• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
16. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky, potrebovala by som poradit ohladne pitia cajiku.. Moja mala ma 8 tyzdnov, papa umele mlieko Nutrilon, a doteraz som jej cajik nedavala, lekarka mi nic nepovedala... a dnes na pohotovosti - mala pokaslava - na mna lekarka vyletela, ze ci to nemyslim vazne, ze jej nedavam cajik!! a este ze hipp feniklovy nemozem, ze tie nie su dobre, ze nejaky sackovy na zalievanie, ale v lekarni ich mali asi 20, ale vsetko od 6. mesiacov, na taketo male babatko mali len hipp.. aky mate na to nazor vy?
16. okt 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka dik moja no bojim sa že naša dr.nam to nepredpíše :frowning2: ona nato kašle :frowning2: :frowning2: ksusim sa opytať mojej dr...si zlata..no ked papa bolesť strašna :unamused:
16. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninkaa89 ked je babo na UM čajik treba davať,no su aj sačkové ja som mala feniklovy bio od myslim 2.alebo 4.tyždna...skus obehať viac lekarni určite najdeš :wink:
16. okt 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninkaa89 od 6.mesiaca tam pisu preto lebo do sieteho sa koji ale urcite mozes davat ked si na UM. sak aj vyzivy su od 6. mesiaca ale niektori zacinaju skor- v 5. dokonca aj v 4. mesiaci. to je tam napisane len aby matky predcasne neodstavovali. sackovy je urcite lepsi ako hipp.
16. okt 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja som bola zaniest ziadost myslim okolo 20.septembra a vcera mi prisiel
@liba78 dakujem :slight_smile: @jankasramka mna vysla ta antikoncepcia 25eur n tri mesiace,predala som to za 12eur,som rada ze sa mi nieco vratilo,inak by som to hodila do kosa :wink: ze mala kengura :grinning: :grinning: :grinning: ale viem co si myslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cakame navstevu od rana som upratovala,chystala...baby skusala som si saty co som si chcela dat na krst...akoze ak sa nezbavim tej pneumatiky na bruchu mozem zabudnut,vyzeram v tom ako prava venusa ,,ceckata,bruchata" :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2010 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninkaa89 ja som kúpila obyčajný fenykl plod od Lerosu. Ten je taký málo aromatický a v sáčiku len po 1,5g. Od inej firmy strašne divno smrdel O===== (akikin grcajúci smajlík)
16. okt 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka teda nechápem, ako nás tak môžu nechať trápiť keď existuje liek. My sa trápime už x týždňov, od mojich antibiotík. A bolesti čo som si užila a ešte užívam :cry: fňuk.
@akika722 ja som skúšala aj ten calcium. Nepomohlo :frowning2:
@katulkaaaaaa môžeš si dať aj vrece, len sa tvár tak ako na fotkách z malým a bude to ok. :wink:
16. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka čítala so ten leták a je tam:
Podávanie lieku sa dojčiacim matkám neodporúča. :confused: Možno preto nám to nik nenapísal. Ja mám kamaráta farmaceuta, skúsim mu v pondelok zavolať, čo mi povie...
16. okt 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa naaadherne fotky maly je uzasny a aj tebe to sekne :wink:
16. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninkaa89 hipp caje neodporucaju kvoli tomu, ze obsahuje cukor a tym sa mozu kazit zubky, ked zacnu rast. Mam kamosky, co si kupili v lekarni hipp a nedavaju presnu davku, ale menej, aby nebol taky sladky. Ja som si zas kupila v lekarni feniklovy detsky caj, ale malemu ho zatial nedavam, zatial ho pijem ja a on ho ma v mliecku. malemu ho zacnem davat az ked bude mat 4 mesiace a tyzden. Davame mu do flase prevarenu lucku a sem-tam si odpije, ked je hladny:slight_smile:, inac nie.
16. okt 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 chi smajlikovi si zabudla oči : :grinning: no potom daj vedieť čo ti povie som zvedava ja skusim všetko už som z toho zufala...maly ma intervaly medzi papanim 3-4 hodky občas aj cez 4 hodky no to ho budim už ale ja normalne trpnem dopredu od bolesti :unamused:
16. okt 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aké oči ? Zabudla som, hoď ukážku :sweat_smile:
16. okt 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 xi xi :O===že dvojbodka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: natieram teraz tym kremom no som zvedava ale pochybujem že ppomože ani trošku sa to zatial nezmenilo aj boli rovnako :angry:
a čo ma potom kvietok?to čo mame mi je asi malina :unamused:
16. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no neviem, ale radšej ani nechcem vedieť. Skutočne mi táto bolesť stačí. A obišla by som sa aj bez nej. :wink: a : už nezabudnem
16. okt 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning:
no...my to mame len teraz ale chudinka kvietok už dlhšie,,,a ozaj kvietok kde si??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja som to mala rychlovku, ziadost som zaniesla 8.oktobra a 14teho som mala peniaze na ucte, tak to je paraaaada :grinning:

@katulkaaaaaa krasne fotky, naozaj ste ako z titulky... no ja si tiez pripadam neohrabane, vsade mi vadia sunky a este kojim len meisac a uz mi to pripada ako keby som mala kozy vytahane po kolena :confused:

inak, caute baby... :wink: dnes sme sa kupali skor, poobede sme oslavovali mm narodky, tak vela toho nenaspala, ulozila sa uz o siedmej, tak som zvedava DOKEDY!
16. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetciiii? :astonished: ja som vas uz stihla aj docitat a tu nikoho... cakam na deviatu, to je moja hodina, vtedy odkvecnem :grinning:
16. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balaq sm sa, ze nebudem stihat citat a tu nikto :grinning:
16. okt 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj ešte stale spí :unamused: od 15tej...idem budiť a dnes prvy krat bude nočne kupanie...pište nech sa pri kojeni nenudim a mam čo čitať :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja mam cervene aj prsia
@elinka27 dakujem budem sa ucit
@jankasramka myslis ze by to mohol predpisat aj pediater?
16. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj mys me kupali dnes neskoro normalne sme vsetcci traja o pol siestej zaspali
16. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ahoooj..my už okupkany a papame...prvu minutu som skoro z kože vyletela ale už ok :grinning: tak si oddychnuta :sunglasses:
16. okt 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9709070&tab=1 takže nakoniec som kupila toto :sweat_smile: mm otravoval s tym...pondelok mi to posiela a DAKUJEM TI
16. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dnes to bolo super teraz je sice hore ale musime vydrzat ked sme spinkal do pol deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj mna to velmi stipe, ach jo ja sa toho nemozem zbavit uz to mam dlhsie
16. okt 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aj ty si to chytila ja mam pocit ze to bez toho ani nebude par dni je dobre a potom znova, najpr biele na prsiach a potom paliva bolest
16. okt 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 možno by pomohla ta vodička čo pisala Jankasramka čitala si?
16. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 neodporuca sa ten diflucan
16. okt 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaka voda neviem trosku som mimo dlhsie som tu nebola :frowning2:
16. okt 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok