• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@memory97 nezabudni ani na čierne ríbezle aj tie pomáhajú
19. okt 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 toľko darčekov asi idú komunálne voľby super :grinning:
19. okt 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jejda, tak to vas pekne vyzbrojili do zivota na uvitani:slight_smile:

19. okt 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja myslim že ceny su v pohode....ja som sa davala ličiť na svadbu platila som okolo 500sk vtedy ešte ale nebola som spokojna moc...no male up ok ale oči nieeeee,,,tak sa tiež radšej ličim sama
19. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa toto je jej stranka http://beesky.webnode.sk/
uz som ti ju pridala
19. okt 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 inak nechcem ta odradit ale zelezo co pojes do mlieka takmer nejde...presne to je problem zeleza :unamused:
no nic ale tak aj to minimum mozno pomoze, aj pecienku skus....
nepredpisala vam doktorka zelezo skor pre davidka??? nejaky sirupcek....
19. okt 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mne vravela že nejaky existuje ale zabudla som nazov...zajtra mi ho pravdepodobne pre Paťka napíše tak dam vedieť ako sa vola
19. okt 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
tak to s atb mam odskúšané ešte pri Oliverovi a nemal žiadne problémy.Dokonca sme nikdy od seba navzajom neochoreli. Ja si o citrusoch tiež myslím že je to snáď už len povera.Keď sme boli deti mali sme síce pomaranče a mandarínky len na vianoce :slight_smile: a teraz na nich v podstate fungujeme celý rok,tak snáď by to už ako hroziaci alergén nemalo byť preferované. Chcem postupne popridávať do stravy maximum ovocia a zeleniny samozrejme nie naraz všetky :slight_smile:

Volala som dnes svojmu gynekologovi vravel že keď to krvácanie neprestane do piatka vysadíme antikoncepciu.Tak som zvedavá,lebo toto som fakt nečakala....
19. okt 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka zatial nie, vcera dosli vysledky z krvneho obrazu a dnes sme boli v nemocnici na kontrole, zatial nemame nic brat. Skusim aspon potravinami, som nasla niekde na strankach, ze vit. C viaze zelezo, tak malinkemu dostavm C-cko, co mu davali este v nemocnici a aj ako prevernciu pred chripkami:slight_smile:

@alure ked som bola s malym pri narodeni, davali nam pomarance, v malom mnozstve neublizia a aj ty potrebujes vitaminy:slight_smile:
19. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 kamarátkyn drobec tiež bol chudokrvný a ona mu od 2mesiacov pripravovala mliečko Nutrilon do odvaru z ovsených vločiek a veľmi mu to pomohlo, už je OK.
19. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no ja neviem ta azalia robi viac problemov ako uzitku mne tak pripada.... :frowning2:
19. okt 2010 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jani uz si piseme dakujem za kontakt :slight_smile:
19. okt 2010 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly sa dnes sam vykakal ja mam vianoce :grinning: :grinning: :grinning: po dvoch tyzdnoch som sa dockala aj bez rurky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 20:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no vidíš a ani to netrvalo týždeň. Aj Jurko dnes kakal po 5-tich dňoch. :wink: :wink:
19. okt 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
tak to hej :( a to mi vravel Dr.že pri jej užívaní by som vôbec nemala nabehnúť ani časom na "svoje dni"
@memory97
ty kokso fakt davali pomaranče? No tak to je super :slight_smile:

Baby utekám pomaly drobec si ma pýta a veľký bráško chce ísť na chvílku k PC...ahojte dobrúnoc
19. okt 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja anti neberem a moje telo sa scvoklo :confounded: včera som myslela že som dostala .... a nieeeeeee...dnes rano zas a zas nieeeee no čo to ma byť netušim
@liba78 berieš ešte emulips?po mojich plus cca ked som ho brala som to vzdala
19. okt 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ešte hej, ale len ráno. Ale žravá som jak modlivka zelená :angry: :angry: :angry:
19. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 modlivka :grinning: :grinning: :grinning: a vidiš alebo citiš nejaky rozdiel?
19. okt 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nevidím žiadny a teraz som sa radšej ani nevážila. Cez víkend sme mali zas oslavu, takže mooooooc koláčov. :frowning2: :frowning2:
19. okt 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 však to je blud ten emulips?
19. okt 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jasne Moravcovaaaaa....a ja ze odkial ta poznam, ze sme sa urcite niekde stretli :grinning:

Karinka kakala vcera, po 4 dnoch... tak bola pokakana pomaly aj za usami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hladna :unamused:
19. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem spať a nechce sa mi odličiť....fňuk :unamused: čo robite zajtra baby?
19. okt 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 rýchlo sa najedz a nikomu ani muk :grinning: alebo vydržžžžžž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 fakt neviem, ak sa umúdri počasie pôjdem s malým ku kamarátke....
19. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som rada, ze si aspon zuby umyjem :unamused: som nervozna z tej nadchy, uz ma zacina stipat pod nosom z tolkeho utierania a Karin zasa nemohla zaspat, takze sa uz tesim na noc...a vraj dovolenka, pch! :angry:

zajtra sa uz konecne pustim do upratovania skrine...ak mi to Karin ovsem dovoli..dnes sa jej nepacilo ani v kociku, neplakala, ale ani nespala, takze tri hodiny prechadzky prospeli akurat mojmu telu, jej spanku ani velmi nie :confused:
19. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 drziiiiim...zemlu v ruke :grinning: :grinning: :grinning: ja hladna nezaspim, ale hanbim sa, ze zasa jem :confused:
19. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
@vladka84 mojmu sa najlepšie spi vonku,,,ale ako vydržať v tej zime?balkon mam maly,kočik mi neprejde,... :frowning2: doteraz som riešila tak že naobliekaneho som ho šupla do vaničky od kočika a k balkonu na postel...už sa neda lebo mi mrzneme :confounded:
19. okt 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nepovedz nikomu, ja som do seba natlačila pizzu. Skoro celú, 4 druhy syra+šunka. :sweat_smile:
19. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok