• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj no ja už teraz možem použiť :O===
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa budem vazit uz druhykrat....takze zajtra uvidime, snad tu budu same minusy
21. okt 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ved nemôžeme chudnúť rýchlo, až nemáme JOJO efekt :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka
@mirmaj :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ako to urobiť?rano sa snažim pravidelne a potom idem pre Paťka a už zabudnem že mam dačo do seba napchať :rolling_eyes:
21. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ty zabudneš? tak to mne nehrozí :wink:
21. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky jojo efekt bude vzdy ked sa s tym prestane, ale je otazne aky....ja teda sa planujem takto pravidelne stravovat uz na furt
21. okt 2010 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka ja už som toho veľa poplanovala :angry: :angry: len či aj dodržím uvidíme
21. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no je to dost o pevnej voli, ja ju nastastie mam, takze ked sa zatnem tak so mnou nic nepohne, moze tu muz okolo mna chodit so vselijakymi dobrotami a proste nedam si, nedonuti ma
21. okt 2010 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa musim fakt zatat a musi to byt nieco dolezite
21. okt 2010 o 13:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj ja som kedysi mala pevnejšiu, teraz už až tak moc nie :unamused:
21. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja prave naopak, volakedy nie, ale ked som sa dostala do urciteho stadia a najma s tou vahou, tak som si povedala dost
21. okt 2010 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure teda, ty moc zhadzovať nepotrebuješ. Ale mne by tiež stačilo 9 kg. @vladka84 ja som až teraz dolistovala fotky. Teda malá má krásny štrbavý úsmev. @katulkaaaaaa a čo tvoja malá, už jej rastú zúbky ? Ja som si spomenula na Kubíka. Ten presne takto vyzeral v prvej triede. Vypadli mu 2 predné naraz a to chodil prvý mesiac do školy. :slight_smile:
21. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no pritom, že som na raňajky zjedla kus vianočky s nutelou, tak sa asi budem vážiť až budúci týždeň. Možno.... :sweat_smile:
Nemôžem si pomôcť, ja mám teraz brutálne chute na sladké. A to som pred tehu jedla čokoládu raz za týždeň.
21. okt 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 od pondelka jem praidene,to sa mi docela dari ale zabudam pit :frowning2: stale si spomeniem poobede ze hups som nepila nic len rano kavu mliekom,,,ale ja sa polepsim :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak baby vecer mam 59 a rano vydojena :grinning: :grinning: :grinning: 58...a ne ze ma zase dohukate co ja idem chudnut....chcem svojich 52 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pevne telo nie tuto huspeninu :sweat_smile:
21. okt 2010 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ano rastu taka je podarena ako mala bosorka :grinning:
21. okt 2010 o 13:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka daj navod ako sa zaťať :unamused: no proste nestiham pri deťoch a ty maš tak isto dve a ešte ani do školky nechodi no obdiv že stihaš ešte aj pravidelne sa stravovať :wink: ked je Pati doma zabudam nato a ked zaspi spomeniem si...odolavam podolavam a niekedy kuk na jogurt a už nie je :sweat_smile: začnem si davať pripomienky do mobilu že žer! :grinning:
21. okt 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak navrhujem vazenie az na buduci tyzden piatok nech niesme v depke ze to nefunguje jasne? :dizzy_face:
21. okt 2010 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja za sebou všade ťaham flašu s vodou :grinning:
21. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ti si dobra :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2010 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa SUUUHLASIIIM...ale ja myslim že meranie je lepšie ako važenie...to budu čisla 50,65,73,....ale každa mame inu vyšku...a zase ked napišeš obvod rite 90 a 150 tak to si vie každy predstaviť :grinning:
21. okt 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 u mna to isto nebude ani 50, ani 60, ani 70, takze ja budem len pisat minus tolko a tolko a ked sa dostanem do takeho stadia, ze sa nebudem sem hanbit to cislo napisat tak potom aj vahu :sweat_smile:
21. okt 2010 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ešteže si tu napísala ten pitný režim, som dnes vypila len rano čaj a potom kavu, takže ako keby aj nič :confounded: hned som si išla naliať vodu do fľaše
21. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka :wink: hlavne že ide dole
21. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja tiež neplanujem napísať vahu :wink: len ten rozdiel, že o koľko som ľahšia :grinning: alebo ťažšia :astonished:
21. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ked budem mať pod 70 tak potom napíšem aj vahu, ale nato si teda pekne počkám :frowning2: :frowning2:
21. okt 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj staci ked napiseme minus tolko a tolko :slight_smile: hlavne aby sme sa podporovali,spolu nam to pojde lepsie
21. okt 2010 o 14:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa neboj, ja ťa nedohúkam. Ja chcem svojich 56, ale uspokojím sa aj s tvojimi 58 kg. A tiež hlavne svoj pás a stehná, aby moja konfekčná veľkosť zas pasovala. :grinning: Ale úhlavný nepriateľ v podobe mojich kamarátov je asi proti. :angry: Ešte si nevšimli, že už nie som tehotná !? Stále mi nosia sladkosti !
21. okt 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj mne pomaha tato podpora, ked mam clčiu chuť večer na niečo tak si pomyslím na vas a predstavím, že ako sa budem hanbiť, ked nenapíšem žiadny uspech, tak si to nedam potom :wink:
21. okt 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarka sa stale neprebrala z tej masaže a to papala naposledy rano o 9:20, asi idem prvý krat budiť na papanie, lebo pauza 5hodín cez deň si myslím že je až až :grinning: :grinning: Asi to bude na nas dobrý vplyv :slight_smile: a to spí ešte napoly oblečená z vonku, len som jej čapicu zložila a zazrakom ani dudka jej nechýba hmm
21. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ale aj tá váha neznamená že je to tak zlé...ja som šla rodiť mala som 86 moja pôvodná váha je max.65 a teraz mám 72! Výška ostala nezmenená 180 :slight_smile:
tak fakt to bude lepšie s tým meraním..ja sa osobne potrebujem dokresať brucho a tie kilá hore dole ma momenntálne v štádiu kojenia netrápia....tak ak sa budeme vzájomne podporovať bude to skvelé.
Maminky poposielajte mi ešte infá o ratolestiach nech naša tabulka nie je taká skromná na údaje... apropo je u mňa vo fotoblogu,lebo do augustových miláčikov má prístup len tiffanka,takže si ju tam môžete potom kuk.Keď bude zaplnená porobím aj menšie úpravy...
21. okt 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok