♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

dajna11
17. okt 2010

@akika722 nskušala si ten canesten?ten je dobrý,volno predjaná masť. mne bolavé prsia dosť ukludnil. alebo nejaké iné antimykotiká........čo však neviem ktoré možu kojace ženy,canesten možu.

denisocka
17. okt 2010

@akika722 si vzala tu zelenu?

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 ok canestem uz mam cely zoznam ked sa dnes nahodou dostanem do lekarne

kvietok121
17. okt 2010

dobre ranko dnes sme zvladli aj kostol vsetci traja, sice maly na rucickach ale dostal az dva kriziky tak dufam ze dnes bude z neho anjelik 😅

elinka27
17. okt 2010

@akika722 ano za gynekologom,nedavno som prekonala zapal prsnika s mastitidou a bola som u gyndosa pre ATB,a aj toto riesi gyndos a ked tak ta posle koznej

fialka5959
17. okt 2010

@kvietok121 Co, mas probleeeem kojit?

katka_4
17. okt 2010

@akika722 trošku sa vám sem zamiešam. Ja som bola s mastitidou u obvodneho, ten mi tiez predpísal vhodne ATB pri kojení a bola som v pohode za dva dni. Takže skus obvodneho alebo gynekologa

kvietok121
17. okt 2010

@fialka5959 nie len mam bolave prsia, cele cervene vobec mi to nemizne, ta bolest je taka ze niekedy vešlmiiiiiiii a niekedy absolutne nic ... nemozem sa toho zbavit povedali ze mam candidozu ale nechce sa ,i to akosi vyliecit vzdy sa mi to vrati

kvietok121
17. okt 2010

@katka_4 aj ja som mala zapal a vsetko sa mi vyliecilo po antibiotikach ale toto nie je zapal ale mikoza

akika722
17. okt 2010

ahojte...xi tak odpíšem všetkým naraz 😀 canesten už mam doma aj ricinus comunis-kriza 😀 😀 😀 ,no natrela som si rano aj pred dvoma hodkami a pichanie prešlo...no ešte bolíííííííí ked papa uvidime či pomože
@denisocka ano mm naliehal že zelene je super 😒 tak nech vezmem lebo jej pošle prachy on... 😒 tak som vzala
čo nove baby???deti spia,kolačik upečeny a veget 😎 no dokedy mm v praci 😖

denisocka
17. okt 2010

@akika722 šak nevadi,budete mať na rok,ak teraz bude velke ,alebo predaš abo do toho navlečeš muža 😉

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 TAK TY SI DOBRA U MNA V LEKARNI NEMALI NIC ABSOLUTNE NIC, zajtra ked pojdem zo skolenia 😠 tak sa zastavim v inej lekarni

jankasramka
17. okt 2010

no kde ste? ludoprazdna nedela... sa mi zda ze mate pekne pocasie a vsetky ste vonku 😉

akika722
17. okt 2010

@denisocka 😀 😀 😀 tak to hej 😀 😀 😀
vetrovka je 104 to mu bude iste a gate su 110 tak pohohnem dole prip.prispôsobim traky..no pride to a hodim ti foto...bud Paťkove alebo mm 😀 😀 😀 😀
@kvietok121 akurat som natrafila na super lekaren čo ma dnes pohotovosť tam stale najdem všetko čo potrebujem....a ricinus...ten mi pomože vždy....rano som vzala a už je po probleme... 😀 😀 😀 😀 ešte zbaviť sa bolesti 😒

akika722
17. okt 2010

@jankasramka mi mame zimu moja 😒 brrrr rano som bola s detmi a mamou vonku no zmrzli sme 😖

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 ja musim cakat do zajtra

akika722
17. okt 2010

@kvietok121 dam ti vedieť večer ako som na tom...vraj za dva sni by malo byyť po bolesti no som zvedava 😒
čo ste varili?dochadzaju mi napady 😕

jankasramka
17. okt 2010

@akika722 tu sa tiez ozimilo 😒

akika722
17. okt 2010

@jankasramka nič to moja aspon oddychneš od horučav a onedlho si na Slovensku možno aj sniežik užiješ 😉

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 my mame zo vcerajska gulas a zapecenu brokolicu a este sme robili masovu strudlu a zemiakovu kasu

denisocka
17. okt 2010

@akika722 na fotku budem čakať,tiež zhanam oteplovakly

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka @akika722 ano je chladno fuci a zima

akika722
17. okt 2010

@kvietok121 a brokolicu by som mm nedostala 😒 na ostatne hej 😀
@denisocka a vetrovku maš?tvoj tiež nosi 104?

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 brokolicu s klobasou a cestovinami a syrom je skvela vec, ani moj nechcel ale ked ochutnal povedal ze je to dobre

jankasramka
17. okt 2010

@kvietok121 mnam ty dobre vyvaras 🙂 my vcera len cestovinu a dnes sa chystame na vylet tak asi budeme jest niekde vonku...

akika722
17. okt 2010

a je po pohode Paťko sa zobudil 😖 tak papa baby večer 😵

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka aj to je dobre... my sme chceli ist na prechadzku von ale akosi sa nam nechce tak som len skocila do lekarne a manzel oddychuje pred zajtrajsim dnom bude sa starat o matejka, idem na skolenie 😠 , ale na kojenie mi ho bude vozit

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 ahojky

alure
17. okt 2010

@akika722
čo sa týka mojej fotky to je kamufláž oblečením 🙂 je pravda že s tých 26 kg je už všetko dole ale bruško ešte trošku ostalo.Nevadí cvičením sa dostanem snáď naspäť....

alure
17. okt 2010

@memory97
pevne verím že to bude ok s tou hlavičkou a aj na neurologii ti to potvrdia. Náš drobec je tiež moc šikovný a aj napriek podloženiu hlávky aby sa tam neotáčal sa mu podarí nejak to "kilo soli" prekabátiť a otáča sa ako sa mu chce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre