♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
18. okt 2010

@kvietok121 ten canesten si uz skusila? dufam ze to pomoze aj tebe kedze akika mala take rychle vysledky...

akika722
18. okt 2010

@jankasramka jej chrustik ako sa vytešuje 😀 😀 😀

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 to nemyslis vazne strasneeeeeeeeeeeeeee

kvietok121
18. okt 2010

@jankasramka nie dnes som ho az zohnala takze dnes po sprche aplikujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, sprchujem az ked matejka okupkame a on spinkaaaaa

akika722
18. okt 2010

@jankasramka moj krpec stale tak spi...ked sme vonku a prideme domov tak nie a nie vstať...prespi aj cez 4 hodky...mava to často kedže sme vonku aj do obeda aj po obede 😀 a v noci tiež len raz vstava 😀

akika722
18. okt 2010

@jankasramka pomohol moja dosť ani som neverila akurat prve cucnutia krpca su take že zaryvam nechty do vankuša ale aspon to už nieje cele papanie...len mam pocit že sa do blbo zmyva dole...preto to na noc nedavam,nemala by som nervy 5 min.stať nad zmyvadlom a medzi tym by boli hore všetke 3 decka,Pati,Semi a mm 😀 😀 😀

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 takze pomaly otvarame ocka tak idem zatial pa

akika722
18. okt 2010

@kvietok121 no...v poslednom čase sa to stava na 2-3 hodky vypnu teplu vodu...oproti nam tu robia kaufland a kruhovy objazd robili tam kopu a odpajaju nas 😠 potrubia 😠

jankasramka
18. okt 2010

@akika722 nam nedavno furt odpajali elekriku- vecer od 18 do 22. tiez potesi....
tak co no, my sme inak tiez vcera nekupali, lebo sme mali brutal rozhadzany den koli tomu vyletu...
teda nikdy nemame nejak pravidelne dni 😅 ale aspon sa vzdy kupeme ale tak co, raz sa nic nestane ...
vcera som prerusila pravidelne stravovanie inak- len skoro rano cerealie a az neskoro poobede v restike sme boli a ja som sa napraskala lososom v bylinkovej omacke aj hranolky a este na zaver broskyne 😀 no ale aspon to nebola cokolada 😝

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 no des uz papame sme riadneeeeeeeeeeee hladny dufam ze nebudeme grcaaaaaaaaaaaat

akika722
18. okt 2010

@jankasramka losos je zdravy no a bylinky tiež 😀 😀 😀 od viacerych som počula že kupu babo každy druhy treti deň 😕

a baby...otazka čo mate synčekov...sťahujete pipik?mne dr vravela že už treba...Paťkovi som začala až od pol roka a celkom celkom mu dole nejde ani teraz 😒

akika722
18. okt 2010

@kvietok121 ked je napapany kupeš či ešte hodku čakaš?

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 mne nic take nevravela dr

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 my sme uz aj okupany musim kupat pred jedenimtak kupeme rychlejsie hlavne utierame a obliekame rychlejsie

akika722
18. okt 2010

@kvietok121 šikulka 😀
no robi sa to aby to nezrastlo a hlavne to treba umyvať ale som myslela že stači neskor no asi nie...ale teraz to ešte aj tak nejde...ale vraj aj tak skušať treba teraz už 😒

kvietok121
18. okt 2010

@akika722 tak ma pouc ako co robit?

jankasramka
18. okt 2010

@akika722 ja stahujem od prveho mesiaca- skoro od narodenia. ale ona nam ukazala ako ze vzdy o nejaky polmilimeter naviac a ked sme boli cca v 6 tyzdni na kontrole tak sa mu uz stiahla cela predkozka a vobec ho to nejak neboli sa mi zda. teraz to robim uz len vazne obcas...mozno mam stastie lebo som pocula ze s tym byvaju problemy...alebo sa to ma skusat vazne hned prvy mesiac a potom to ide lahsie....fakt netusim.
a teraz si to skusala a ide to ako? neda sa?

@kvietok121 si ani neskusala ci sa da?

akika722
18. okt 2010

@kvietok121 😀 stahovať pomaličky predkožku 😀 nie nasilu a umyvať normalne vodičkou 😀

dnes som malemu kupila čiapku,utekala som späť bola mala,vzala som iny druh zajtra možem zas späž,je velka 😠

kvietok121
18. okt 2010

@jankasramka nie nevedela som a ani neviem ako

jankasramka
18. okt 2010

ale inak som citala vela nazorov, niekto vravi ze treba zacat cim skor , ini vravia ze by sa to vobec nemalo robit...ja neviem vazne co je spravne v tomto ohlade a kedze som ani nejak nemala problem tak som to moc do hlbky nestudovala 😒

akika722
18. okt 2010

@jankasramka ešte mu nejde...Paťkovi sa dalo a teraz sme pozerali ale nejde uolne...potom sa to robi bud chyrurgicky alebo ešte je nova metoda že urobia a ide domov...neviem ako sa to vola 😀

jankasramka
18. okt 2010

@kvietok121 len skus jemne pri prebalovani, ale nemala by si nasilu, len pokial to ide, a nabuduce sa spytas dr. a napises ze co povedala, nech mame o nazor viac 😀

akika722
18. okt 2010

@kvietok121 pri kupani vraj ide lahšie

kvietok121
18. okt 2010

@jankasramka ok nabuduce skusim manzel to teraz studuje nanete

jankasramka
18. okt 2010

@akika722 no hej , len ide o to ze to moze byt ciastocne zrastenie alebo uplne a pri to uplnom musia robit obriezku...uz som pocula o takych pripadoch...no a to boli urcite vaic ako stahovanie teraz v tomto veku...lebo ta obriezka sa robi az okolo 5-6 rokov (vraj) ...
teda ja take nemam ale viem si predstavit tu bolest 😀

akika722
18. okt 2010

krpec mi tu zaslintal polku ksichtu.. 😖

jankasramka
18. okt 2010

@kvietok121 no hej mm bude asi lepsi odbornik- nech studuje a potom skusi matejkovi- mozno bude citlivejsi ako my co nevieme ako to boli 😀 😀 😀

akika722
18. okt 2010

@jankasramka auuu..no Paťko ma len kusok 😒

jankasramka
18. okt 2010

@akika722 slintidlo😀

inak ja som tiez toho nazoru ze by sa to moc nemalo babrat, lebo ako tam ktosi pisal ze ked to robis nasilu tak sa mozu potom jazvy a zrasty vytvorit. no ja som mala asi stastie ze to ma uplne v pohode....alebo ma miniaturneho pindura alebo enormnu predkozku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre