♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
21. okt 2010

@liba78 viem iba o plavani, ze sa tu robi pre deticky. A predsa som nasla, ale este sa to len pripravuje🙂 http://www.mcsrdiecko.sk/pripravujeme.php

mimi21mimi
21. okt 2010

@kvietok121 rozpravam sa s nou, dam ju do lehatka, alebo v najhorsom stadiu s nou na rukach musim tancovat

kvietok121
21. okt 2010

@mimi21mimi no mi to najhorsie stadium mame dost castoooooooooooooo

jankasramka
21. okt 2010

@mimi21mimi nabuduce napisem telenovelu o tom ako jankasramka sla do spanielska studovat cez erazmus a tam spoznala mexicana ...lenze on mal priatelku tri roky a ona priatela - tiez tri roky. a vsetci styria sme boli tam.
a zhodou osudov sme sa porozchadzali a my sme sa poschadzali a zistili sme ze bez seba nemozme zit 😎 tak moj drahy mm siel k nam na slovensko- bol tu dva tyzdne a potom sa spytal nasich ci sa mozme vziat a oni bez rozmyslania ze ANO!
tak o par mesiacov som sem dosla , dostudovala, medzitym sme sa vzali a mame mateicka 😝
asi tak, v skratke 😝

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 ved maš šatku..nevyuživaš?

akika722
21. okt 2010

@jankasramka no...taka mexicka tzelenovela 😀 😀 😀

mimi21mimi
21. okt 2010

@kvietok121 a ty robis co proti tomu?

jankasramka
21. okt 2010

@memory97 ja vam tak zavidim tie vsetky masazne a plavacie kurzy! tu ani plavaren do ritky!
teda su tu dve ale za hodinu plavania (normalneho bez babetka) uctuju cez 600sk 😲
je tu aj s babetkom ale tie ceny som radsejj anio nekukala 😢
ale masaze by som chcela a to som tu zatial nevidela ☹

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 jasne moja zachrana

mimi21mimi
21. okt 2010

@jankasramka zaujimavy pribeh 😀 fakt hotova mexicka telenovela 🙂

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 ved on bezo mna uz ani sekundu nebude

kvietok121
21. okt 2010

@mimi21mimi satkujem nosim spievam hojdam hram kecam vsetko mozne

kvietok121
21. okt 2010

no idem nieco urobit so synom a vysvetlit mu ze je noc

akika722
21. okt 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀

mimi21mimi
21. okt 2010

@kvietok121 este ti nespinka?

memory97
21. okt 2010

@jankasramka este ma cas na pretacanie, babatka sa pretocia az v 3 - 4 mesiaci🙂 u nas ani naznak pretacania, iba raz sa mu to podarilo🙂

@kvietok121 to ho prejde neboj, len sa to nesmie stat pre neho pravidlom, lebo prides o krize. Nieco mu uz najdes, co ho zaujme. Aj to ckanie prejde, neboj, musim poklopat klop, klop, ale uz sme dlho neckali🙂

memory97
21. okt 2010

@jankasramka ked prides domov na Vianoce, ostanes dlhsie a vyuzijes aj masaze a vodicku pre Matea🙂 to uz bude mat idealny vek aj na potapanie🙂

jankasramka
21. okt 2010

@memory97 doma budem len 2 tyzdne 😢

memory97
21. okt 2010

@jankasramka neda sa to predlzit? uz mate letenky?

mimi21mimi
21. okt 2010

@jankasramka tam ste este pekne bruskate 🙂 ja som take brusko ani nemala a predsa v nom bolo skoro 4 kilove babo

mirmaj
21. okt 2010

@liba78 jasne, ak nič nenájdeš určite zistím a dám vedieť 😉

akika722
21. okt 2010

@mirmaj si si zmenila foto moja či sa mi zda???

jankasramka
21. okt 2010

@memory97 neda 😢
mm moze mat len 8 dni dovolenky (za rok)- blby mexicky system...
tu mozes mat za rok len 5 dni zo zakona.a potom za kazdy odrobeny rok vna tom istom mieste mas jeden den navyse

jankasramka
21. okt 2010

@mimi21mimi pozeram tvoje fotecky....ty sa s nami asi do chudnuceho kruzku nepridas 😀
to jak je mozne ze si taka chudunka?!

mimi21mimi
21. okt 2010

@jankasramka taaak to je klam... ja som pribrala v tehu 15 kg a este mam 6 kg na sebe, len je to na tych fotkach dobre schovane.... 65 kg mam uuuuuuuuuuuf 😠 lenze co ked po veceroch vyjedam chladnicku....
dvakrat do tyzdna sice chodim na trening, ale tam viacmenej okrikujem decka a nic nerobim... hanba mi :D

zuzana76
21. okt 2010

ahojte

@jankasramka to fakt ma len 8 dni dovolenky? to je hrozneeeeeee, ako to tam vydrzia? a to vsetci? ved to je velmi malo

jankasramka
21. okt 2010

@zuzana76 no podla mna je horsie ze maju 40dni matersku dovolenku 😖 a potom sup sup do prace...

@mimi21mimi co trenujes?

mimi21mimi
21. okt 2010

@jankasramka cheerleading... ale uz viacmenej v uvodzovkach, lebo tam fakt len decka okrikujem 😀

jankasramka
21. okt 2010

@zuzana76 aby som nezabudla- ked sa zenis alebo vydavas- mas 1 den volna a ked sa narodi dieta tak muz ma 2 dni volno.supeeeeeeeeeeeeer....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre