♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
20. okt 2010

@akika722 koľko presne ma neviem, ale podľa veľkosti aku nosí to viac ako 50kg určite nebude 😀 😀 No mne nič nevyrovnavaju, lebo mne normálne vyšla materaská, ešte som rozmýšľala že doplatené rodinne, ale to by určite toľko nebolo 😀 😀 NO nech je to čo chce, len nech mi to nezoberú 😎

akika722
20. okt 2010

@mirmaj ani im to nepripominaj radšej...bud rada 😀

mirmaj
20. okt 2010

@akika722 to by ma ani nenapadlo 😀

jankasramka
20. okt 2010

@katulkaaaaaa mateo ma 57cm a 5700g ale tak my sme obaja nizky (166, 168)....

jankasramka
20. okt 2010

tak tusim mam druhu laktacnu krizu ☹ uz vcera som musela dokrmit a dnes asi znova lebo mi asi z prsa odhryzne 😖

memory97
21. okt 2010

@mirmaj nebol to prispevok pri narodeni babatka? Ten prvy sa pohybuje v takej vyske.

@akika722 tak to potesi, keby tak kazdy mesiac dosla takato sumicka na ucet 😀 😀

memory97
21. okt 2010

@jankasramka mala si dost tekutin, ked u vas je este teplo, aj z toho to moze byt 😉

memory97
21. okt 2010

@jankasramka dnes som ta nestihla, sme dlhsie spali 😝

jankasramka
21. okt 2010

@memory97 ha, no vecsinou som tu az do takej 7 hod rano u vas lenze dnes som sla dat pripustit moju fenku tak som tu nebola
no a popri sexualnych hratkach psov som si vsimla ze po ulici pobeheju decka co ani 2 roky nemaju a maminy s babetkami...bolo 22hod 😲 .
takze mm mi vysvetlil ze tu nemaju nejaky cas kedy ukladaju deti spat- proste ked su unavene tak idu spat a hotovo.....(sranda ze sme sa o tom nikdy predtym nebavili)
konecne som pochopila aj inu7 zalezitost a to- preco im je jedno ze som ho prave uspala. proste mexicania chcu pozdravit spiace babetko tak mu potriasaju rukou a hovoria nanho az kym sa neprebudi.... 😠 😠 😠

iny kraj,iny mrav 😒

memory97
21. okt 2010

Dobre ranko🙂 Este spite?

@jankasramka to si viem predstavit tu "radost", ked ti zobudia Matea prave v tej chvili, ked sa mu najlepsie buva 😀

akika722
21. okt 2010

dobre ranko...tu hrozne prši musela prisť mama kl Semimu aby som mohla Paťka hodiť do školky...a po obeda k nemu pride babka...ešte že je ma blizku 😀 včera sme mali navštevu bola tu mojej babky sestra 😒 nevidela ma od 8.msiaca tehotenstva a jej prva veta bola:pribrala si neeee??? 😠 to akože za zych 9 mesiacov som mala chudnuť 🙄 tak som mala pekny zvyšok večera,myslela som na svoje špeky kym som nezaspala 🙄

kvietok121
21. okt 2010

dobre ranko
@akika722 nerob si z toho nic musis to brat pozitivne ze ked pride nabuduce tak povie jeeeeeee ako si zhodila

memory97
21. okt 2010

@akika722 neber to tak tragicky, asi si jej pripadala viac sexy ako ona sebe 😉

akika722
21. okt 2010

@kvietok121
@memory97 ona vie vždy tak potešiť človeka 😠 radšej by som bola ticho...no baby dnes asi začinam cvičiť 😀

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 moja take vyroky a hned zrana ved ma odrovnas z cvicit ja som ester aj pribrala po porode a este sa s tym netrapim ked vydrzime 6 mesiacikov kojit tak potom mozem o tom dskutovat 😀

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 no ked sa nezačnem hybať viac skysnem tu 😒 musim musim sa zbaviť tych 15tich kg čo mi ostali po deckach 😠

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 moja neboj ked zacne samko behat alebo lazkovat tak sa nudit nebudeme

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 moja mne po Paťkovi 10kg ostalo a stale ich mam a ver tomu že beha ovela rychlejšie ako ja 😀 takže neverim tomu že to zide ked bude krpec chodiť..aj pri Patim som si to vravela a pritom som sa stravovala fakt zdravo ale nepravidelne 😒

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 tak teda neviem ja sa ani nechcem chvalit kolko mi ostalo ale tiez tak ako tebe 😖 no co nemozem byt stale krasna, ved som bola krasna ako tehulka tak teraz ako maminka nemusim byt 😲

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 no po Paťkovi presne 10kg a teraz tipujem kedže sa nevažim cca 5kg 🙄

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 no vidis mne ostalo skoro po jednom ako tebe po oboch tak nesteresujm si na tom lepsieeeeeeeeeeeee

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 hm...nechci vedieť moje miery 😀 😔 😢 😢 😢

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 no moja nechcem vediet ale pozri na moje 168 cm 81 kg 😎 a nestresuuuuuuuuuuuuuuuuj si kocka s dobrymi mierami

mirmaj
21. okt 2010

@memory97 a to ten príspevok je rozdelený na 2časti? lebo druhý prišiel v nejakej výške 722EUR aj nejaké drobne
@akika722 no o cvičení aj ja rozprávam už asi 3týždne, ale ešte ani raz som nebola 😝 lebo ako na potvoru sa ani raz nepodarilo prísť mm do 17, aby som mohla isť na tu zumbu, no a mne to akosi ani moc neprekáža no a doma samozrejme sa mi cvičiť samej nechce 😲
@jankasramka a potom rano vstavajú kedy ked ešte o 22 behajú po vonku? 😀
Dnes mame prvú hodinku masaži tak som zvedava ako to bude prebiehať, pomaly by sme sa mali aj napapať a chystať, ale samozrejme Tamarka hrozne búva, keby sme boli doma tak verím, že vystraja a nie a nie spať 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 zide moja nebojmožno tebe ked už nie mne 😝

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 to ja dufam ze zide, nie kvoli postave, ale kvoli mojim kolenam uz sa aj teraz ozyvaju, nepacia sa im tie kila navyse, ale teraz musia vydrzat, kym matejka kojim, nechcem nieco pokazit, neviem sa dockat buduceho tyzdna kolko pribral dufam ze praibral, nie ziadne pochybnosti urcite pribral, ved ako inac

teraz ma napadlo od narodenia matejka priberam spolu s nim, no viete uplne som sa do neho vzila 😀

akika722
21. okt 2010

@mirmaj jéj na zumbu by som aj ja šla mame to tu aj pred tym ale mam 2 problemy...kojim a tam sa moc skače a druhy,nechaj obe deti s mm tak neviem neviem ako by to dopadlo 😀

memory97
21. okt 2010

@akika722 nerob si z nej nic, ved potom budes mat vela casu na zhodenie prebytocnych kg🙂 a pokial sa na to budes putat, pojde to o to tazsie... ale teraz budes behat dvojnasobne, pri dvoch detoch🙂

@mirmaj ano, najprv ti pride prispevok pri narodeni dietatka a potom doplnok alebo ako sa vola pri narodeni dietata a ten je nieco vyse 600 EUR a priratali ti tam asi aj davky na dieta tych 21 EUR alebo kolko to je teraz...

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 že kto viac????či ty alebo on??? 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@memory97 dik za utechu 😉 keby si mala pravdu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre