• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 vyzerať ako ty tak kašlem na diety....ved si ako ratlik,,,a je vas tu viac srnky jedne!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj môj je rád vonku, ale vždy mu dlho trvá kým zaspí. A začína byť naviazaný strašne na mňa. Som ho nachystala včera do kočíka a sestra ho šla voziť. Po 15-tich minutách boli s vreskom späť. Ani som ho nevytiahla, len ma videl, stíchol, prešla som sním len po dvore a zaspal. :grinning:
19. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ved aj my sme doteraz vonku zarucene spali, akurat uz druhy den nespi nikde a nikdy... teda pospi si, ale len take maximslne polhodinove zdriemnutia... hovor mi o tej zime, som dnes vymrzlaaaa :angry:
19. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 moj vystraja pri mm vezmem ho ja a je ticho :confounded:
@vladka84 my sme aj zmokli... :sweat_smile:
19. okt 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 chvaaaalabohu, nie som jedina hriesnica :grinning:

@akika722 ja som taka srnka dvojtonka :grinning: :grinning: :grinning: vcera som sa merala, v pase mam 80cm a v bokoch skoro stovka.... konf. velkost 38... a to som normalne obliekla niekedy aj 34 :confounded:
19. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 boooooooooooooooooooooooooože no tak ty maš ZAKAZ chudnuť suchar!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ýe 38 a ty zhadzuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ale ja take velke veci doma nemam, vsetko velkost S, XS... teraz co mam chodit v mm teplakoch? :sweat_smile:
a inak, pri mojej vyske je to dost.... a este som aj taka roztrasena huspenina :O=========
19. okt 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic, bezim do postele, kym vsetci spia, lebo ktovie dokedy to dnes bude... prosiiiiim, aspon do polnoci :confused:

dobru baby!
19. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no ked pozriem na tvoju profil,fotku ste ako tri sestri...ved ty určite nosiš rovnaku velkosť s Timkou :grinning: ved vyzeraš užasne,keby si videla mna tak odpadneš :grinning: alebo :frowning2: ? :astonished:
19. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nekecej holčičko nekecej.... mladá si a vyzeráš výborne. Mne ešte aj ten čierny pupok ostal, aj čiara. Som zvedavá dokedy :angry: Len dúfam, že pri mojom stravovaní už nie navždy :frowning2: Potom by som musela komplet celý šatník meniť. Cha bola som na váhe, že 69 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
Idem tiež spať, kým sa dá. Dobrú noc. :wink:
19. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 mne čierny pupok zmyzol len take dve čierne bodky v nom ostali :grinning: ale keby si videla..rez po cisaraku a odrazu..... :grinning: sadlo :unamused: a vyzera to fakt :O====== a ja chcem späť svojich 62 :cry:
dobru nocku :dizzy_face:
19. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja mam tiez 69 a chcem 62 ako akika :grinning: alebo aj menej lebo ona je vysoka :wink:
inak keby mne niekto ukazal pizzu aj o 2 v noci tak neodolam... to mi ostato od tehotenstva- posledny mesiac som len pizzku zralenkala :grinning:
20. okt 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda vy ste sa tu bavili o samych dobrotkach:slight_smile: pizzu ja velmi nemusim, na to by ste ma neukecali:slight_smile:
20. okt 2010 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mate iny rezim kojenia?predtym si pisala o 4hod rano :grinning:
20. okt 2010 o 01:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dnes vsetky babetka spinkaju? :astonished:
20. okt 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko nas ano o siestej s trosku cucol a spinkal dalej, v noci sa mu nechcelo spinkat hodinu a pol sme boli hore :confounded: a presviedcala som jeho usmev ze je noc
20. okt 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , dakujem, Timko je uz teda doma. Nemoze sa moc priblizovat k Terezke, kym nebude zaockovana... Ale rozkazte mu :confounded: no nie je az tak blizko... Aj mojej mame vymienali krv ako novorodeniatku, mala tiez zly obraz a zije, takze verim, ze to bude dobreee. Musi, maminka, vydrz, pomozu mu.

@kvietok121 , dakujem, ze sa tesis so mnou...

@katulkaaaaaa , viem, ako si to myslela, teraz mozem viac mysliet na memory...ako na nasho Timka...
20. okt 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 jasne ved je to skvela sprava ze bude domka
20. okt 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nebojkaj o terezku aj mojej sesterke vymienali a je tiez ok :grinning:
20. okt 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 u nas to bolo podobne, no ale co od nej chcem, ked cely den mala rozhadzany... dufajme, ze tento den bude lepsi... inak, strasne ma zacali boliet prsia, asi z toho, ze si vcera a v noci kazdu chvilku cuckala, ani sa poriadne nevyprazdnia, ani neoddychnu :confounded:
20. okt 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 tak to je super, ze ho uz mas doma :wink:
20. okt 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa teraz ma napadlo...mne dr. hovorila, ze ak ma babo sopliky, je lepsie ist s nim von, pokial samozrejme nie su ukrutne mrazy alebo velmi skarede pocasie, lebo vraj sa mu lepsie dycha na vonkajsom vzduchu, je vlhsi ako ten doma, najma v zimnom obdobi, ked sa uz kuri :slight_smile:
20. okt 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nemozme mat stale anjelikov no nie
20. okt 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi dnes idem na poradnu sa opytam aj dr,uz mi sibe z toho ze sme stale doma zavrety :frowning2: v noci sme mali koliku dala som rurku a bolo dobre...ale 4 krat hore no nic moooc a vy ako?u nas prsi dalsi dobry den na depku
20. okt 2010 o 09:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ale aspon jeden den v tyyyyyzdni by mohla spinkat.... :confused:
20. okt 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa u nas prsalo v noci, ale aj teraz je skaredo.... spali sme relativne dobre, trikrat hore na papanie a asi patkrat na cucnutie... ale cez den ako ju uspim netusiiiim, cucnut jej nemozem stale davat :unamused:
20. okt 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ide mi tovar z kozmetky domov...a kurier hovori budete dnes doma???ja ze ano ale o kolkej pridete?on ze sak to je jedno nie,sak ste na materskej mate casu dost nie????akoze toto uz co je za debilita???? :grinning: :grinning: :grinning: som normalne stratila rec,chapete???
20. okt 2010 o 09:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka maly ma sopliky, tak je castejsie hore:frowning2:
20. okt 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok