♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
15. okt 2010

@vladka84 ja nedávam a ani neprebalujem 😉 vždy sa prebalovaním hrozne prebrala a aj ked som dala tak skoro nikdy neodgrgla

majka35
15. okt 2010

baby ahojte...idem chudnúť s vami... 😉
som mala totálne prebdenú noc, už druhú ... normálne nevládzemstáť na nohách, neviem, čo je malej, strašne je nervózna ☹

evitkamalicka
15. okt 2010

ja tiez nedavam odgrgnut, lebo malokedy si odgrgne

kvietok121
15. okt 2010

@vladka84 ja davam odgrgnut, ale ked mi na pleci zaspinka tak to necham tak

akika722
15. okt 2010

ani ja nadavam

majka35
15. okt 2010

idem je urobiť z očí ☹

majka35
15. okt 2010

ja dávam odgrgnúť, ináč by nebola kľudná
včera som nebola pri prepichovaní, dr ma vyhodila von aj s mužom ale vraj veľmi plakala ... moja malá

akika722
15. okt 2010

@majka35 ožno z toho je taka...či???

akika722
15. okt 2010

ok...idem dať variť polievku a farbiť vlasy...zatial paaaaa

majka35
15. okt 2010

@akika722 už je tretí den taká 😖

lji
15. okt 2010

@vladka84 ja dávam odgrgnúť. niekedy som nedávala,resp.ked mi neodgrgla aj cez den tak so to nechala tak a potom sa stále pučila chudatko.našli sme si najlepšiu polohu na odgrgnutie a zepšilo sa nám to. a aj tak mi pri tejto polohe zaspi rýchlejšie takže v noci je to vlastne výhoda 😅

lji
15. okt 2010

@majka35 sprav z očí. možno to pomôže. nám to včera pomohlo 😉

@akika722 my o jablkách....prišla som hore k našim a tam velikáánska bedňa jabĺk a velke vreco tak krááásnych velkých a aj chutných jablčok. 😀 😀 ja jablká fakt nemusím ale to bol asi osud a tieto sú fakt chutné 😀 takže hor sa vymeniť kekse za jablká 😀

elinka27
15. okt 2010

caute ako sa mate ?my uz o trochu lepsie,chlapov mam uz 2tyzdne v Tatrach a este dalsie 2 budu tak "oddychujem" pri malej.Kupila som satku tak sa nosime.Uz par dni pozorujem,ze mala sa dozaduje papat castejsie,tak predpokladam,ze mame lakt.krizu lebo aj prsia mam makksie.Ako ste to zvladali?

katulkaaaaaa
15. okt 2010

baby musim sa pochvalit nove profi foto,zatial len par bude ich velaaaa 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa...

bonix
15. okt 2010

Ahojte baby, už ste mi chýbali...počujte, máte niektorá skúsenosť s monitorom Babysense 6 ? 😝 je to novinka na trhu ale už pár mesiacov je v obehu ...budem vďačná za každučkú odpoveď 😀 a ako sa inač máte?

lji
15. okt 2010

@katulkaaaaaa jeeeeej nádherné fotky 😕 😕 😕 😕 😕 😎

21
15. okt 2010

Timko bol na rontgene dutin, je cely zahlieneny, licka, celo.....Antibiotika bude brat najmenej 14 dni, vcera mal teplotu 39,1... Hocikedy mu stupa..

vladka84
15. okt 2010

@katulkaaaaaa krasne foto 😉

no ja ju tiez neprebalujem, len ked zacitim, ze je pokakana, lebo tiez sa mi pri tom preberala... a v noci papame tak, ze mala ani oci poriadne neotvori a ja tiez spim (aj sa mi parkrat podarilo zadriemat naozaj, kym sa krmila) 😅 tak neviem ako ju mam dat odgrgnut? normalne na pleco ked ju dam, tak sa asi preberie, ci? ale viem, ze urcite sa dnes kvoli tomu pucila chudatko a nemohla spinkat 😒

mirmaj
15. okt 2010

@vladka84 mne sa na pleci vždy prebrala a ani nedrgla 😖 ked vidíš že zabuva tak nechaj tak a ked sa pučí a mrví tak daj odgrgnuť

kvietok121
15. okt 2010

@vladka84 mne odgrgne a potom znova zaspinka

lji
15. okt 2010

@vladka84 ja väčšinou položím, idem umyť flašku,klobúčik,odsávačku,odložím mliečko a idem na wc.medzitým sa to malej pohne,dám si ju k telu,pomojkáme,odgrgne snad tretí krát a ponecháme tuto polohu len si lahnem a už dospime do rana spolu 😅

počuj a to ju kŕmiš aj ked spinka? my ideme papať len ked sa zobudi.

katulkaaaaaa
15. okt 2010

jaj baby ja som taka vytesena z tych fotiek ze az 😀 😀 😀 fotila ma kamoska u nas doma ma profi fotak,odporucam dajte si takto pofotit vase eticky,je to nadherna spomienka 😵
este par....ostatne budu az nedelu
@21 drzim palce aby ste boli cim skor fit,nieje nic horsie ako ked su deti chore 😨
ja tiez davam maleho odgrgnut v noci len ked sa mrvi,ked spi necham tak...budpri mne alebo v postielke na boku

liba78
15. okt 2010

@katulkaaaaaa Kati tieto sú ešte krajšie..... 🙂 a tie s tebou - nádhera 😉 normálne rozmýšľam, či sa mi také niečo podarí zo statívom a samospúšťou 😅 😅

majka35
15. okt 2010

@katulkaaaaaa sa nedivím, že si vytešená ... krásne fotky 🙂

memory97
15. okt 2010

@kvietok121 som rada, ze ta nesklamala🙂 dufam, ze to nebolo velmi bolestive, prvykrat, ked si pisala o problemikoch...

@mirmaj ked si povies a budes sa drzat svojho sna, tak isto dosiahnes vahu, co chces 😉

mirmaj
15. okt 2010

@lji vladka asi nemyslela, úplne ked spí 😉 my tiež tak v spánku papáme, Tamarka sa začne mrviť a mrnkať, ale očka neotvorí, tak ju len rýchlo nakrmím a pokračuje v spanku 😀 ked to teda stihnem, že sa zobudím hned na prve mrnkanie a stihnem urobiť dovtedy mliečko pokiaľ nieje ešte uplne hore 😉

mirmaj
15. okt 2010

@memory97 dík, uvidíme, kedže ta pevna vôľa už nie je taka ako kedysi 😉

mirmaj
15. okt 2010

@katulkaaaaaa naozaj krásne fotečky, aj my uvažujeme že si dame take urobiť 😉

21
15. okt 2010

@katulkaaaaaa , dakujem, inac vobec nezvelicim, ked poviem, ze tie foto by sa hodili aj na nejaku titulku...

katulkaaaaaa
15. okt 2010

@21 zlata si dakujem 🙂 @mirmaj urcite si dajte babulku nafotit stoji to za to @majka35 @liba78 babule dakujem 🙂 este mi v nedelu posle dalsie zabery,dam si spravit z tej naj fotky obraz na stenu,aj vikinku tak mame a je to fakt nadherne kedsa tak za par rokov pozrete ake boli tie deticky uzastne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre