♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
21. okt 2010

@akika722 mne sa varí polievočka z morčacieho krídelka a špagety mi ostali z večere . 😵

vladka84
21. okt 2010

@akika722 je, aj ukazane, ako si hocijake polohy urobit, ale co ja viem... nejake sa mi to zda cudne... som zvedava ako do toho dostanem Karinku... 😕

akika722
21. okt 2010

@liba78 ja robim gulašovu zo sačka 😀 😀 😀 Pati ju ma rad a mm je v praci 😀 😀 😀 ano manduca je super pri klokanke ma brutalne bolel chrbat dnes som ju uspešne predala za 17eur 😀 maly v nej spinka rad no zatial zvykame nanu ale nožičky mu nechavm vo vnutri ešte

vladka84
21. okt 2010

@liba78 je to babyvak emitex, da sa do neho dat aj tepla vlozka - kupila som to tu na MK celkom lacno, nove som nechcela, lebo presne pri Timke som pokupila kadeco a nakoniec som ju aj tak nosila na rukach... tak uvidime, ci sa v tom bude Karin nosit, ak nie, predame to dalej...

alure
21. okt 2010

@akika722
jej dakujem za pochvalu 🙂
ja som dnes urobila špagety,lebo som nestíhala už niečo vymýšľať,včera a predvčerom sme mali vyprážaný karfiol a varené zemiaky a zajtra urobím asi pečené kuriatko s ryžou. A našťastie wíkendy u nás varí môj drahý 🙂) tak mám pokoj

akika722
21. okt 2010

@vladka84 jéj to je pekne..a to sa daju nosiť rozne polohy v tom?ja som si vždy myslela že len ta jedna 😕

vladka84
21. okt 2010

ja mam od vcera cestoviny a bravcove na smotane... polievku dnes nemam, ale vecer idem varit fazulovu, lebo ved uz mame 6tyzdnov v sobotu, tak mozeme vyskusat kusok 😉

spagety by som si dala, ale mm porazi, ked to uvidi 😀

akika722
21. okt 2010

@alure nenafukuje maleho z karfiolu?ja som chcela dať do polievky nemam odvahu 😅

akika722
21. okt 2010

@vladka84 aj mojho by porazilo 😀 kedže ja s Patim by sme to jedli aj každy deň 😀

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@akika722 ja som dnes robila vysmazany syr a zemiaky a od vcera sosovicova polievk,prestalo ma bavit stale si davat pozor co mozema co nie,jem vsetko a maly to znasa docela dobre 🙂 inak sledujm na sebe ze pravidelnost jedenia uz je vidiet... 😉 jupíí...aj ked jem sladke ja proste bez toho neviem existovat

evitkamalicka
21. okt 2010

my mame dnes hubovu polievocku taku hustejsiu, tak druhe nebude

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@vladka84 vladi aj u nas mm cestoviny nehrozi,ten by mal meso aj 5krat denne!!!boli sme na brigade pracovat v taliansku a tam boli cestoviny najlacnejsie sa mu tak sprotivily ze to nezje ani za svet 😎

evitkamalicka
21. okt 2010

@katulkaaaaaa aj ja popritom papam aj sladke, kazdy den mam jeden rad cokoladky 😀

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@liba78 ja dnes o 2 a o 5tej,a stavali sme o pol 9 🙂 dns ma spaci den,u nas tak fuci ze zase nepjdem von,a je len 6 stupnov...co budeme robit celu zimu???

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@evitkamalicka ja nemam este slane dojedene a uz mam neznesitelnu chut na nieco sladke ☹ ale chudnem aj tak...a rano?to som taka hladna po troch kojeniach ze by som zjedla celu ladnicku 😀 😀 😀

evitkamalicka
21. okt 2010

my von chodime za kazdeho pocasia, samozrejme ak nejako extra velmi neprsi

vladka84
21. okt 2010

@akika722 no je tam nakreslenych viac - aj poloha vertikalna, to ked uz bude babo aspon trosku sediet, tvarou k telu aj od tela a potom sa to da este nosit naboku, to je pre vacsie deti... mne sa pacila farba, to preto som ho nevahala objednat... len neviem, ze ci to mam spravne, no ale hadam hej 😒

akika722
21. okt 2010

@katulkaaaaaa od piatku papaš pravidelne?

akika722
21. okt 2010

@vladka84 zvykneš si nato neboj a hadam aj malej sa v tom zapači

alure
21. okt 2010

@akika722
ako píše katulka,vzdala som to s tým čo môžem a čo nie,postupne pridávam všetko a klop klop bruško ho nebolí (teda aspoň dúfam,lebo nijaká reakcia nebola) Akurát som zjedla kúsok doboškovej torty a malý sa asi z čokoládky trošku vyhádzal :( ale už to odchádza...
@katulkaaaaaa
gratulujem 🙂 ja idem dnes trochu večer cvičiť,tak snáď tiež bude vidieť že niečo pre seba robím.
prikladám foto pred tehu,tehu a teraz....

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka aj my chodime vonku každy deň

evitkamalicka
21. okt 2010

@akika722 my chodime tak okolo 3tej ked sa obaja zobudia a najedia

akika722
21. okt 2010

@alure tak ty z čoho ideš chudnuť? 😒

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka pripajam sa my tiež o 15tej lebo na 15.30som už v školke 😀

vladka84
21. okt 2010

@katulkaaaaaa u nas je teraz plus 3, ale rano o pol osmej bolo miiiiinus 1,5... no fasa, zacina sa zima 😒
ja uz tiez pomaly zacnem jest vsetko...

mirmaj
21. okt 2010

tak už sme doma z masaže, bolo to fakt super, odporúčam, hned potom zabuvala 😀 Dnes mam inú pravidelnosť jedenia, raňajky a teraz tanier fazulovej polievky a sladkosť a to neviem či už končím, dufam že hej, musím isť rýchlo s malou von aby ma ešte niečo nenapadlo zbodnúť, hanbím sa a to sa zajtra prvý krat važime a píšeme výsledky, však? 😖
@vladka84 to nebolo ohováranie, to moja závisť že dobre vyzeráš, vieš 😉
@alure vyzeráš výborne aj predtym aj teraz 🙂 inak ja tu tabuľku nemôžem najsť ako sa vola?

mirmaj
21. okt 2010

@alure joooj ale som blba, už som ju našla, ty ju maš u seba 😝

akika722
21. okt 2010

@mirmaj nie len tvoja zavisť aj ja zavidim
@vladka84 ako super vyzera 😅

akika722
21. okt 2010

@mirmaj moment,...važenie? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 prehodme to o tyždeň v piatok 😔 hm?? 😅

mirmaj
21. okt 2010

@akika722 😀 😀 neboj ja tu tiež určite zajtra nenapíšem, že -2kg alebo niečo také 😉 budem rada ak použijem vôbec to znamienko- 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre