♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
21. okt 2010

@mirmaj no ja už teraz možem použiť :O===
😅 😅 😅

evitkamalicka
21. okt 2010

ja sa budem vazit uz druhykrat....takze zajtra uvidime, snad tu budu same minusy

mirmaj
21. okt 2010

@akika722 no ved nemôžeme chudnúť rýchlo, až nemáme JOJO efekt 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka
@mirmaj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ako to urobiť?rano sa snažim pravidelne a potom idem pre Paťka a už zabudnem že mam dačo do seba napchať 🙄

mirmaj
21. okt 2010

@akika722 ty zabudneš? tak to mne nehrozí 😉

evitkamalicka
21. okt 2010

nejaky jojo efekt bude vzdy ked sa s tym prestane, ale je otazne aky....ja teda sa planujem takto pravidelne stravovat uz na furt

mirmaj
21. okt 2010

@evitkamalicka ja už som toho veľa poplanovala 😠 😠 len či aj dodržím uvidíme

evitkamalicka
21. okt 2010

@mirmaj no je to dost o pevnej voli, ja ju nastastie mam, takze ked sa zatnem tak so mnou nic nepohne, moze tu muz okolo mna chodit so vselijakymi dobrotami a proste nedam si, nedonuti ma

evitkamalicka
21. okt 2010

ale to sa musim fakt zatat a musi to byt nieco dolezite

mirmaj
21. okt 2010

@evitkamalicka aj ja som kedysi mala pevnejšiu, teraz už až tak moc nie 😒

evitkamalicka
21. okt 2010

@mirmaj ja prave naopak, volakedy nie, ale ked som sa dostala do urciteho stadia a najma s tou vahou, tak som si povedala dost

liba78
21. okt 2010

@alure teda, ty moc zhadzovať nepotrebuješ. Ale mne by tiež stačilo 9 kg. @vladka84 ja som až teraz dolistovala fotky. Teda malá má krásny štrbavý úsmev. @katulkaaaaaa a čo tvoja malá, už jej rastú zúbky ? Ja som si spomenula na Kubíka. Ten presne takto vyzeral v prvej triede. Vypadli mu 2 predné naraz a to chodil prvý mesiac do školy. 🙂

liba78
21. okt 2010

@evitkamalicka no pritom, že som na raňajky zjedla kus vianočky s nutelou, tak sa asi budem vážiť až budúci týždeň. Možno.... 😅
Nemôžem si pomôcť, ja mám teraz brutálne chute na sladké. A to som pred tehu jedla čokoládu raz za týždeň.

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@akika722 od pondelka jem praidene,to sa mi docela dari ale zabudam pit ☹ stale si spomeniem poobede ze hups som nepila nic len rano kavu mliekom,,,ale ja sa polepsim 😝 inak baby vecer mam 59 a rano vydojena 😀 😀 😀 58...a ne ze ma zase dohukate co ja idem chudnut....chcem svojich 52 😝 a pevne telo nie tuto huspeninu 😅

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@liba78 ano rastu taka je podarena ako mala bosorka 😀

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka daj navod ako sa zaťať 😒 no proste nestiham pri deťoch a ty maš tak isto dve a ešte ani do školky nechodi no obdiv že stihaš ešte aj pravidelne sa stravovať 😉 ked je Pati doma zabudam nato a ked zaspi spomeniem si...odolavam podolavam a niekedy kuk na jogurt a už nie je 😅 začnem si davať pripomienky do mobilu že žer! 😀

katulkaaaaaa
21. okt 2010

ok tak navrhujem vazenie az na buduci tyzden piatok nech niesme v depke ze to nefunguje jasne? 😵

akika722
21. okt 2010

@katulkaaaaaa ja za sebou všade ťaham flašu s vodou 😀

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@akika722 ti si dobra 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@katulkaaaaaa SUUUHLASIIIM...ale ja myslim že meranie je lepšie ako važenie...to budu čisla 50,65,73,....ale každa mame inu vyšku...a zase ked napišeš obvod rite 90 a 150 tak to si vie každy predstaviť 😀

evitkamalicka
21. okt 2010

@akika722 u mna to isto nebude ani 50, ani 60, ani 70, takze ja budem len pisat minus tolko a tolko a ked sa dostanem do takeho stadia, ze sa nebudem sem hanbit to cislo napisat tak potom aj vahu 😅

mirmaj
21. okt 2010

@katulkaaaaaa ešteže si tu napísala ten pitný režim, som dnes vypila len rano čaj a potom kavu, takže ako keby aj nič 😖 hned som si išla naliať vodu do fľaše

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka 😉 hlavne že ide dole

mirmaj
21. okt 2010

@akika722 ja tiež neplanujem napísať vahu 😉 len ten rozdiel, že o koľko som ľahšia 😀 alebo ťažšia 😲

mirmaj
21. okt 2010

@akika722 ked budem mať pod 70 tak potom napíšem aj vahu, ale nato si teda pekne počkám ☹ ☹

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@mirmaj staci ked napiseme minus tolko a tolko 🙂 hlavne aby sme sa podporovali,spolu nam to pojde lepsie

liba78
21. okt 2010

@katulkaaaaaa neboj, ja ťa nedohúkam. Ja chcem svojich 56, ale uspokojím sa aj s tvojimi 58 kg. A tiež hlavne svoj pás a stehná, aby moja konfekčná veľkosť zas pasovala. 😀 Ale úhlavný nepriateľ v podobe mojich kamarátov je asi proti. 😠 Ešte si nevšimli, že už nie som tehotná !? Stále mi nosia sladkosti !

mirmaj
21. okt 2010

@katulkaaaaaa aj mne pomaha tato podpora, ked mam clčiu chuť večer na niečo tak si pomyslím na vas a predstavím, že ako sa budem hanbiť, ked nenapíšem žiadny uspech, tak si to nedam potom 😉

mirmaj
21. okt 2010

Tamarka sa stale neprebrala z tej masaže a to papala naposledy rano o 9:20, asi idem prvý krat budiť na papanie, lebo pauza 5hodín cez deň si myslím že je až až 😀 😀 Asi to bude na nas dobrý vplyv 🙂 a to spí ešte napoly oblečená z vonku, len som jej čapicu zložila a zazrakom ani dudka jej nechýba hmm

alure
21. okt 2010

no baby ale aj tá váha neznamená že je to tak zlé...ja som šla rodiť mala som 86 moja pôvodná váha je max.65 a teraz mám 72! Výška ostala nezmenená 180 🙂
tak fakt to bude lepšie s tým meraním..ja sa osobne potrebujem dokresať brucho a tie kilá hore dole ma momenntálne v štádiu kojenia netrápia....tak ak sa budeme vzájomne podporovať bude to skvelé.
Maminky poposielajte mi ešte infá o ratolestiach nech naša tabulka nie je taká skromná na údaje... apropo je u mňa vo fotoblogu,lebo do augustových miláčikov má prístup len tiffanka,takže si ju tam môžete potom kuk.Keď bude zaplnená porobím aj menšie úpravy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre