♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
14. okt 2010

@jankasramka chi pod...ochvilu tu fakt zmenime temu...nie ako spali deti ale čo ste dnes jedli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
14. okt 2010

@mirmaj no neviem pre mna je to dilema ja mam vsetko rovnako rada a poriadne

akika722
14. okt 2010

@jankasramka to fakt 😠 😠 😠 s tych ratlikovskych/to je ten pes suchar/nôh??? 😲

jankasramka
14. okt 2010

@kvietok121 mateo kaka kazdy druhy den cca, ale dakdy ma pauzu aj 4 dni...a to tiez navali take "chrbtovky" ze neviem ani ako ho vyzliesct aby to nemal vo vlasoch 😀
zevraj kojene babetka mozu nekakat az 14dni aje to ok ....

jankasramka
14. okt 2010

@akika722 😀 ja ho volam pes srnka 😀
no ale ja mam vsetko na bruchu a od porodu som pribrala 5kg a vaha ide stale hore 😖 tak to zato. ked som bola mladsia tak som bola tucko a uz teda nechcem!!!! ja viem ze mozno na tom nie som moc zle ale ja sa strasne zle citim. a tiez mam problem ze zboznujem sladke a cokoladu 😝

mirmaj
14. okt 2010

@jankasramka my sme sa presne tak pokadili dnes 😀 😀 mala to až medzi lopatkami na chrbatiku a ked som ju zobrala, že ju idem umyť do umyvadla, tak som to ja mala na prse a ešte do toho pichla aj ruku 😝 😝

jankasramka
14. okt 2010

@mirmaj v panelaku by som si ani ja nodovolila skakat, to by som sa asi prepadla o poschodie nizsie susedom do obyvacky 😀

kvietok121
14. okt 2010

@jankasramka to vazne tak zase som mudrejsia tak matejko asi spinka idem odsat a buvat papa

jankasramka
14. okt 2010

@mirmaj 😀 tak to poznam 😀 riadne nadielky teda 😀

akika722
14. okt 2010

@jankasramka tak podme kto kolko vydrži bez sladkeho...od zajtra...žiaden cukor 😀

mirmaj
14. okt 2010

@jankasramka ja myslím, že by som neohrozila len tych pod nami ale aj tých na prízemí 😝 😝
No často rozmýšľam, že kde sa to v tých malých telíčkach vôbec naberie toľko kaky 😀 😀

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 mňa tak ani neohrozuje sladke, ale slane hovadiny tipu chipsy, krekry a tak, takže ja sa pridávam s tým,. od zajtra nič take 😠

akika722
14. okt 2010

@mirmaj ja chipsy nemam rada...ok...tak ideme nato 😉

mirmaj
14. okt 2010

@akika722 toho sa chcem aj ja niekedy dožiť aby som to povedala 😀

jankasramka
14. okt 2010

@akika722 ok ked neodolam tak za kazdu kocku cokolady- 100 svihadlovych skokov navyse.
inak ja musim mat nejaku nahradu- napr. aspon kilo hrozna alebo cely ananas na den 😖 sak co, ovocie 😀
inak po prvom svihadlovani som mala brutal svalovicu a maly sa vobec nestazoval na zmenenu chut mlieka aj ked som mala riadne obavy teda 😒

mirmaj
14. okt 2010

@akika722
@jankasramka ale teraz to vidím fakt nadejne s vašou podporou, uvidíme 😝

jankasramka
14. okt 2010

@mirmaj tak ja som na tom najhorsie- ja mam rada aj chipsy aj sladke, dokonca mi vobec nevadi kombinovat to 😅

akika722
14. okt 2010

@jankasramka naskačeš sa potom o 106 😀 ale čo mi ak neodolame? 😒 preskakať sa do susedov nechcem... 😝

memory97
14. okt 2010

@alure vraj ma koniec hlavky do spica🙂 otacam ho na tu stranu, kde nema zlezanu hlavku, on je aj tak sikulka, sa mi do rana pretoci🙂 my sme mali od narodenia problemy s hlavickou, rychlejsie rastla ako telicko. Uvidim, co povedia na neurologii.

jankasramka
14. okt 2010

@memory97 mozno bude daky mudrc 😀 matematik, biochemik 😀
a co s tymi zubkami? dali vam na to nieco?

memory97
14. okt 2010

@jankasramka doktorka vravela, ze este zubky nevidi, ale ze ma navrete dasienka, ze vychadzaju dost dlho zubky a mozeme potierat gelikom dasienka, aby nebol maly mrzuty🙂 Maly je zlaty, ked vidi,ze mu idem potierat dasienka, no 5 minut sa oblyzuje 😀 a pritom ta chut je hnusna🙂

akika722
14. okt 2010

@memory97 moj Paťko ma zležanu hlavku vzadu-ale to su geny po mm aj on tak ma...ked bol maly dosť to bolo vidno ale už ok...

akika722
14. okt 2010

baby dobruuu noc...som k.o. 😖

memory97
14. okt 2010

@21 budem na vas velmi mysliet,aby bolo vsetko s malym v poriadku.

@akika722 nie, mne sa zdalo,ze je mala, ale vraj je to ok, narastla mu hlavicka🙂

@mirmaj ja sa pripajam tiez🙂 spolocne nam to pojde lahsie🙂

@mirmaj da sa to odnaucit, ale budes musiet strpiet plac malej pokial si zvykne, ze na rukach sa uz nespinka🙂 Ja maleho nenosim, necham si ho na vyssom vankusiku (lebo grckame po papani, ak sme na rovnom) a po pol hodinke zaspinka sam, sem-tam potrebuje mat moju ruku vo svojej, ale zaspinka sam, predtym sme sa tiez nosili.

memory97
14. okt 2010

@akika722 chudnutie zacina v hlave, ak si nastavis mozog na to, ze sa tym nebudes zaoberat, tak sa to isto podari🙂

memory97
14. okt 2010

@mirmaj
@jankasramka Mirmaj musela som sa smiat 😀 😀 😀 😀 Dnes mali tie nase deticky kakaci den 😀 😀 😀 my sme boli na navsteve, vratime sa, idem ho prebalit a plienku som od neho nemohla oddelit a on ceeeely chrbat okakany, ale uplne usmiate dobrucke babatko,ked sme ho dali pod sprchu🙂

@kvietok121 odsavacka uz dosla? Si spokojna s nou?

@akika722 to si robite babule srandu, ze ziadne sladke!!!!!! To bude velmi tazke, asi ziadne doplnenie zasob, lebo by som nakupila aj nieco sladke🙂 Musli tycinky sa rataju tiez????

@jankasramka ved ma po kom zdedit take vzdelanie, tak hadam sa v tom poda na mm🙂

@akika722 dobru, ja este pockam, kym pracka doperie moje jedine nohavice, kde vojdem, nech su zajtra ciste, ked ma dnes maly ogrckal🙂

memory97
15. okt 2010

dobre ranko,

aka bola noc. U nas hrozna, maly stale hore, zacal mi kaslat a aby toho nebolo malo, mna zacina priserne boliet hrdlo...☹

lji
15. okt 2010

@memory97 dobré ránko. u nás noc fajn ale den nevyzerá ružovo ☹

@mirmaj @jankasramka baby možem sa k vám pridať?? 😕 pôvodne som sa chcela venovať chudnutiu neskôr ale to asi skôr kvôli lenivosti. a ked vas tu čítam tak ma napadlo že v januari sa mi brat žení a veru neviem neviem čo si oblečiem 😝 len to sladkéééé-no to bude pre mna ťažké - ja si dávam sladké namiesto ovocia aby malej nebolo ťažko ale @jankasramka ty dosť ješ ovocie, mateovi to potom nerobí šarapatu??

akika722
15. okt 2010

@lji dobre rano...no jasneee moja pod mezdi nas...ovocie možeš ako jablka a tak no ja to jem radšej bez šupky a maly je v pohode...ale nie citrusy..takže som mala na raňajky kussok celozrnneho chlebika s nizkotučnym syrom o 7:15takže okoko 9:15-10:00jablko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
15. okt 2010

@lji moja a asi viac im može urobiť šarapatu čokolada...moj je po nej dosť nervozny a ked som ju na chvilku vysadila skludnil sa...aj pre mna velmi ťažke ja som čokoholička 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre