• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 musim smutne konstatovat ze ja viac pretoze ja som po porode pribrala 2 kg :angry: a jem k dvom este chyba
21. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviem či to je normalne ale mam pocit akoby som mala ešte stale 600nedelie... :frowning2:
21. okt 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odpadnéééééééééééééééééééééééééééééééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj krpec sa nahlas zarehotal :grinning: :grinning: :grinning: no asi len nahoda sa mi zda že Pati sa rehotal a neskor,...no toto bolo užasne normalne mam s toho super naladu :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@akika722 mozne to je, nasmu sa to uz tiez obcas podari
21. okt 2010 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme doma z poradne.... mame 4470kg :slight_smile:
juuuuj, aj u vas je taka zima? tu normalne poletoval sneh :astonished:

@akika722 @mirmaj pozeram, ze ste ma ohovaaaaarali vecer,ked som zalahla... nahodou mam viac ako 50kg :angry:
21. okt 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, mali sme super noc...po tych dvoch prebdenych asi dospavala, papala len dvakrat - o druhej a o piatej :sunglasses:
21. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 super vaha na ten vek...my sme na mesiac mali presne 4kg a ten sneh ty asi uvidiš prva kedže byvaš pri Tatrach :wink: ja ešte neeechcem sneh :unamused:
@evitkamalicka ale bolo to uuužasne
21. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja sa z toho tiez vzdy vytesujem, najma ked sa s nim rozpravam a on ako keby mi rozumel a zasmeje sa
21. okt 2010 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka teraz sa rozprava s hrazdičkou na svojom oblubenom kresielku :grinning: odpadnem z neho :grinning:
21. okt 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moj momentalne spi
21. okt 2010 o 10:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: teda vlastne uz skoro obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: baby ozaj funguje ked si postazujete na babetka,maly mi v noci spinkal skoro 7 hodin v kuse!!!nechapem :sweat_smile: a teraz spinka,ja uz mam obed navareny no uzastne:slight_smile:kos plny pradla na mna caka ale pocka aj na poobedie
21. okt 2010 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ok... :angry: :angry: :angry: maly sa mi zobudil už druhu noc o pol 6 rano a už nechce zaspať :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nas sa dnes strasne rozosmial na panelaku :grinning: :grinning: :grinning: taky dobry, hrdelny smiech a do toho dzavotanie:slight_smile:

@vladka84 nasi drobci sa asi dohodli, aj my sme tak vstavali:slight_smile:

@akika722 nemozu nam zas vecne spinkat, ved sa musia na maminy aj vynadivat, ked doteraz iba spinkali :wink:
21. okt 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa vsak? ja som sa tu na malu stazovala cely vcerajsok a potom mi taku radost urobila, ked zaspinkala o osmej a vstala az o druhej... normalne sa konecne citim vyspata :wink:

@akika722 ja mam sneh rada, ved som tatranka :grinning: ale ten severak co tu fuci mi ide na nervy... normalne kym som z auta prisla do vchodu taku fukanu mi urobil, ze ani ku kadernicke nemusim chodit... :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja viem moja ved ja len tak...spal mi teraz od 7mej do cca 10.30 pohrali sme sa posmiali a od unavy odpadol a spinka :grinning:
21. okt 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa sa este tak nahlas velmi nesmeje, ale uz zacina rozpravat, najma ked sa ku nej ozyva Timka, tak sa snazi jej odpovedat, sem tam sa jej podari ggggg, kkkkkk, aaaaa... :grinning: no ale sme tu najmladsie, tak mozno o mesiac sa uz budeme aj my rehotat...
21. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vybrala si už fusak?
21. okt 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky začala som našu tabulke..poposielajte mi info do IP
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/alure/album/augustove-babatka-prehlad-ako-rastieme/5638821/

neviem to inak vložiť tak ak je niekto skúsenejší s manipuláciou s PC,môže niečo poradiť :slight_smile:
utekám variť,lebo som nič nestihla ešte ..zatiaľ ahojte
21. okt 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj nas maly vykecava,agrr achrrr...smeje sa len malinko este,ale je o krasne...ja este fusak nemam :confounded: neviem kde som zaptrosila ten po viki,som to ja matka roka
21. okt 2010 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja vela veci po Paťkovi neviem najsť :grinning: :grinning: :grinning: ani ja ešte nemam fusak v overale je a s teplučkou dekou prikrity
21. okt 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vcera som objednala, pri Timke som nemala, vtedy nebola nejaka tuha zima a mala som kociar s takou taskou zateplenou... dufam, ze coskoro pride... aj ked v takom vetrisku sa von neda ist, ved ma odfukne aj s kociarom :angry:
21. okt 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nielen ze neviem najst male vecicky po Timke, mne sa akosi nedari najst ani tie, co som odlozila po minulorocnej zime.... a to som vcera chcela povytahovat, ze si poskusa, ci jej je este nieco dobre... no tak skusim pohladat dnes :confused:
21. okt 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prisiel mi ten babyvak... neviem si ho ani nasadit a nie to este Karin do neho ulozit, no nic potrenujem na babike, esteze ma Timka babiku Chou Chou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: no hod potom foto
21. okt 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure šikovnica šikovna :grinning:
21. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: dobrééé hod foto
21. okt 2010 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 @katulkaaaaaa sa vam smeje, ale ja to fakt neviem, nejaky velky sa mi zda, ci co...
21. okt 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nie je tam navod? :grinning:
21. okt 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vobec nemam napady čo variť :unamused: a už mi to ide na nervy :angry:
21. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babulky, my sme dnes zas boli len 3x hore :grinning: Teda vlastne, až 3x som bola hore :angry:
@vladka84 aký vak si si objednala ?
@akika722 čo manduca ? vydrží v nej Semi ? Je to dobré ?
Ja už mám vyťahané ruky, ale pri chlapcoch som nakúpila všetko možné a nechceli byť v ničom :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zas nechcem robiť tú istú chybu. :sweat_smile:
21. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok