♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
26. okt 2010

@mirmaj
prvý krát to bolo dosť namáhavé hlavne na nohy (respektíve lýtka,nakoľko si takmer na špičkách) a naša cvičiteľka to robí tak že cca 25 minút sme na nohách v pohybe a potom 35minút posilňujeme komplet celé telo,najprv stehná a zadok a potom v ľahu bruško a ruky...je to fakt super a cítim sa po cvičení ako znovuzrodená.A som hodinku preč z domu,na nič nemyslím úplne vypnem ...

mirmaj
26. okt 2010

@alure hlavne to vypnutie veľmi pomôže, musím sa už aj ja dokopať bud na tu Zumbu alebo aerobic

vladka84
26. okt 2010

dobre ranko, viem, ze chvalit sa nemaaaa, ale obavam sa, ze uz nebudem mat taku prilezitost, tak vam to musim napisat - dnes sme v noci papali len raz! Zaspala pred osmou, napapala sa o pol 3 a potom o pol 7, to uz bolo ranko 🙂 ja som sa prvykrat od porodu normalne vyspala... joooj, kiezby bolo takych noci viac 😅

alure
26. okt 2010

@mirmaj
zumbu som robila pred tým,aj taeboaerobic ale teraz som chcela niečo menej skákavé.Vlastne latinodance fitnes co sa cvičí u nás,je niečo ako zumba ale doporučila mi cvičiteľka nezačínať s takým cvičením.Dokonca mi odporúčala tých prvých 25 minút sa nezapájať ale ísť radšej na bycikel alebo nejaký iný posilňovací stroj (v rámci kardio) a potom sa pripojiť len na posilňovaciu časť ale ja som to skúsila a zvládla som to...

alure
26. okt 2010

@vladka84
tak hlavne klop klop klop nezakríknuť a veľa podobných nocí prajem...

vladka84
26. okt 2010

@katulkaaaaaa @liba78 @mirmaj ja ten rezim nedodrziavam vobec - niekedy sa mi podari aspon vypit 2l tekutin, ale 3hod. interval medzi jedenim nemam sancu a ani to ze po 18tej nejest - ked mi deti zaspia o 20h., vrhnem sa na chladnicku... a vycitky mam len vtedy, ked si idem vyskusat, ze ci uz do niecoho vojdem a nevojdem 😖
no ale, vcera som sa vazila a mam minus, ale to bolo po kojeni, tak asi som mala minus len to, co Karin vypila 😀 😀 😀

vladka84
26. okt 2010

@alure ved preto som to napisala, lebo uz sa to mozno nezopakuje 😀

baby, u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! 😅

alure
26. okt 2010

@vladka84
bože môj nestraš snehom!!! ešte je čas 😒 😒 či nie?

liba78
26. okt 2010

@vladka84 @katulkaaaaaa @mirmaj ja teraz raňajkujem, kojím a čítam. Určite to nie je po 3 hodinách, ale spadol mi bambinový rožtek na malého na krk. 😀 😀 😀 tak dojem a zbytok bambina si zlížem z jeho krku 😝 A samozrejme umyť a prezliecť 😅 😅

vladka84
26. okt 2010

no a este jedna srandicka - rano, ked sme vstali, som rozbalila Karinku, ze nech si pokopka nozkami, v nasej posteli, na perinke, len prikrytu paplonom a isla som jej po veci, aby sme sa prezliekli z pyzamka... a ked som sa vratila, Karin blazeny usmev na tvari a ja som zacitila znamy zapach... vtedy mi trklo, ze uz tri dni nekakala, tak som sa pripravovala na tu nadielku... no paraaaaada! Okakana bola az za usami 😀

liba78
26. okt 2010

@vladka84 u nás včera poletoval sniežik, chlapci na mňa kričali, aby som sa išla pozrieť. Na strešných oknách to bolo super vidieť. 😉 A ja nemám prezuté auto 😲

alure
26. okt 2010

@liba78
bambino zlížeš z bambina 😀 😀
@vladka84
tak môžeš prať... 😲 ale ten blažený úsmev si viem živo predstaviť 😀

liba78
26. okt 2010

@vladka84 😀 😀 a čo posteľ ?

vladka84
26. okt 2010

@alure no fakt, u nas je to taky snehodazd, ked dopadne, tak sa este topi...ale ked som isla malu zaviest do skolky, tak sme stretavali auta, ktore boli normalne zasnezene - myslim, ze v Tatrach uz napadol 😒 a ja mam letne gumy 😖

alure
26. okt 2010

@liba78
takto som reagovala aj ja minulý rok že ešte nahodené letné gumy ,našťastie moje nové autíčko je na celoročných pneu tak nemusím riešiť nič..ale netreba to podceňovať....

liba78
26. okt 2010

@alure aké máš auto offroad ?

vladka84
26. okt 2010

@liba78 @alure pracka uz je pustena, ved aj tak som chcela prezliekat postelne, len som myslela, ze cez vikend 😀
no ale fakt ma nenapadlo, ze sa prave za tu minutku co odbehnem vykaka, to nemohla pockat chvilku? 😝

alure
26. okt 2010

@vladka84
takto to je pod Tatrami normálne??? Ale zas na druhej strane už je pomaly november.... 😢 ja by som ešte trošku brala leto

liba78
26. okt 2010

@vladka84 to vieš, keď musíš, tak musíš 😀 😀 😀

alure
26. okt 2010

@liba78
@liba78
ano dostala som k narodeninám (aprílovým teraz v oktobri) SUV ko a tam mám celoročné obutie 😎

alure
26. okt 2010

@vladka84
tak to hej,mňa zo začiatku malý pri prebaľovaní pravidelne ocikal..už sa mi Oliver aj s mm smiali 🙂

liba78
26. okt 2010

@alure
@vladka84 ak chceme leto, musíme ísť k jankesramke. 😀 😀 Tá písala, že dva krát kúpe Matea, aby sa schladil. 😝

evanns
26. okt 2010

@vladka84 pekne...to je zakon schvalnosti 😀 aj nam sa to uz stalo...ale nie u nas doma, ale u mojej mamy, ale ona ju povyzliekala 😝 ze nech si pokopka a potom pralaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
ani ja nemam este prezute auto 😒

vladka84
26. okt 2010

@alure no ved hej, vzdy si pamatam, ze na 1.11. sme na cintorin chodili uz v zimnom a bol sneh, takze asi je nacase, aby zacal poletovat.... ale ja by som tiez radsej brala leto.. ked si predstavim ako sa rano budeme musiet babusit, ked pojdeme s Timkou do skolky 😲 😕
ejha, pekny darcek...aj ja by som taky brala a vobec by mi nevadilo, keby som ho dostala aj o polroka neskor😉

alure
26. okt 2010

@liba78
hej aj minule ako písala že sa idú kúpať...joj ale sneh by mi ako taký hlavne cez vianoce určite chýbal...chýba potom to čaro 🙂

alure
26. okt 2010

@vladka84
no na narodeniny sme si ho na autosalone vybrali a čakacia doba je taká aká je.V podstate to je rodinné auto ale mm má služobné.Mala som takého malého chrústika predtým,ale odkedy sme v Senci a vozievam občas Olivera do BA do školy a vedeli sme že čakáme bábo,tak som chcela niečo veľké ....
Kým sme boli na východe tiež sme pravidelne na hroby išli buď v daždi alebo v snehu...

alure
26. okt 2010

@vladka84
no na narodeniny sme si ho na autosalone vybrali a čakacia doba je taká aká je.V podstate to je rodinné auto ale mm má služobné.Mala som takého malého chrústika predtým,ale odkedy sme v Senci a vozievam občas Olivera do BA do školy a vedeli sme že čakáme bábo,tak som chcela niečo veľké ....
Kým sme boli na východe tiež sme pravidelne na hroby išli buď v daždi alebo v snehu...

liba78
26. okt 2010

@alure tak si poslúchala 😀 😀 😀 a mm sa teraz rozhoduje, či moje auto nepredá 😒 . Ale zas má pravdu. Odkedy som bola PN pred pôrodom som najazdila málo km. A tak moje teraz viac stojí, ako jazdí. A on mi zas svoje nechá kedykoľvek chcem. A ešte má aj 4x4, takže cez zimu by som to mala lepšie. Ale ťažko sa mi sním bude lúčiť. Máme ho od nova a už 6 rokov 😔

alure
26. okt 2010

@liba78
my me si tiež v podstate splnili sen na 4x4 🙂 Drahý ma služobné opel insigniu a ja som sa úplne uskromnila s novou Daciou DUSTER.Nové SUVko v takej cene by som iné nemala a som zatial maximálne spokojná...

kvietok121
26. okt 2010

@alure to hej a kedy to ustupi mne vsetci hovorili po mesiaci ale akosi nic neustupuje tak si uz zvykam na cele kojenie az dokonca, ale neva hlavne ze mame mliecko 😀

kvietok121
26. okt 2010

@vladka84 gratulujem k noci a to je super ze mate sneh aj ja chcem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre