♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
24. okt 2010

@mirmaj ano doma lubi takto spat dnes prvykrat mala dudku chvilocku a pak sa sej dvyhal zaludok 😝

mirmaj
24. okt 2010

@danulienka35 tak si ju s ňou rýchlo odfotila 😀 😀 my sme na dudke zavisle, ale už ju mava menej teraz ked ju zaujíma aj niečo ine a ked si aj brble, predtym som mala pocit, že ju ma úplne celý deň a vypluje ju len ked ide papať 😒 😒

akika722
24. okt 2010

@mirmaj 😀 dik 😀 no možno aj mala pospala 😀 😀 😀 Pati je až priliž samostatny na svoj vek,ale Semi je uplne iny zatial....

akika722
24. okt 2010

@danulienka35 xi to Paťko tak mal...doma cumlov 30 a jeho napinalo s každeho...tak rychlo som šupla sfotila a vytešovala sa z fotky 😀 😀 😀 a Semi je zavislak 😀

danulienka35
24. okt 2010

@mirmaj no musela som ju rychlo cvaknut sak neco nove 😀

danulienka35
24. okt 2010

@akika722 vies co mame neviem kolko cumilkov a ona nechce ziadny,normalne sa snim natahovala brblala vypluvala a pak chvilinku dudlikovala a pak ze bbblllee 😝 a bolo 😀

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 to som inak už počula, že druhe dieťa byva opak prvého 😉 sa budem teda tešiť potom na to druhe normálne 😀
@danulienka35 a ja mam normálne problem odfotiť bez cumla 😉

akika722
24. okt 2010

@mirmaj tak Semi potom bude behať len za mamkou....Pati je od mala ako cigan...kde ho daš tam je pojde s každym...až teraz si uvedomuje že nesmie s kaaždym isť,nie s cudzimi pred tym mu bolo jedno 😒

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 na niečo je to dobre a niečo zasa nie, aspoň nebol zavesený len na tebe a nemala si problem ho dať postražiť niekomu ked si potrebovala niekam isť nie?

danulienka35
24. okt 2010

@mirmaj no a mi zas s cumlom vidis ake su tie nase poklady 😀

akika722
24. okt 2010

@mirmaj tak to hej 😀

danulienka35
24. okt 2010

@akika722 babulky jdu do vany a haji

mirmaj
24. okt 2010

@danulienka35 to teda su 😀 hlavne ked buvajú 😀 😀 a ked zasa buva, tak čakám kedy sa zobudí aby sme sa pohrali 😉
Idem aj ja zaľahnuť, som akasi unavená...pokojnu noc želam, ahojte

mirmaj
24. okt 2010

@akika722 no ja už s tým začínam mať problem, že je na mňa hrozne naučená, nikto ju neutíši len ja a mm a niekedy ani on nie 😖 takže take nejake dlhšie postraženie niekym iným nam nehrozí, len tak max na 2-3hodinky

akika722
24. okt 2010

@mirmaj bude lepšie...neboj....alebo horšie? 😀 😀 😀 idem aj ja ked tak pekne hajka aj on 😉 dobru nocku 😵

memory97
24. okt 2010

moc ste toho nepopisali, zeby vsetky maminky oddychovali 😎
@mirmaj my mame hraciu deku, maly sa v tom vysanti, hlavne ho zaujima "zrkadielko",kde sa vidi🙂 a nozickami pri tom kope ako "Janosik"🙂

mirmaj
25. okt 2010

@memory97 no tak musím pozrieť aj taku so zrkadielkami, lebo aj nam sa páči pred zrkadlo 😉

vladka84
25. okt 2010

dobre ranko, vsetci este spiiime, aka bola noc?
u nas je dnes strasne hnusne vonku, v noci prsalo a teraz je tiez zamracene a sychravo, take super pocasie na lenosenie v posteli 😒

mirmaj
25. okt 2010

@vladka84 ale kdeže by sme spali 😉 u nas stále aj prší 😠 no to lenošenie by bodlo, len ked tamarke sa nechce 😖 noc bola dobra, papali sme len raz 3:40 a potom až 6:40

mirmaj
25. okt 2010

@memory97 a to zrkadielko je dolu na tej deke ale zavesene hore?

liba78
25. okt 2010

Dobré ráno babulky, aký bol víkend ? U nás je teraz škaredo a prší. Ale pôjdeme niekam autom, musím ísť reklamovať lampu, čo som si kúpila v piatok 😒
@vladka84 leňošenie by bodlo, ale podobne ako u mirmaj malý nezdieľa tento názor.
@akika722 tak ty si našla aj srdiečko 🙂 , šikovná to maminka. Ale na ntb klávesnici mi to nejde. Skúsim na PC z detskej keď ho chlapci poobede zapnú, dúfam, že mi to pôjde. Ak nezabudnem 😅
@danulienka35 tak aj ty máš kamošku na kočíkovanie. Normálne ti závidím, že je to suseda. Ja mám tú moju vzdialenú 20km. Ešteže máme obe autá, zatiaľ.
@memory97 neozvali sa na tie baby masáže ?

Ozaj budete chodiť s deťmi plávať ? Nás už mala kamarátka objednať, berú mimi až od 6 mesiacov, ale už sa tešíme 😉

vladka84
25. okt 2010

@liba78 @mirmaj ved aj u nas je to rovnako...ja by som si polenosila, ale Karinka nie, tak sa musime prisposobit 😒
esteze mam obed navareny od vcera a nemusim varit, lebo zatial som od rana nic neurobila - akurat postele, no hlavna vec, ze som si toho naplanovala dost 😕

mirmaj
25. okt 2010

@liba78 ja planujem chodiť na plavanie, je to najbližšie v dubnici alebo v žiline, ale dam sa asi do dubnice, tiež je to tam od 6mesiacov, ale to mi aj tak celkom vyhovuje, lebo to bude presne na jar, teraz by som sa bala isť až neprechladne nahodou

alure
25. okt 2010

Zdravím maminky,
ako ste víkendovali? Ja mám už tretí deň migrénu ☹ ☹
@liba78
aj ja sa chystám na plávanie s mimi a začnem niekedy v januári.Našťastie to mám pár minút od bytu 🙂 U nás berú babulatka od 4 mesiacov,a nakoľko Denis vodu zbožňuje tak sa už veľmi teším.
Na facebooku som našla krásny status tak Vám ho sem prihodím
Moje telo nie je dokonalé, ale nosila som dieťa, rodila a kojila, preto som HRDÁ.Škoda, že nevyzeráme dokonale, ale každá ranka, každá stria, každý dielik na koži predstavuje niečo prekrásne našich detí a všetko, čo sme urobili pre ne! Mat deti nie je ľahká úloha, my sme silné,sme odvážne a musíme byť na seba hrdé. Skopíruj to do statusu... ak si HRDÁ MAMIČKA!

@vladka84
@mirmaj
aj môj drobec štrajkuje a pri tom škaredom počasí keď by som najradšej zaľahla má iný názor ale musím ho pochváliť za noc,spal do rána do 5tej od večera 21:00 a potom sme vstali až 8:40 🙂 Ja som síce medzitým vstávala a vyprevádzala chlapcov do školy a práce o 7 :00 ale utekala som naspäť do postielky....

Robím prekladané zemiaky,už dávno sme to nemali a mám snáď na dva dni pokoj (samozrejme závisí od apetítu mojich chlapcov) a dnes večer idem zase cvičiť ....

memory97
25. okt 2010

@mirmaj to "zrkadielko" je zavesene na hrazdicke, my mame tuto: http://www.webareal.sk/feddo/eshop/4-1-HRACIE-D... je to podla mna nieco ako nalepena folia, s tym, ze sa tam babatko v tom vidi, v strede je taky kvietok a na nom je ta zrkadlova folia.

memory97
25. okt 2010

@liba78 zatial nie☹ nikto mi zatial neodpisal, ale asi sa tam zastavim, ked malemu bude lepsie a pojdeme do mesta. Sa pojdem na to opytat, ale tento tyzden urcite nie.

akika722
25. okt 2010

ahojte
@liba78 ja mam len ntb...PC nemam 😀 ale pohoda 😉 možno tym že iny model,my sme ho brali cca pred pol rokom 😉

nato že mi maly včera zaspal velmi skoro noc bola vyborna 😀 sice sa zobudil v noci Až 2x ale hned odkvecol a to som aj prebalovala a neprebral sa ...a teraz som dala spať oboch..sice Pati vymyšla stale mu niečo chyba no dufam že zaspia 😖
zajtra ideme na neurologiu s malym ☹ bojim ☹ jedna kočka mi pisala že oni to tiež maly malemu sa inač vyvijala hlavka rastla nejak myslim do dlžky tak idu na operaciu do Blavy ☹

memory97
25. okt 2010

@liba78 ano my chceme chodit plavat, tusim beru aj mladsie, ale neviem od ktoreho mesiaca.

alure
25. okt 2010

@akika722
nepredstavuj si moja žiadne zlé scenáre. Všetko bude ok,s tým tam treba ísť.Budem na vás moc myslieť...

akika722
25. okt 2010

@alure ďakujem ale strach tam je...ved v poslednom čase zo všadial len negativne spravy ☹ ale verim že bude ok....MUSI BYť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre