♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
22. okt 2010

@mirmaj a to sa da dostat defekt???to su kolieska ako na bycikli?to som ani nevedela 😅

@fialka5959 fakt hrozny zazitok, 😒 to ja sa az citim previnilo ze som mala taky uzasny porod, ja nijak velmi netrpela 😔

mirmaj
22. okt 2010

@akika722 no to poznam, aj u nas je to tak skoro vždy, pretiera oči, už ich ma vždy cele červené ale nie a nie ich zatvoriť a najsť si ten pokoj aby zaspala, hlavne cez deň ma s tým hrozný problem 😒 ale občas fakt zaberie ta plienka na tvaričku 😉

mirmaj
22. okt 2010

@jankasramka no hej da, my mame nafukovacie, takže nam sa da 😖

jankasramka
22. okt 2010

@mirmaj som nevedela, my mame plastove skarede tvrde ☹
a to sa da potom kde opravit?

mirmaj
22. okt 2010

@jankasramka no tieto maju presne výhodu, že su mäkke a na tie naše tereny nam to dosť aj vyhovuje 😉 No asi aj tam kde opravuju bicykle, v takom niečom mi robí aj bracho, ktorý aj profesionalne jazdí, takže ten by mi to opravil určite, ale mm povedal, že to zajtra opraví, tak ti potom poviem či sa aj podarilo 😀 😀

mirmaj
22. okt 2010

idem aj ja do hajan, až počujem Tamarku ked bude v noci hladna 😉 Dobru noc a hlavne POKOJNU želam všetkym drobcom, nech si maminy oddychnu 🙂

akika722
22. okt 2010

@jankasramka da sa v pohode tam kde opravuju bicykle 😉

memory97
23. okt 2010

@mirmaj musis pomalsie soferovat🙂 Na niektorych typoch kolies sa to stava, hlavne pri nafukvacich☹

katulkaaaaaa
23. okt 2010

dobre rano ☹ ☹ ☹ strasny vecer sme mali,take krce,rev som este pri malom nezazila...nepomahalo absolutne nic,trubku som davala tri krat vzdy sa mu ulavilo na 5 minut,uz som bola zufala ☹ ☹ ☹ a viete co som zitila?asi nebola na pricine sosovica ale vyprazany syr...jedla som ho aj stvrtok aj piatok,ten maly gulaty -nie eidam...takze fasa aspon viem co uz nemam jest,potom mi maly prespal celu noc a teraz uz je zase moje usmiate babetko

danulienka35
23. okt 2010

@mirmaj krasne ranko bambulky

memory97
23. okt 2010

dobre ranko,

@katulkaaaaaa aspon, ze si prisla veci na koren. Myslis tie plesnove male syry, co sa daju vyprazat, alebo ine? mam chut na vyprazany syr, ze si spravim cez tyzden, no asi budem velmi opatrna...

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@vladka84 Vladi ja pijem normalne vino cca dva deci si dam v pohode,ale az po vecernom kojeny ked viem ze maly nebude 6 hodin pytat 🙂

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@memory97 hej myslim tie plesnove syry,vedela som ze v tehu sa nemoze kvoli nejakej bakterii,som si myslela ze pri kojeny to uz nebude problem ale myslim ze bol...lebo vcera som jedla len jogurt,vajickovy chlieb a na obed tento syr zemiaky a tatrku...a cca 3 hodiny od toho to zacalo a trvalo to nejake 4 hodiny,takato zufala som este co mam maleho nebola 😖 ale uz je dobre 😵 kedy budes mat malickeho vysledky?

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@mirmaj aj nam zabera plienka k tvaricke,maly sa zacne s nou suchat a zachvilku spinka 🙂 to zaberalo aj pri viki...

kvietok121
23. okt 2010

dobre ranko my sme spinkali od desiatej do piatej 😀 a potom do pol osmej o tej piatej ste mali vidiet ako bol hladny jedno prso nestacilo a nerobil ziadne prestavky len tahal a tahal

katulkaaaaaa
23. okt 2010

🙂 🙂 @kvietok121 🙂 🙂 no vidis dockal si sa aj ti ze Matejko krasne spinkal,aspon si si odychla 🙂 super

kvietok121
23. okt 2010

@katulkaaaaaa to teda hej

jankasramka
23. okt 2010

@kvietok121 no vidis uz to zacina...aj mateo zacal spavat do piatej po druhom mesiaci a po tretom do 7 hod.
ale aj do piatej je to pohodicka, vsak?juj, rada som aj za teba... (he. poviem ti tajomstvo, modlila som sa za teba- tak asi musim castejsie 😉 )

@katulkaaaaaa my sme mali rovnake koliky, strasne hrozne, a tiez viem ze na pricine bola taka paradajkova omacka ku pizzke, malo to moc dakych byliniek a korenin...fuha-hroza co to narobiilo s mateom, ale aj ja som bola nafuknuta priserne- aj som si dala tie kvapky co jemu davam na koliky 😒

jankasramka
23. okt 2010

ach jaj, zeny a priatelky, mne sa nechce spat!
tu je 1,15 v noci lenze o nejakej stvrtej vyrazame na cestu k svokrovcom- dakych 5 hodin to trva...som zvedava jak to zvladneme vo ideme piati v aute, teda s mateom siesti...
vcera sme totiz zistili ze svokra ma pedesiatku dnes 😲

jankasramka
23. okt 2010

@katulkaaaaaa inac chcela som cvicit to co si dala to video- vyzera to super- hlavne tie vychudnute devy 😝 no ale musim zohnat asi najskor nieco na com to budem robit lebo tu su len kachle studene...to som zvedava jak toto zacneme riesit ked mateo zacne pobehovat...

kvietok121
23. okt 2010

@jankasramka je ty si uzasna to naneho zabera ved je to bozie dieta 😀 nas dar od boha

jankasramka
23. okt 2010

@kvietok121 aj nas aj nas🙂
matus, matej, mateo maju rovnaky povod mena 😉

kvietok121
23. okt 2010

@jankasramka tak sme dobre vybrali

jankasramka
23. okt 2010

@kvietok121 prajem ti pekny dnicek , ja idem pospat aspon dve hodky, nech mam mlieko....

kvietok121
23. okt 2010

@jankasramka oddychni si

danulienka35
23. okt 2010

@kvietok121 no super vidis chrobacek se polepsil

evanns
23. okt 2010

dobre ranko baby

@mirmaj aj my sme uz mali defekt, mm opravil doma, ale vraj opravia aj tam kde bicykle a aj nahradna dusa sa da kupit 😉
@kvietok121 gratulujem k peknemu spinkaniu...ze uz tak bude stale, drzim palce

nas maly sobik isiel von s tatom, idem ja poupratovat...prikladam foto 😀

akika722
23. okt 2010

ahojte baby...nebol v noci nahodou spln???krpec bol 😠 nie a nie spať...stale sa budil a taky je už tretiu noc 😠
na Paťko vpliva spln tak že je nervozny priliš a na maleho...asi nespavosť 🙄 žaluzie zatiahnute a aj tak sme mali izbu osvietenu mesiacom 🙄 Pati spi na uško sa nesťažuje moc len hrdielko a krpca si vezme mama na prechadzku kedže s Patim von nemožem...a inač čo noveho?
@kvietok121 čitam že tvoj je už spachtoško 😀

mirmaj
23. okt 2010

@memory97 no musím fakt davať pozor 🙂 ale už som kupila lepenie a mm poobede opraví až môžeme isť von 😉
@katulkaaaaaa aj naša Tamarka si už poriadne na nu zvyka 😉
@kvietok121 tak vy ste krásne spinkali, nech je to ak už pravidlo a nie vynimka 😉
@evanns krásny sobík 😉 aj naš tatino baví, lebo mamina išla do roboty urobiť DPHčku 😀 😀
@akika722 neviem či uplne spln alebo sa to ku nemu blíži, ale presne aj my spíme naprd už tretiu noc, takže nemôžem odsledovať ani efekt masaži 😠 😠 Dnes sme papali 3x a to sa nam fakt nestáva, aspoň že hned potom zabuvala a žiadne uspavanie pomedzi to sa nekoná, len ked sa preberie nevie si len tak zaspať a cumeľ nestačí, musí si aj niečo cucnuť 😒 Aspoň že je Patimu trocha lepšie, nech je rýchlo fit 😎

akika722
23. okt 2010

@mirmaj dik moja no cely tyžden bude doma ani do školky ho nedam nech sa to prelieči lebo sa mu to zase vratilo...uško hrdlo a očko pribudlo
mne cez deň spi v pohode,v podstate prespi cely deň ale ta noc 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre