• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
haha a este cosi- som vcera potajme pocuvala ako sa mm rozprava s malym v izbe - samozrejme po spanielsky. a len zrazu zatrel:
oooo, ty moj modry konik! oooo, moj milaciky!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata a mam po dalsom skoleni ako ste sa mali v tento uprsany den???
@jankasramka tak to je dobre to sa mi paci
25. okt 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze by vas milacikovia zamestnavali ked je tu tak ticho??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. okt 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes máme divný den.bud sašulka spí, rehní sa alebo plače-proste všetko trošku. papať papáme všelijako.raz neskôr, raz skôr....no hrôza.dúfam že sa to neodzrkadlí na noci. to asi to počasie.

predvčerom som bola prvý krát bez malej.strašný pocit. saška bola s mojou mamou a my sme boli na nákupoch a na večeri. mala som pocit akoby mi chýba nejaká časť tela :confounded:
25. okt 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pre mna je to program na ktorom sa mi velmi dobre spi :grinning: :grinning: :grinning: mm sa stale smeje, ze mne staci pustit formulu a uz o mne nebudu vediet :grinning: :grinning: :grinning:

@evanns akurat, ze pani dala mm zle instrukcie... kedze vsetky papiere vybavoval za mna, kedze sme boli dlho v nemocnici...

25. okt 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka si ho to musela dlho ucit:slight_smile: alebo sa uz naucil slovensky :wink:

@kvietok121 nas ten dazd tak unavil, ze sme si s drobcekom troska pospali:slight_smile:
25. okt 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to je dobre ale nas maly tiez podriemkaval ako povedal mm
25. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji ani nevrav ja chodim na skolenia a ked pridem idem ho zjest
25. okt 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka xi xi, že modrý koník :grinning: :grinning: :grinning: a to prebaľovanie by ma zaujímalo. Hlavne keď si písala, že idete piati a Mateo je šiesty :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a na kojenie ti Matejka priniesol ? Alebo dával z fľaše ?
25. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 nie vozil mi ho a kojila som v aute
25. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj moja KEBY si mala pravdu...ved je to almužna
25. okt 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji už som ich mala od krpca asi 3 :grinning:
25. okt 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a v akych intervaloch ti ho vozil? tak mu odkazujem, ze ma moj obdiv, ked to takto pekne zvladol :wink: ja kebyze necham mm s malou, tak neviem, ci by mi hned ako sa zobudi nevolal, ze sa mam vratit :grinning:
25. okt 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nebol tu sam mal tu mamu v troj hodinovych
25. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj krasny vecer prajem bambulky
25. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 on vie povedat zopar somarin napr. co chces, co robis, mame vsetko? kde su kluce? ( co sa naucil pocuvanim mojho ocina ked bol u nas :grinning: )
ale ja mam stale otvorenu stranku konika tak toto sa sam naucil:slight_smile:))

inak mateovi sa na jeho hradzicke tiez najviac paci zrkadielko:slight_smile:
25. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 pekny vecer ano mam kamosku a na kocikovanie mam deti ved su uz velke :grinning: nech sa naucia no nie?
25. okt 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 sme boli vzadu- mm, jeho segra a ja.
takze mm drzal matea, jeho sestra mi podavala utierky a plienku a ja som prebalovala :grinning:
ja som sa len modlila celu cestu nech stastne dojjdeme bo sme boli bez sedacky a po ceste sme videli 3 dost zle havarky :confounded:
25. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 a zvladal to 3 hodiny?ci aj plakal?
25. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 kokso teraz pozeram ty maš už 19ročnu dceru???tak xi...že mam vykať... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pomocničky aspoň...ja nemam pomocničku na kočikovanie :frowning2: len mm a maminu cez vikend
25. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka :grinning: :grinning: :grinning: dobra spolupraca :grinning:
25. okt 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no dobry mm ked poctivo nosil na papkanie
25. okt 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aj vam krásny večer, aký bol deň? ale u vas vlastne určite dobry, ked vy len papate a spíte, však? :wink:
@akika722 ja tiež nemam nikoho, ked si nepokočíkujem sama tak nikto, občas mm ale moc sa netrhá a raz mi bola povoziť segra a raz švagrina :confounded: to je všetko :angry:
25. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vykat co si mala som ju dost skoro :grinning: a moj drahy kocikovat? nekedy ale holky sa snazia
25. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ahoj no u nas dobry isla som ku kamoske na kafe o v chod dalej a mala zaspala hruza ani hrat sa nechcela a to spala cely den :cry:
25. okt 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 tak ja by som nikdy nebola smutna z toho že zaspala a nechcela sa hrať, ja sa vytešujem z každeho zabuvania :grinning: :grinning:
25. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 To je od narodenia taký spachtoš? :wink:
25. okt 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ved sa smejem :grinning: :grinning: :grinning: no čo aspon si stale mlada a kočky velke...určite vam hovoria že ste ako sestri...aj preto som chcela babo skor :grinning: Pati bude ,mať stužkovu a ja budem stale kočka :grinning: teda dufam :sweat_smile:
@mirmaj mm pojde ale oboch chlapcov odmieta zobrať spolu von...ved ošalie :confounded: ešte že ja som ok :grinning: ved Semi spi vonku a Pati ide pri mne tak čo...aj skejt ma,ale to je mm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj po tatkovi aj on lubi hajat,a to ze som smutna z toho ze stale spinka to ano vies aku radost mam ked sa hra?len od narodenia je taka spava jednoducho lubi spinkat a papat ako tato
25. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok