♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
17. okt 2010

@kvietok121 to musis chodit na skolenia??? ci to chces? ale aspon sa rozptylis 😉
potom napis ako zvladal mm, to bude fuska 😀 hlavne ak zacne plakat a nebude vediet co robit....ja vtedy vravim mojmu ze nech skusa a posnazi sa - ved on je otec. a nevsimam si ho nech sa popasuje. ale ja nechavam flasku nech zarobi UM. ja ked mam "volno" tak ani nekojim- zla matka 😀

jankasramka
17. okt 2010

@alure ja mam pocit ze nielen som nezhodila nic ale uz mam aj dvojnasobok vahy.... no co, stastna zena si 😉

alure
17. okt 2010

tak a máme po oslave aj cesta bola fajn a Denis ju prespinkal. Dostal krásneho plienkového slimáčika (prikladám fotku) a dedo si svoju 60tku snáď tiež užil 🙂 Pomaly vás dočítam pár strán dozadu,snáď malý bude ešte spinkať.

alure
17. okt 2010

@jankasramka
ale to je určite len pocit 🙂 Tento víkend sme mali oslavu a asi som to trošku prehnala zo zákuskami,lebo rifličky som len tak tak znova zapínala 😝 Ja som po prvom išla domov už z pôrodnice ako predtým,teraz to bolo horšie a aj pravdepodobne to bruško budem musieť poriadne dlho precvičovať aby to bolo úplne ok..ale do leta je dalekoooo tak je to fajn...v zime sa to všetko pod svetrami schová 😉

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 inac moja my mame stvrty den co sme nekakali ☹

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka nie musim vies ucitelia si nevyberu proste riaditelka volala ze chce aby som dostudovala - takze teraz ma caka 5 za sebou pondelkov od 8.00 do 14.30, no som zvedava ako to zvladnu ale pre istotu chcel aby som zavolala moju mamu

kvietok121
17. okt 2010

@alure zlatucky slimacik, skvely napad

jankasramka
17. okt 2010

@kvietok121 klud, nam sa to stava pravidelne, to neni jak zapcha u dospelych, on vsetko z mliecka stravi, nema zvysky- prave naopak, mala by si byt rada, viac priberie🙂

@alure ja by som prijala takeho slimaka ale z latkoviek 😀

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka tak uz som kludnejsia, ved ty si myslim uz vravela ze to moze byt viac dni, ale my sme doteraz kakali min kazdy druhy den ak nie kazdy den

jankasramka
17. okt 2010

@kvietok121 tak sa mu mozno zlepsilo travenie 😉 uvidis ten prirastok 😀

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka to dufam vazit sa pojdeme nie tento tyzden ale az ten druhy tak dufam ze to dovtedy vydrzim

kvietok121
17. okt 2010

@jankasramka ano citala som ze do 7 dni sa nic nedeje a ze potom pre istotu vyhladat lekara

denisocka
17. okt 2010

@kvietok121 a ty neuveriš ,aku šatku som nakoniec kupila 😀 sadni si , že nepadneš na rit ---- proste , kvalitka je kvalitka , 😀 chcela som zelenuu Lea ---- ale vzala som zas to same 😅 , kafe ke proste kafe ..... ale teraz o 30cm dlhšiu aby sa nevravelo ,aby som mohla viazať na bundu,aj ked nosim iba priležitostne 🙄 ... doma si to dokonca ani nik nevšimol,že mam druhu šatku 😀

kus siešna fotka,blby uhol,vyzerame jak hlava väčšia jak telo

akika722
17. okt 2010

@kvietok121 mam čas kym maly papa...mne dnes kakal po TYžDNI a šaty si to odskakali 😀 bolo to všaaaade 😀 😀 😀

denisocka
17. okt 2010

@akika722 vetrovky mam asi 4 😀 jak uchyl , nosi od 92 - dokolko sa da podohnut ,aj 104

akika722
17. okt 2010

@denisocka ky je v nej chutnučky 😀 inač obdivujem vas že sa vam to chce viazať...mnr by sa nechcelo 😅

akika722
17. okt 2010

@denisocka 😀 mojmu je všetko 92 maleee ale ved len dva mesiace je medzi nimi rozdiel...normalne to čislo prerastol 😀 no ale to mame v rodine,...ja mam 178cm,mm ma 182cm a moji brata maju 2m 😀 😀 😀 😀

mirmaj
17. okt 2010

ahojte, tak som vás uspešne dočítala po 3 dňoch ani ste toho až tak veľa nepopísali 😎 Spali sme prvý krat u babky, no nebolo to ako doma, ale nebolo to zasa až take zle 🙂 prikladam aj foto, ešte aj v pyžeme 😀
Boli sme vonku, no ale je poriadna kosa brrrr, ani som ju už nedala dospať na balkon ale radšej do chladnejšej izby 😅
@denisocka aj ja mam presne tuto šatku 🙂 ešte mi nejde viazanie tak ako tebe, ale učíme sa 😀 😀

mirmaj
17. okt 2010

teraz už aj tu foto, lebo predtym som zabudla 😀 😀

kvietok121
17. okt 2010

@denisocka tak to je dobre, potvrdila si mi len to co uz viem a to kvalitu
@akika722 tak potom ti napisem kedy budeme kakat my dnes je stvrty a stale nic
@mirmaj no zlatuckeeeeeeeeeeeeeeeee

danulienka35
17. okt 2010

@mirmaj ake ste krasnucke 😉 poslem tiez foto

akika722
17. okt 2010

@mirmaj kráááásne... 😀
@kvietok121 neviem či si namyšlam ale asi to boli o malinky kusoček menej 😕 zase papa krpec

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 my sme tento tyzden objavili dudel strasne zacal cucat a ked som chcela ochranit prsia tak davame 😎 😎

akika722
17. okt 2010

@kvietok121 my sme na cumliku zavislaci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 matejko nechcel a ani mi to neodporucali kvoli jeho jedeniu ale tento tyzden zacal strasne cucat ruky len ked ho natiahlo a vygrcol tak som mu dala dudu a on dudal a teraz dosty casto

akika722
17. okt 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀 každe je ine...moj Pati od cumlika grckal...nechcel ho ani vidieť..a mali sme ich doma asi 30 😀 😀 😀

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 😀 😀 😀 😀

akika722
17. okt 2010

spite všetke???

kvietok121
17. okt 2010

@akika722 nie ale ideme kupat doteraz u mna lezal na prsu a dudal dudlik a cakali sme na tatu kedy pride a ideme kupat tak bezimeeeeeeeeeee 😀

mirmaj
17. okt 2010

@akika722 aj my sme na dudke závislé 😀 neviem či je to ale dobre, lebo niekedy mam pocit že sa zobudí práve preto, že jej vypadne 😝 😝
A nespíme bola som na schôdzi, lebo mm uspaval

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre