♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
15. okt 2010

@kvietok121 ahoj ako sa dari?posledny tyzden mam sklz nestiham citat ☹

akika722
15. okt 2010

ahojte..
@katulkaaaaaa no užasne fotky...teraz odišli svokrovci,boli sme na jarmoku...odolala som všetkemu aj sladkemu...ac svokra priniesla halušky so sladkou kapustpu...že 😲 😲 😲 😲 😲 a ešte aj že moje oblubene 😢 a ja nemožem kapustu 😢

liba78
15. okt 2010

@akika722 teraz som nepochopila. Sú fakt tvoje obľúbené, alebo "obľúbené" len svokra hovorí.
Ale keďže nemôžeš tak asi je to jedno, aspoň si nebudeš vyčítať že si ich moc spráskala. Ja sa k Vášmu chudnutiu pridám až v pondelok, alebo v utorok. Teraz som mala týždeň návštev a mám v chladničke tortu a 5 druhov koláčov. Tak ešte si užijem víkend. 😝

akika722
15. okt 2010

@liba78 ja ich fakt zbožnujem 😀 mnaaaaam 😀 fnuk prečo sa pri kojeni nemože kapusta 😢

akika722
15. okt 2010

baby potrebujem detske stranky...prosiiiiim...neviem zohnať Paťkovi vetrovku a oteplovaky a za nove mu 60eur nedam...som ochotna do 30 eur,,,prosim stranky..

akika722
15. okt 2010

denisocka
15. okt 2010

@akika722 mimibazar ?

akika722
15. okt 2010

@denisocka jéééj diky si zlata..som včera pozerala a nič som nenašla 😉

denisocka
15. okt 2010

@akika722 len jaku velkost? 104 asi,či iba 98? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9709070&tab=1 prihod 5€ a maš take

denisocka
15. okt 2010

ja mam od nas z kenvela outlet 2 taketo bundy na zimu -taku a červenu po 5€ , taka som rada že som to kupila ešte v lete horucom. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9528477&tab=2

akika722
15. okt 2010

ta prva je super už som jej pisala..,dik stale mi naajdeš čo potrebujem 😀

akika722
15. okt 2010

jéj aj to zelene je super za 35..tak asi to dik baby 😀

lji
15. okt 2010

no inokedy nestíham čítať spätne a teraz len jedna stránka? 😕 no ako vám šlo dnes jedenie a nemaškrtenie??

lji
15. okt 2010

@mirmaj no ved tak som to myslela. ja takéto nemám 😒 mne saška stále vykrikuje zo sna. čiže pokial nema otvorené oči, tak neviem či je hladna alebo má len "zlé sny" 😒

denisocka
15. okt 2010

@akika722 hej,na nu som kukala,ale si ma predbehla 😀

akika722
15. okt 2010

@denisocka ktora sa ti pači?ja asi vezmem to za 35 tu zelenu..

denisocka
15. okt 2010

@akika722 ta prva je fajna ... ale nechcem žiadnu,bundy mame,treba mi len oteplene nohavky 😉

vladka84
15. okt 2010

@lji nespinka, len sa mi vacsinou podari nakrmit ju skor ako sa uplne preberie... zacne sa mrvit a otaca hlavicku s pusou otvorenou dokoran na vsetky strany, ale oci neotvori... 😉
skusim ju dat dnes odgrgnut, ked sa zacne pucit, mozno ju to naozaj tazi a preto ma nadranom uz taky nepokojny spanok...

inak baby, mne uz prisiel prispevok... jupiiiii, ide sa na nakupy 😅 😅 😅 😅

akika722
15. okt 2010

@denisocka čakam čo napišu pačia sa mi obe...poradte ktora je lepšia?prvy link alebo ten pod mojim prispevkom?že prihod 5 a maš take 😀 ???radte baby mm je jedno,plati on 😀 😀 😀

denisocka
15. okt 2010

no,podla toho načo ti je,teda ako sa finančne citiš.mojmu by stačila aj nejak za 10e,lebo to je taky runtoš,určite by som 35e za to nedala ale zas,je krajšia aj hrubšia ta drahšia.ale zas ani prva nieje zla,dnešne zimy už niesu ako bývali

akika722
15. okt 2010

@denisocka vraj ma byť tuha zima no uvidime...aj moj to v školke zniči hned ale vezmem asi tu prvu modru 😀 mam aj z minuleho roku taku zelenkavu ale svetlu no taku vojensko zelenu stala 1200 😒 no je mu akurat a je dosť hruba tak bude mať na vymenu 😀

akika722
15. okt 2010

@lji boli sme na jarmoku odolala som VšETKEMU USPEšNE 😀 😀 😀 😀 😀 ty ako moja???

akika722
15. okt 2010

kde ste všetke 😒 nudiiim 😠

jankasramka
15. okt 2010

ja mam uz druhy den uplne na prdik, zas nechce spat, dufam ze sa spameta..
@akika722 nudis sa?! no vidis, uz to prislo, ja mam od toho estevelmi daleko 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre