♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
26. okt 2010

Dobré ránko ... teda, ak sa dá nazvať dobré po tej noci 😠 @jankasramka presne túto vianočku som mala na mysli. Fakt sa mi ten malý páči, aký je opletený 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa jediné, čo nezabúdam je piť. Ostatné je bokom. Hlavne jem samé blbosti 😅 ale zmeškali sme v piatok meranie a váženie 😝 , asi nie sme samé a sa nekonalo 😀

kvietok121
26. okt 2010

dobre ranko, dnes sme hore od siestej
@memory97 ja viem davam si ale neviem ci to na mna az tak ucinkuje, davam si kazdy druhy den aby sa zo mna nestal zavislak 😀 😀 😀

kvietok121
26. okt 2010

@liba78 kedy ste zaspinkali a ako?

katulkaaaaaa
26. okt 2010

@liba78 ahoj 🙂 mi sme mali tiez noc,viki plakala ze ju hlava boli aj horucku mala,asi unavena zo skoly,tak som jej dala lieky a zaspala rano bola ok tak isla do skoly,uvidime snad to nic nebude...aj ja jem blbosti a uz vobec ma nenapada co varit...zistila som posledne dni ze som zavisla od chleba s maslom a dzemom a kakao k tomu 😀 no takymto tempom neschudnem nikdy...a sobotu oslavaaaa ☹ sme sa dohodli ze budeme vazit az tento piatok

mirmaj
26. okt 2010

Dobre ranko,
@jankasramka @kvietok121 @akika722 tak novú technuku už nikdy viacej nevyskúšam, najväčšia hovadina aku som mohla urobiť 😠 😠 asi som jej s tým len dobre prebudila žaludok, dala som jej papať o 22:30 ked som išla spať, pekne papala, ani sa neprebrala, vravím si parada, dlho vydrží, jasne o 2:30 hore prvý krať o 5druhý krat a po 3 papaniach už mala samozrejme rano, plnienku plnu po toľkom mlieky tak som musela aj prebalovať a revala do 6:15 pokiaľ ju mm neuspal na rukach a aj tak bola hore už po 7. Na nas to asi neplatí 😖 😖 😖

alure
26. okt 2010

Dobré ráno babenky
tak ja som večer išla na flowin trochu si pocvičiť a prišla som domov total k.o. ale s príjemným pocitom.Dnes ma pochválila trénerka ako mi to perfektne už ide 🙂
@akika722
moc na teba dnes myslím,ozvi sa a napíš ako ste dopadli...posielam kopec pozitívnej energie.
@mirmaj
čo za novú techniku si skúšala?
@katulkaaaaaa
my máme tie noci tiež rôzne,jednu noc spí takmer celú (zobudil sa len o 5tej a potom až ráno a včera od pol noci do rána každé dve hodiny hore..vôbec netuším čo na neho tak vplýva.

zajtra máme poradňu tak som zvedavá čo nám povie.
@memory97
neviem presne ale vraj ten pupáčik po vpichu má nahnisať potom to má vyschnúť ...zajtra sa opýtam dr. aký priebeh to má mať,aby som bola aj ja spokojná....my sme to mali tiež také ako abces a teraz to má také suché akokeby to už mizlo...

kvietok121
26. okt 2010

@mirmaj aspon si zas mozes nieco skrtnut conie, ja tiez len zistujem co najlepsie

liba78
26. okt 2010

@kvietok121 o 23:30 😒 a ako sa ani nepýtaj. Na tigríka 😅 A aj tak sa celú noc metal ako divý. 😖 Ale asi mu vadilo teplo, lebo mm zapol radiator v spálni, aj keď tam bolo 23 C 😠

liba78
26. okt 2010

@katulkaaaaaa ani ja nechudnem, už nejem ani ten emulips. Kašlem ho, váha je rovnaká ☹ a hlavne stehná sa mi nevpracú do nohavíc 😠 😠
@alure to čo cvičíš ? nepoznám 😒 nemá to vplyv na mlieko ?

kvietok121
26. okt 2010

@liba78 ja pre istotu radiatori ani nezapinam este sme ich nemali zapnute, tiez mame 23 a zda sa mi to dost, ja radsej nic neskusam, zatial mi vyhovuje, ze okolo osmej kupeme potom papa, nosime a o desiatej mu dam este raz chlipnut, spinka do tretej potom do siedmej, dnes bol o 6,15 ale nevadi, to mi vyhovuje, ked si pomyslim ze niektore baby vstavaju aj viackrat, a ked si spomeniem na zaciatocne tyzdne ze kazdu hodinu ... tak som spokojna s tym co je len nech to tak ostane

mirmaj
26. okt 2010

@alure kamoška mi poradila, že dava maleho spať večer pred ôsmou ako aj ja a ked ide spať okolo 23 tak mu da ešte spiacemu mlieko a potom spí do rana do 8, tak som to chcela skusiť, no a ked mi bolo za ťažko vstavať nakrmiť raz tak som pre istotu krmila 3x 😠 ale možno fakt mala len zlu noc a ja to pripisujem tomu, ale už to teda fakt skušať radšej nejdem 😖
@katulkaaaaaa no ja o pravidelnej strave už nemôžem ani hovoriť a pitný režim tiež katastrofa 😖 jedine čo dodržím že nejem po 18 😒
@kvietok121 škrtnem si to určite 😖

kvietok121
26. okt 2010

@liba78 @katulkaaaaaa ani ja necvicim ostavam skoro na rovnakej vahe ako ked som bola tehotna, no c uz musim vydrzat, bojim a o mliecko

kvietok121
26. okt 2010

@mirmaj aj ja sa snazim nejest po osemnastej, ale moc mi to nejde, vzdy musim nieco dzobnut

mirmaj
26. okt 2010

teraz o 10 mame druhu hodinu kurzu masaži, tak dúfam, že aspoň tam sa trocha odreagujem po takej super noci a dufam že Tamka zasa unaví ako minule a bude hajať, nech si poobede aj ja schrupnem trocha

mirmaj
26. okt 2010

@kvietok121 ale ty aspoň kojíš, z teba to Matejko vytiahne do rana 😉

kvietok121
26. okt 2010

@mirmaj no kojim ale niekedy to ani tak nevyzera bojujeme on sa furt vrti ... alebo zase zaspi a ja ho budim... no mm si len povzdychne a povie po kom ma to jedenie, ked my obidvaja sme taki jedaci

katulkaaaaaa
26. okt 2010

@liba78 @mirmaj baby som rada ze niesom jedina co nieje schpna pit a jest ako sa ma 🙄 kazde rano si poviem ze dnes uz...a vecer zistim ze som si dala kavu a jeden pohar vody 😔 a vcera som o 9tej vecer zozrala parky s horcicou 😠 mne tak visi koza na brucho ze deeees

katulkaaaaaa
26. okt 2010

@alure co to je za cvcenie?

kvietok121
26. okt 2010

@katulkaaaaaa ja jedine co dodrzim jepitny rezim, to sa fakt snazim a nutim

katulkaaaaaa
26. okt 2010

@kvietok121 tak to ta obdivujem,ja som vzdy smedna ked kojim,a ked dokojim zabudnem ze treba pit 😠 ale polepsim sa,dam si na mob pripomienku kazde tri hodky a uvidime ci to bude fungovat

alure
26. okt 2010

@liba78
@katulkaaaaaa
je to cvičenie kde vlastne pôsobíš váhou svojho tela,je to na takej podložke a dosť ťažko sa to opisuje,tu je link www.flowin.sk sú tam nejaké videjka a je to vcelku fajn. Nemám pocit že by mi to nejak vplývalo na mlieko,aj pri Oliverkovi som hned po 600nedelí začala cvičiť. Aj teraz pri Denisovi som tak začala.Chodím 2x do týždňa zapísala som sa na 5 týždňový kurz a potom by som chcela nabehnúť na latino dance fitness. Ja som v tomto dosť akčná.Cvičím v podstate už 8 rokov,s prestávkou v tehotenstve.

@mirmaj
no najlepšie je zariadiť sa podľa toho ako ste sami naučený.To čo pomôže tebe nemusí inej mamine a naopak.Tak snáď dnešná noc bude lepšia.

alure
26. okt 2010

@kvietok121
tak s pitným režimom som aj ja ok ale potom sa mi tvorí veľa mliečka a kedykoľvek sa mi pustí a tečie zo mňa 😒

kvietok121
26. okt 2010

@alure aj mne ale ja som spokojna nechcem aby som mala malo

kvietok121
26. okt 2010

@katulkaaaaaa ja chodim stale s poharom stale ho mam plny stale robim caj dopijem a uz robim dalsi

alure
26. okt 2010

@kvietok121
tak to nechcem ani ja,som rada že je mliečko.Oliverka som kojila 2 roky...takže maximálna spokojnosť. Len niekedy ma total zatvrdnú prsia a bolí ale potom je to ok...hlavne keď sa prisaje a napapá...

kvietok121
26. okt 2010

@alure ja som si na bolest aj zvykla stale ich mam cervene a take citlive asi to ostane az dokonca, no co uz

evanns
26. okt 2010

dobre ranko baby...ale ste toho popisali...ja ked je mm doma tak ne net velmi nechodim, som rada ze sme spolu vsetci 3, ale stale sa potom tesim ze vas docitam 😉
dnes som sa zobudila s Natashkou o 08:00, po jednom krmeni o 03:00, plna energy som sa s nou chcela tak hrat a ona uz zas spi ☹ tak nevadi, idem sa vybit na umyvani kupelne, uz to nutne potrebujeme 😒
@liba78 ja zboznujem tu reklamu, som sa na nej vcera smiala nahlas...mm iba kukal na mna, potom povedal :"chapem" 😀

majka35
26. okt 2010

ahojte baby, dlho som tu nebola ... ako sa máte, ani nemám čas si prečítať späť, čo ste tu popísali 😀

alure
26. okt 2010

@kvietok121
ono by to malo časom všetko ustúpiť...hlavné je že to mliečko je a že môžeme kojiť naše pokladíky...
@evanns
nápodobne,keď mi dojde mm a starší syn zo školy už na net sa moc nedostanem.
@majka35
začala som robiť tabuľku ešte tam nemám tvoje údaje,pošli do IP a tabuľku nájdeš u mňa vo fotoblogu 🙂

mirmaj
26. okt 2010

@alure vyzerá dobre to cvičenie, ale je to aj dosť naročne, však?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre