• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 ja nedávam a ani neprebalujem :wink: vždy sa prebalovaním hrozne prebrala a aj ked som dala tak skoro nikdy neodgrgla
15. okt 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte...idem chudnúť s vami... :wink:
som mala totálne prebdenú noc, už druhú ... normálne nevládzemstáť na nohách, neviem, čo je malej, strašne je nervózna :frowning2:
15. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nedavam odgrgnut, lebo malokedy si odgrgne
15. okt 2010 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja davam odgrgnut, ale ked mi na pleci zaspinka tak to necham tak
15. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nadavam
15. okt 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem je urobiť z očí :frowning2:
15. okt 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dávam odgrgnúť, ináč by nebola kľudná
včera som nebola pri prepichovaní, dr ma vyhodila von aj s mužom ale vraj veľmi plakala ... moja malá
15. okt 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ožno z toho je taka...či???
15. okt 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...idem dať variť polievku a farbiť vlasy...zatial paaaaa
15. okt 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 už je tretí den taká :confounded:
15. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja dávam odgrgnúť. niekedy som nedávala,resp.ked mi neodgrgla aj cez den tak so to nechala tak a potom sa stále pučila chudatko.našli sme si najlepšiu polohu na odgrgnutie a zepšilo sa nám to. a aj tak mi pri tejto polohe zaspi rýchlejšie takže v noci je to vlastne výhoda :sweat_smile:
15. okt 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 sprav z očí. možno to pomôže. nám to včera pomohlo :wink:

@akika722 my o jablkách....prišla som hore k našim a tam velikáánska bedňa jabĺk a velke vreco tak krááásnych velkých a aj chutných jablčok. :grinning: :grinning: ja jablká fakt nemusím ale to bol asi osud a tieto sú fakt chutné :grinning: takže hor sa vymeniť kekse za jablká :grinning:
15. okt 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ako sa mate ?my uz o trochu lepsie,chlapov mam uz 2tyzdne v Tatrach a este dalsie 2 budu tak "oddychujem" pri malej.Kupila som satku tak sa nosime.Uz par dni pozorujem,ze mala sa dozaduje papat castejsie,tak predpokladam,ze mame lakt.krizu lebo aj prsia mam makksie.Ako ste to zvladali?
15. okt 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim sa pochvalit nove profi foto,zatial len par bude ich velaaaa :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa/album/simon-2/?new
15. okt 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, už ste mi chýbali...počujte, máte niektorá skúsenosť s monitorom Babysense 6 ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to novinka na trhu ale už pár mesiacov je v obehu ...budem vďačná za každučkú odpoveď :grinning: a ako sa inač máte?
15. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jeeeeej nádherné fotky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :sunglasses:
15. okt 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timko bol na rontgene dutin, je cely zahlieneny, licka, celo.....Antibiotika bude brat najmenej 14 dni, vcera mal teplotu 39,1... Hocikedy mu stupa..
15. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasne foto :wink:

no ja ju tiez neprebalujem, len ked zacitim, ze je pokakana, lebo tiez sa mi pri tom preberala... a v noci papame tak, ze mala ani oci poriadne neotvori a ja tiez spim (aj sa mi parkrat podarilo zadriemat naozaj, kym sa krmila) :sweat_smile: tak neviem ako ju mam dat odgrgnut? normalne na pleco ked ju dam, tak sa asi preberie, ci? ale viem, ze urcite sa dnes kvoli tomu pucila chudatko a nemohla spinkat :unamused:
15. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne sa na pleci vždy prebrala a ani nedrgla :confounded: ked vidíš že zabuva tak nechaj tak a ked sa pučí a mrví tak daj odgrgnuť
15. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne odgrgne a potom znova zaspinka
15. okt 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja väčšinou položím, idem umyť flašku,klobúčik,odsávačku,odložím mliečko a idem na wc.medzitým sa to malej pohne,dám si ju k telu,pomojkáme,odgrgne snad tretí krát a ponecháme tuto polohu len si lahnem a už dospime do rana spolu :sweat_smile:

počuj a to ju kŕmiš aj ked spinka? my ideme papať len ked sa zobudi.
15. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja som taka vytesena z tych fotiek ze az :grinning: :grinning: :grinning: fotila ma kamoska u nas doma ma profi fotak,odporucam dajte si takto pofotit vase eticky,je to nadherna spomienka :dizzy_face:
este par....ostatne budu az nedelu
@21 drzim palce aby ste boli cim skor fit,nieje nic horsie ako ked su deti chore :fearful:
ja tiez davam maleho odgrgnut v noci len ked sa mrvi,ked spi necham tak...budpri mne alebo v postielke na boku
15. okt 2010 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa Kati tieto sú ešte krajšie..... :slight_smile: a tie s tebou - nádhera :wink: normálne rozmýšľam, či sa mi také niečo podarí zo statívom a samospúšťou :sweat_smile: :sweat_smile:
15. okt 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa sa nedivím, že si vytešená ... krásne fotky :slight_smile:
15. okt 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 som rada, ze ta nesklamala:slight_smile: dufam, ze to nebolo velmi bolestive, prvykrat, ked si pisala o problemikoch...

@mirmaj ked si povies a budes sa drzat svojho sna, tak isto dosiahnes vahu, co chces :wink:
15. okt 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji vladka asi nemyslela, úplne ked spí :wink: my tiež tak v spánku papáme, Tamarka sa začne mrviť a mrnkať, ale očka neotvorí, tak ju len rýchlo nakrmím a pokračuje v spanku :grinning: ked to teda stihnem, že sa zobudím hned na prve mrnkanie a stihnem urobiť dovtedy mliečko pokiaľ nieje ešte uplne hore :wink:
15. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dík, uvidíme, kedže ta pevna vôľa už nie je taka ako kedysi :wink:
15. okt 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa naozaj krásne fotečky, aj my uvažujeme že si dame take urobiť :wink:
15. okt 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa , dakujem, inac vobec nezvelicim, ked poviem, ze tie foto by sa hodili aj na nejaku titulku...
15. okt 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 zlata si dakujem :slight_smile: @mirmaj urcite si dajte babulku nafotit stoji to za to @majka35 @liba78 babule dakujem :slight_smile: este mi v nedelu posle dalsie zabery,dam si spravit z tej naj fotky obraz na stenu,aj vikinku tak mame a je to fakt nadherne kedsa tak za par rokov pozrete ake boli tie deticky uzastne :slight_smile:
15. okt 2010 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok