sladke!!!!!! To bude velmi tazke, asi ziadne doplnenie zasob, lebo by som nakupila aj nieco sladke:slight_smile: Musli tycinky sa rataju tiez????

@jankasramka ved ma po kom zdedit take vzdelanie, tak hadam sa v tom poda na mm:slight_smile:

@akika722 dobru, ja este pockam, kym pracka doperie moje jedine nohavice, kde vojdem, nech su zajtra ciste, ked ma dnes maly ogrckal:slight_smile:
14. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

aka bola noc. U nas hrozna, maly stale hore, zacal mi kaslat a aby toho nebolo malo, mna zacina priserne boliet hrdlo...:frowning2:
15. okt 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dobré ránko. u nás noc fajn ale den nevyzerá ružovo :frowning2:

@mirmaj @jankasramka baby možem sa k vám pridať?? :confused: pôvodne som sa chcela venovať chudnutiu neskôr ale to asi skôr kvôli lenivosti. a ked vas tu čítam tak ma napadlo že v januari sa mi brat žení a veru neviem neviem čo si oblečiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to sladkéééé-no to bude pre mna ťažké - ja si dávam sladké namiesto ovocia aby malej nebolo ťažko ale @jankasramka ty dosť ješ ovocie, mateovi to potom nerobí šarapatu??
15. okt 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji dobre rano...no jasneee moja pod mezdi nas...ovocie možeš ako jablka a tak no ja to jem radšej bez šupky a maly je v pohode...ale nie citrusy..takže som mala na raňajky kussok celozrnneho chlebika s nizkotučnym syrom o 7:15takže okoko 9:15-10:00jablko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji moja a asi viac im može urobiť šarapatu čokolada...moj je po nej dosť nervozny a ked som ju na chvilku vysadila skludnil sa...aj pre mna velmi ťažke ja som čokoholička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok