♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
23. okt 2010

😅 treba mi upratovať a ja sedim a pocuciavam čierne pivo 😅

katulkaaaaaa
23. okt 2010

baby mozem si dat karfiol?neskusala ste niektora?po vcerajsku sa bojim,nechcem aby sa to opakovalo 😔

akika722
23. okt 2010

@katulkaaaaaa ja by som kusok skusila a uvidiš...nie každe babo nafukuje od určitych veci...

liba78
23. okt 2010

Ahoj kočky, tak my sme mali včera koliku až hrôza. A to som nič nové nejedla, to viem určite. Malý vrieskal a nedal sa ničím utíšiť. Hrozný vresk nepretržite 3/4 hodiny. Nepomohlo masírovanie, cvičenie, nosenie, skrátka nič. Večer potom nedokázal zaspať, taký bol unavený a oči otvorené do pol noci. ☹ ☹ Ráno sa zobudil usmiaty, ale už 2x kakal. Nemajú to fakt tie miminká zo vzduchu ?
A ešte aj na tie buchty som mala zamiesené 😠, cesto prekyslo, buchty sa robiť nedali, tak som rozvaľkala na dva záviny. Naložila do nich všetky plnky, nachystané do moravských buchiet. Včetne posýpky. 😅 😅 😅 jesť sa to dalo 😝
Potom prišla kámoška s malým Adamkom. Tak sme porovnávali miminká 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@liba78 nase dve deti mal vcera rovnaky vecer ako tak sledujem,tiez sme si odrevali par hodin som bola z toho uplne mimo,dneska sa krasne smeje od rana...cim to je???dnes sa bojim normalne jest aby sa to nezopakovalo
@akika722 moja skusim snad to neolutujem

akika722
23. okt 2010

@katulkaaaaaa 😉 držim palce...a čo ak fakt je niečo vo vzduchu?inač som čitala niekde/nepamätam kde/ 😅 že je teraz črevna chripka a ta sa širi vraj vzduchom 😒

mimi21mimi
23. okt 2010

@mirmaj len tyzden aj nieco 🙂
ale teraz v noci strajkovala a nechcela spat ... o piatej uz papala....

liba78
23. okt 2010

@akika722
@katulkaaaaaa no mne sa fakt zdá, že majú podobné starosti tie naše malé poklady. Aj tá moja kamarátka povedala, že mali taký deň.
Prikladám foto prďúsikov. Jurko bol z Adamka normálne vyoraný. A Adamko stále cvičil rukami, nohami. A už si dáva nohy tak vysoko, pomaly s prstami na nohách aj do pusy. To teda môj prcek nerobí. Ten len kope a metá rukami o závod. Teraz má mega škrabanec na nošteku.

akika722
23. okt 2010

@liba78 bože aky su rozkošny... 😀

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@liba78 aky je rozdiel medzi adamkom a jurkom?podareny su,jurko je dvojnik matea 🙂 nas simon uz sa od nich odlisuje,uplne mu blednu vlasky....ozaj akej farby maju vase deticky oci?nas zatial modre,viki mala tiez najprv modre a nakoniec ma zeleno-hnede...karfiol zjedeny,dam mu pre istotu pred kojenym espumizan a budem dufat ze to bude ok 😕

danulienka35
23. okt 2010

@liba78 posielam malinku

danulienka35
23. okt 2010
liba78
23. okt 2010

@katulkaaaaaa Adamko je mladší o 15 hodín 😉

liba78
23. okt 2010

@danulienka35 zlatíčko malé, a to druhé si kde zobrala ? 🙂

katulkaaaaaa
23. okt 2010

@liba78 akyje maly oproti jurkovi,kolko vazi?ja dnes mam nakupnu horucku vyberam pre maleho veci na nete 😉 karfiol zatial v pohode,dufam ze to bude ok

memory97
23. okt 2010

@katulkaaaaaa vysledky budu az v stredu, v utorok ideme na odber... dufam, ze to bude v poriadku a pri najhorsom daju malemu zelezo v kvapkach☹

memory97
23. okt 2010

@evanns aky ste peknucky🙂

jankasramka
23. okt 2010

@katulkaaaaaa
@liba78 tak baby, my sme mali tiez hroznu koliku vcera a tiez sme zaspali takmer o polnoci. oni su snad fakt trojicky 😀 😀

@akika722 hej bol spln asi lebo moje psy zavijali ako nikdy predtym a ja som nemohla spat. o druhej v noci som tu este cumela na konika...

memory97
23. okt 2010

@liba78
@danulienka35 deturence vyzeraju ako dvojicky, zeby???? 😀 😀 😀

jankasramka
23. okt 2010

@evanns jeeeeeeeeeeej, aka sobicka krasna 🙂 sami velmi pacia tie plysove navleky...

@katulkaaaaaa ze akej farby mame oci? vsetci chceli nech ma modre, a ja som tiez tajne dufala ze Mendel sa mylil -ale prdlajs! pravdu mal a mateo bude ciernooky...

jankasramka
23. okt 2010

budem zla 😝 😀
ideme na kupalisko 😎
😀 😀 😀 😀

naposledy som sa kupala s tehotnym brusiskom a teraz sa budem uz len s brusiskom 😅

akika722
23. okt 2010

@liba78 o 15hodiiiiiiiiiiin?ved vyzera akoby bol starši min.o mesiac...asi tym že je viac buchtičkovsky 😀
@danulienka35 tiež su podareny 😀
@memory97 držim palce moja 😉
@jankasramka tak ten spln nerobi dobre s mojimi detuchami 😒

akika722
23. okt 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 😀
vyzerať ako ty tak ani nepipnem 🙄

akika722
23. okt 2010

@jankasramka to kde si našla toho havina čo maš na FB ved to je perfektne 😀 😀 😀 bože baby kuk 😀 😀 😀 nič lepšie som nevidela 😀 😀 😀

akika722
23. okt 2010

kde ste? 😕

liba78
23. okt 2010

@evans teraz som pozrela foto tvojho sobíka 🙂 nádherná Natashka (teraz neviem, či som to dobre napísala) to sa má tatinko čím chváliť na vychádzke. 😉
@akika722
@memory97 tak si predstavte, že Adamko sa mal narodiť 8.8. a Jurko 23.8. Nakoniec sa Jurko narodil 11.8 o 9:18
a Adamko 12.8. 0:18 Jurko vážil 3,8 kg a Adamko 3,95 kg. A teraz máme my doma takúto buchtičku. 😅

liba78
23. okt 2010

@katulkaaaaaa teraz majú obaja okolo 6kg. Jurko asi trošku viac. Očká má malý tmavo modré, dúfam, že aj ostanú. Po tatovi. 🙂

akika722
23. okt 2010

@liba78 ale rozkošny su 😀

vladka84
23. okt 2010

ahojte, dnes ste tu toho vela nepopisali, aspon nemusim docitavat 😉
@katulkaaaaaa ja som uz karfiol jedla a nebolo malej nic, dnes sme mali pirohy a zajtra netusim co varit, ale mm uz sniva o mäse, tak mu urobim po voli 😀
aj my mame modre ocka, ak bude po tatovi, tak aj ostanu 😅

jankasramka
23. okt 2010

mateo este spi tak som stihla nalakovat nechty 😎
no a davam to video co akika spomina pre tie co nie ste na FB, lebo aj mne sa velmi pacilo 😉 :

https://www.youtube.com/watch?v=giaCAkPo6is

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre