♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
23. okt 2010

baby, vam sa deturence tiez tak ohadzuju ruckami? ja som normalne musela malu poriadne zviazat, aby spinkala, lebo vzdy sa prebudila na to, ze si dala ruckou po nose...

vladka84
23. okt 2010

@jankasramka ty kokso, to ako ho naucil? ved to ani ja takto neviem tancovat 😲 😲 😲 😲

jankasramka
23. okt 2010

@vladka84 aj preto davam spavat na brusko- nemoze sa ohadzovat rukami 😝
aj mna ten pes ocaril, no fakt sila 😀

akika722
23. okt 2010

@vladka84 moj sa minule tak tresol po hlavke že sa rozplakal...slzičky ešte nema ale mokre očka mal ☹

fialka5959
23. okt 2010
fialka5959
23. okt 2010

@kvietok121 To je, ale najlepsie je na tom , ze sme z pododnice isli dve a nie ja sama 😉

vladka84
23. okt 2010

@jankasramka asi to tiez skusim, ked uz bude taka velka,ze ju do zavinovacky nezviazem... na brusku je rada, ale neviem si predstavit, ze by tak zaspala 😕

@akika722 ved aj moja, dnes sa tak na obed zobudila asi trikrat behom polhodiny, tak som ju zviazala a spokojne spala dve hodiny... len mm sa smial, ze je ako dazdovka zviazana 😀

jankasramka
23. okt 2010

@vladka84 tak pockat....to ani mateo nie je tak uzasny ze by tak sam zaspal 😀 😀 😀
my ho vzdy uspime na tigrika- na ruke (to asi vies ako je- dole bruskom na predlakti) a potom ho uz len prelozime do postielky 😉

vladka84
23. okt 2010

@jankasramka jaaaaj, tak to mam dilemu... takto zviazana mi totiz zaspava sama...len ju zviazem, ulozim do postielky a ona zatvori ocka a spinkaaaaa... 😕

kvietok121
23. okt 2010

@danulienka35 dakujem za pochvalu len aby to bolo tak nadalej
@evanns ved to mozno to bolo tym vcerajsim splnom
@mirmaj vynimka potvrdzuje pravidlo 😀
@akika722 ano on spi pocas splno a tvoj vsetky ostatne noci 😀

akika722
23. okt 2010

@kvietok121 no posledne noci je uspavanie večer horor...aj teraz je nekludny plače ani na mne nechce zaspať no neviem...si namyšlam ale hrozne sa bojim že to može byť z toho očkovania...cez deň pohoda a pride 18ta hodina a len plače a plače nie a nie sa uložiť no ja neviem...mam taky tenučky overalik taky tak som mu ho teraz dala na pyžamko aj tenulinku čiapočku som mu dala či nebude mať pocit že ide vonku 😒 a či nezaspi takto...tak už mu nedam spaci vak...no je v kočiku/tam najlepšie hajka a tak si žgruni trošičku poplačkava ale s cumličkom v puske...ani ruky ani mliečko neuspi nič,,,no ale ukludnuje sa 😕 ale ten overalik je mu len len a čo potom? 😲 hrubkou je asi taky ako spaci vak

evanns
23. okt 2010

@akika722 aj my sme mali taketo dni asi 3 alebo 4 za sebou...jak prislo 18 hodin tak zacal plac a hotovo, nic nepomahalo a vtedy ani spln nebol a ani neviem ako ale jak prislo tak odislo ☹

mirmaj
23. okt 2010

@katulkaaaaaa naša Tamka ma očka skôr tmave po mamine, a tak som dufala že bude mať modre po tatino, to by bola ina herečka modrooka s tmavými vláskami 😉
@akika722 ani nestraš že by to mohlo byť tým očkovaním, my ideme za necelé 2týždne, už teraz mam z toho depky 😖 určite to je tým splnom, uvidíš, ja som to postrehla už aj minulý mesiac, že horšie spavala vtedy 😠

mirmaj
23. okt 2010

@akika722 ty ale tak ako píše @evanns som si spomenula, že aj my sme mali take dni jeden čas, že po 18 sme sa len nosili a driemkali na rukach pokiaľ sme sa nešli kupať a tiež tak ako prišlo tak aj odišlo ☹

akika722
23. okt 2010

@evanns ja si už asi priliž namyšlam...bojim sa že to znamienko po očkovani nemal ok...inač som spokojna s tou dr.ona radšej pošle na vyšetrenie ako nechať to tak,aj Pati ma podozrenie na šelesť a radšej nas posiela aj s tou hlavičkou radšej ideme no budem kludnejšia ako by som bola bez toho aby ich niekto vyšetril...ale niekedy.... 😒 ...no niekedy len pozeram čo robi 😒 ....no kamoška ma tu jednu detsku dr,ked je maly chory tak dr sama nevie čo ma predpisať,ked som s Patim chodila k inej tak ta predpisovala antibiotika či bolo treba alebo nieee,poradne boli take že sedela na zadku za stolom a sestrička zmerala a odvažila babo a to bolo všetko..no ja neviem..nie som neviem aka naročna ale starostlivosť o svoje deti by som chcela len tu najlepšiu ☹

evanns
23. okt 2010

@akika722 to ako kazdy moja 😉 neboj urcite ako mamina najlepsia na svete by si vedela ze je to nieco vaznejsie...mozno fakt iba spln, su take deti a keby len deti, moj mm je pocas splnu taky nervny ze koneeeec, kon stary 😀 a mozno tak ako u nas aj u mirmaj bolo ze teraz ma take dni ze potrebuje v tomto casovom intervale plakat...bude zas dobre uvidis 😉

akika722
23. okt 2010

@evanns ďakujem..ste zlate všetke 😉 ešte že som si vas našla a votrela sa medzi vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

liba78
23. okt 2010

@akika722 tiež mám prísavku na sebe od 20-tej a ešte nespí. A očkovaný ešte 2x nebol. zobrala som ho do postele a plakal, mm sa snažil ho uspať a nič. Tak ležím v posteli, kojím a píšem. Ešteže mám dobrú baterku, lebo kábel ostal v obyvačke. 😅

akika722
23. okt 2010

@denisocka slubila som foto 😀
len som neodhadla velkosť-sice nosi take čisla ale toto mu bude na 3 roky 😀 😀 😀 mamina musi poupravovať,nohavice skratiť a s vertovkou tiež niečo aby to bolo ok

akika722
23. okt 2010

@liba78 moj už spinka ale asi budem potrebovať odsavačkuto tmave pivo učinkuje až až 😀

liba78
23. okt 2010

@vladka84 ja som myslela že sa ohadzuje moooc, ale včera ten malý Adamko sa ohadzoval 10x viac. 😲

liba78
23. okt 2010

@akika722 jeej, zlatučký Paťko. A nevyzerá mu to veľké. Ja som nezvykla moc upravovať zimné veci. Tam to nieje tak vidieť, ked je večšie. Horšie je ked je malé. A niekedy ti deculo podrastie behom mesiaca. 😉

liba78
23. okt 2010

@akika722 môj asi tiež, ale prso ešte ťahá ☹

akika722
23. okt 2010

@liba78 nohavice ma na toto podohnute 😀 a pod pazuškami 😀 😀 😀 a vetrovka je po kolena...fakt strašne 😀 nohavice v pohode podohnem nebude to vidno a do vetrovky sa da dole navliec gumička,bola tam ale asi neprežila 😀 je na 2 časti pretrhnuta 😀 tak navlečiem stiahnem a trošičku mu to podohnem aby nebol ako trulko...hovorim mu nešker sa pekne sa usmej 😀 😀 😀 a chcel takto chodiť doma pol dna oblečeny 😀 😀 😀

evanns
23. okt 2010

@akika722 zlatucky je hrasok maly 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
23. okt 2010

@evanns ďakujem a ta osuška na vlasy vyzera fakt bohovsky 😀 farbila som vlasy tak som ju vypratu prehodila cez sušiak 😀

akika722
23. okt 2010

bože baby to je ulava po odsati mlieka 😀 😀 😀 za 10 min.140ml a ešte ostala rezerva 😀 😀

liba78
23. okt 2010

@akika722 teda, začínaš konkurovať Lucke 😀

akika722
23. okt 2010

@liba78 to určite nieeeee ale brala som dnes tie homeopatika a v chladničke som našla čierne pivo...no nevypi ho 😀 a tu su nasledky 😀 😀 😀 nič to bude na zajtra mliečko ak ho rano zas chyti že chce papať viac x po sebe..taky čas mi už trpnu bradavky 😖

liba78
23. okt 2010

@akika722 vidíš, keď spomínaš bradavky, chcem ti poďakovať. Canesten zabral, už nebolí.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre