♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
20. okt 2010

@katulkaaaaaa my sme mali dobru noc, večer sme síce nemohli zaspať, lebo sme už boli moc unavené ale do 20 zaspala a potom sa ešte raz prebrala, lebo tu nejaký debili buchali a na papanie sa zobudila až 4:30 a potom pred 7 ale to už mame rano tak vždy. Aj u nas je tak otrasne prší, hmla, zima 😖 😖 a to ešte aj kurier vie, že si na MD? 😀 😀 ale fakt debilita aj ja sa stretavam s takými názormi 😠
No a teraz buvame takto a takto sa smejeme ked sme hore 😉 😉

katulkaaaaaa
20. okt 2010

🙂 🙂
@mirmaj on chodi ku mne casto tak vie ze som na md,ale riadna drzost ze???no mam dost...malinka je uzastna ako sa smejka 😉

mirmaj
20. okt 2010

@katulkaaaaaa to teda je a poriadna, mňa vedia taketo dristy hrozne vytočiť a ešte to, ked mi niekto radí čo mam robiť tak a tak s malou 😠 No často sa takto rehoce, toto sme sa zrovna chystali na poradňu 😉

kvietok121
20. okt 2010

@katulkaaaaaa primitiv

memory97
20. okt 2010

@21 to je super, ze uz je maly v poriadku🙂 nech sa rychlo dolieci, aby nenakazil malu...
mam z toho troska obavu, ale ked mu to pomoze, tak urcite nebudem protestovat...

@katulkaaaaaa ak nema maly teplotku, tak s nim mozes ist vonku. Mame tiez sopliky, maly chrapci ako stary traktor, ale chodim s nim vonku aspon na chvilku, ked nemame horucky. Vcera sme kupili aj zvlhcovac a malemu sa aj lepsie dychalo, ked spinkal🙂
ja kurierovi hovorim, ze idem do mesta po obede a vies ako sa potom ponahlaju 😀 😀 ako na to prisiel, ze si doma??? to musi byt vsevedko🙂

liba78
20. okt 2010

Ahojte, hlásim celkom dobrú noc. Jurko bol hore zas len 3x 😉 normálne sa teším. Ráno ešte potiahol do 9:15, tak som stihla niečo požehliť. No zlaté bábo 🙂 . U nás je krásne, svieti slniečko. Takže dokojím a šup s ním von. Dúfam, že to slnko vydrží aspoň dve hodiny. 🙂

akika722
20. okt 2010

@21 jéj tak to je super že je už doma 😉
@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 ano ved muži si myslia že ženy na materskej len oddychuju a všetko ostatne sa robi samo 😀

už mam nemocnic po krk 😒 Pati ma krvny obraz ok takže železo nie je potrebne ale objednali nas o mesiac na kardiologiu s tou šelesťou ☹ a o tyždeň so Semim na to vyšetrenie s temienkom ☹
potrebujem povysavať a nechce sa mi 🙄 asi zapriahnem mm 😀

akika722
20. okt 2010

@liba78 dobra noc 3 x hore... a ja hovorim mm že aka strašna noc až 2 x sa zobudil 😅 no čo asi som blba 😵

liba78
20. okt 2010

@21 super, že máš Timka doma. Veď bol v nemocnici dosť dlho. Ak by mu to nevadilo daj mu rúšku, keď pôjde za Terezkou. Aj ja som nosila rúšku, keď som bola chorá...

akika722
20. okt 2010

@mirmaj ak velka vyzera na tej fotke v šatke ako jej nožičky vysia...ale dobre jej je pri mamine 😀

liba78
20. okt 2010

@akika722 nie si blbá, len Semi spáva lepšie od začiatku. Ja som takú noc, čo sa zobudil 2x mala asi len raz. On sa stále budí aj 4-6x. A to bývam ráno mŕtva 😢

akika722
20. okt 2010

@liba78 to ti verim ja som mrtva ked sa zobudi 2x 😅

mirmaj
20. okt 2010

@akika722 no je to riadna baba 🙂 ked ich ma vo vnutri sa jeduje 😉 Aj ja hovorím, že mame zlu noc ked je 2x hore na papanie 😀 😀
@liba78 aj u nas vykukuje slniečko, sa tešíííím, len dovarím polievku, vyberiem Tamarku zo šatky čo sa určite preberie 😉 napapame sa, trocha pohrame a šup von tiež aspoň na 2hodinky 😀

@akika722 povysávanie by aj u nas bodlo, len ja nemám koho zapriahnuť, musím si to urobiť sama 😠

mirmaj
20. okt 2010

@liba78 a vždy ked sa zobudí mu davaš prso? pozor nato, lebo určite nie je 6 hladný, toto ma presne kamoška, malý ma už 11mesiacov a aj 6 až 8x za noc ho kojí, jasne že nie od hladu ale potrebuje prso aby zabuval znova 😠

akika722
20. okt 2010

@mirmaj možem ti poslať mojho mm ak chceš by nevyšiel zo cviku,,to je asi jedine čo vie urobiť 😀

mirmaj
20. okt 2010

@akika722 hahaha no pošli, len neviem či to nebude mať trocha od ruky 😀 😀

mirmaj
20. okt 2010

@akika722 sa tu nahodou moc zdrží a potom budem počuvať od teba žiarlivostne sceny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
20. okt 2010

@akika722
@liba78 my sme mali zase noc kde polhodinu sa mi usmieval po kojeni, bola som taka unavena ze som zhasla dala dudu a sss, uz som nevladala s nim tempo drzat, tak do polhodinky zaspinkal

kvietok121
20. okt 2010

@mirmaj ako ide viazanie ja som dnes pokrocila teoraticky som sa okrem kolisok aj kriz, kriz s kapsou tak sa tesim kedy to vyskusam, teraz spinka v postielke

barinkova
20. okt 2010

kocky uz mate matersku?mne este furt nedosla. 😉

kvietok121
20. okt 2010

@barinkova ano 18. prisla

akika722
20. okt 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

akika722
20. okt 2010

@barinkova ahoj mne došla 15teho

mirmaj
20. okt 2010

@kvietok121 ja to robím takto vždy, ja sa v noci ani neprihovaram ani nič, len pri tlmenom svetle nakrmim, niekedy zdvihnem a položím, zakryjem a zhasnem, potom ak začne mrkotať dam dudu, niekedy zaspi aj bez nej 😉 no viazanie sa pomaličky zlepšuje, využívame toto kríž s kapsou vnutri

@barinkova ja vobec nesledujem či chodí, lebo mi chodí na účet, až ked ma nahodou upozornia pri pokladni, že nie je z čoho zaplatiť, začnem patrať 😲 😲

kvietok121
20. okt 2010

@mirmaj aj ja tak ale vcera zacal fnukat a hnevat sa tak som musela ist do druhej izby aby mm mohol buvat dufam ze sa to nezopakuje

vladka84
20. okt 2010

vy sa chystate von, ze svieti slniecko a u nas fuka taky severak, ze by som ani psa nevyhnala...uz rozmyslam, ako pojdeme po Timku poobede...
no stihla som pozehlit, mala sedela v lehatku a pozerala na mna, ja som jej robila opicky aby neplakala, teraz sa pokusame zaspat v postielke, som zvedava ci sa to podari, ak nahodou ano, mozem sa pustit do upratovania 😒

vladka84
20. okt 2010

@mirmaj aj my to robime tak - akurat, ze ja si ju prenesiem ku nam do postele a krmime poleziacky, ja aj driemem pritom...akurat posledne noci sa jej akosi nechce pustit prso z pusy, cuckala by si celu noc 😖
dnes som dokonca ani nezapalovala svetlo, lebo som odpalila ziarovku, tak som si posvietila mobilom 😀

vladka84
20. okt 2010

ja to nechapem, mala ma oci uz ako pomlcky, polozim ju do postielky, zadrieme s dudou v puse, normalne oci zatvorene... zrazu vypluje dudu a oci ako keby spala dve hodiny.... zasa dame dudku, zadrieme, vypluje, otvori oci... a tak dookola aj dve hodiny, dokopy potom spi mozno pol hodinku... to je normalne???? takto spi uz treti den...

kvietok121
20. okt 2010

@vladka84 aj nas maly to tak niekedy robi vies co pomoze, pridrzam dudu, tak 1é min, je zabaleny do deky aby sa nemohol ani pohnut potom uz zabuva teraz uz bude spinkat za 10 min dve hodinky 😀

vladka84
20. okt 2010

uz som ju zviazala, aj ruky dovnutra, nech s nimi nesermuje, bojovala statocne a zaspala, isla som umyt riad, vratila som sa, oci otvorene 😕 desat minut spanku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre