♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
26. okt 2010

@jankasramka
no to si teda vôbec ale vôbec neviem predstaviť..platí pravidlo že "silnejší má prednosť? "alebo múdrejší ustúpi? A to máme ísť budúci rok ku kámošovi do LA a keď si predstavím,že ma tam niekto posadí do auta,tak ja budem také krokodílie slzy roniť,že potopa hneď nastane 😎
Ako si si zvykla na inú kultúru,zvyky,teplo a tak proste tak obrovskú zmenu?

alure
26. okt 2010

babulky,u nás tak nádherne momentálne svieti slniečko,že utekám s deckami von...vychutnať si toto počasie kým je možnosť....

liba78
26. okt 2010

caute, niekto tu písal o soplíkoch našich miláčikov.... my sme teraz boli v parku, mala som zimnú bundu a bola mi zima 😲 😲 potom začalo pršať a medzi tým dažďom padali mini krúpy 😲 😲 😲 Takže najbližšie čaká sopel asi na nás. Ja nedokážem chodiť s kočíkom a dáždnikom súčasne 😠 😠
@jankasramka tak to si lepšia ako ja. Ja som nabúrala (len mierne) auto keď malo 4 dni 😉 😉 som myslela, že ma mm zožerie, som mu volala a on sa ma len opýtal, či má poslať odťahovku. 😅
@akika722 sa divím tiež, že to vyliezlo. Moji jedli strašné kombinácie a vracali len pri angíne.

jeeeeej ide mi vianočka 😀 😀 😀 😀

akika722
26. okt 2010

@liba78 jeho napne zo všetkého,to tym refluxom do roka čo mal...doteraz ked uvidi ryžovy nakym najprv sa ide vygrcať a potom povie fuuuuj 😀 inač to myslim smrtelne važne

liba78
26. okt 2010

@alure tak utekaj, aj tu svietilo slniečko 20 minút pred tým ako začalo pršať 😠 😠

liba78
26. okt 2010

@akika722 wau, tak to by som potom nepochodila s mojou metódou na jedenie 😒 Keď mi hovorili fuj na jedlo, som do nich zvykla napchať z neho aspoň 3 lyžičky. A klop, klop teraz papajú takmer všetko, včetne syrov a špenátu 😅 😅 Neznášala som maniere zo škôlky, tam niektoré decko povedalo fuj tak nik z triedy to už nejedol 😠, keď som ich o tretej zobrala vyjedli doma všetko čo našli. Hlavne, že mali zaplatenú celodennú stravu. 😠

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 no my sme teda odtahovku volat museli lebo auto bolo jak harmonika...to mna sa nasi spytali ze ci sa nikomu nic nestalo - sla som s jednou pripitou kamoskou zo slovenska a ona nebola priputana....
inak keby sa mi take daco stalo na sl. tak som uz davno v base 😅

@alure pravdupovediac ze teraz mam take chvilky ze sa pytam ze jak to vobec mozem zvladat tunak 😀 na teplo sa zvykne rychlo, horsie to bolo s jazykom (kedze som takmer nic nerozumela) a tie zvyky tak to doteraz je problem.
ved som nedavno pisala ze tu o desiatej vecer behaju dvojrocne decka po ulici a som nechapala a mm mi vravi ze oni nijak specialne neuspavaju deti v daku hodinu. proste ked chcu tak idu spat a hotovo....to som tu 3 roky a nevedela som to. to iste s babetkami. vobec nemusia kupat o siedmej a spat o 8 . proste ako kedy sa im chce. lazo plazo 😀
ale vela je tu takych veci co by som vedela rozpravat, sa mi obcas rozum zastavoval...

liba78
26. okt 2010

@akika722 v podstate som tým chcela povedať, že to máš s jedením patiho ťažké 😒

akika722
26. okt 2010

@liba78 ked pride zo školky tiež sa nevie ojesť..no on sledké obedy nemusi moc,s tym je po mne ja sama to neznašam-nakym tak sa mu nedivym 😀 ale v školke ho spapal ked mali 😀 😀 😀

jankasramka
26. okt 2010

@akika722 no uz som docitala, sak jasne- vsetko bolo ok, my sme to inak ani nepripustali.... 😝
takze ty si v polke knihy? co zatial vravis? zaujimave poznatky, ci?

akika722
26. okt 2010

@liba78 to hej...paradajkove polievky omačky syry a jogurty...a šunkova pena plus detska vyživa...jeho oblubena strava 😖
aaaa cestoviny....to by pasal stale

akika722
26. okt 2010

@jankasramka ak to hej...keby si ju ešte mm prečital čo asi nehrozi ☹ strašne nervači v poslednom čase 😒

liba78
26. okt 2010

@jankasramka len nám píš všetko, čo ťa tam prekvapuje. Ja som potom vždy celkom happy, že žijem tu 😀

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 pocuj s tym bambinom to bolo dobre 😀 , ja som si tiez na teba vcera spomenula ked som jedla polievku s mateom na tigrika.... a polievka sa nema 😀 😀 😀
no nic, idem to poprat 😝

liba78
26. okt 2010

@jankasramka polievku jem na stojáka 😎 , ale mám výhodu pult, čo mi oddeľuje kuchyňu od obývačky. Je dosť vysoký 😀 😀

alure
26. okt 2010

@liba78
už som späť,rozfúkal sa vietor :(
@jankasramka
obdivujem to ako si odišla a naučila sa žiť tak daleko do domova,od našich zvykov a vôbec..klobúk dolu 😉
Chodila si do KE na veterinu? Kedy si končila? Chodili aj moje bývalé spolužiačky. Ja som jazdila v Nitre a strašne som chcela ísť tam aj študovať chov koní a jazdectvo (jazdila som od 4 rokov) ale zdravotný stav mojej chrbtice mi to nedovolil.No jazdiť som napriek tomu neprestala,až keď som čakala Oliverka.
Ty sa ako prihováraš k Mateovi? a ako hovoríš s manželom?

jankasramka
26. okt 2010

@alure s mm hovorim spanielsky a s mateom slovensky.
ja som chodila do ke do septembra 2007, to som bola v stvrtom rocniku, ja som chcela ist vzdy do sale ale nasi ma odhovarali ze co z toho budem mat....no ale doteraz to lutujem ze som nesla, ked ta nieco bavi, treba to robit a hotovo...
ajked tu v mx mi ani nijaky diplom trenerky nechybal, malokto tu vie dobre jazdit 😀 stacilo ze ma videli jazdit a bola som zamestnana 😀

jankasramka
26. okt 2010

@alure jazdila si nejaky specialny styl? ci len tak?

alure
26. okt 2010

@jankasramka
jazdila som parkúr ale závodne som prestala keď som mala 14 rokov.Vyrástla som zo 164 cm na 177 cm za dva mesiace ,chrbtica si to odniesla a potom som už jazdila len tak pre zábavu a kone milujem neskutočne.

alure
26. okt 2010

@jankasramka
no tak to s tebou určite moje spolužiačky nechodili si podstatne mladšia 🙂

jankasramka
26. okt 2010

@alure ja som zacala jazdit v 14 ked uz ty si koncila 😉
ja som jazdila western na slovensku, v spanielsku som robila hipoterapiu a tu parkur 😀

liba78
26. okt 2010

@alure
@jankasramka jeeej takto ste sa našli koníčkárky. 😀 Zrovna včera mi bola švagriná ukázať svadobný album kamarátky, čo má u nich koňa. Škoda, že bol v tlačovej forme. Bola by som vám hodila pár obrázkov. Nádherné fotky s koníkmi a v ich areáli. 😀 😀

memory97
26. okt 2010

@akika722 asi si ho dnes nechala dlho o hlade, ked mu takto dobre travi 😉

@alure jejda, dalsia vychodniarka🙂

memory97
26. okt 2010

@akika722 dnes sme boli na prechadzke s malym a co som nenasla, ze svadobny salon AŇA - nechodis ty nahodu tu k nam🙂

akika722
26. okt 2010

@memory97 xi...žeby môj??? 😀

liba78
26. okt 2010

@alure
@jankasramka nedá mi to, nejaké koníčky som našla v mojom archíve. Teda je ich tam moc, ale toto sa vydarilo 😀
keď Maťa (švagriná) jazdila western, povinne sme ju chodili povzbudzovať na preteky. A samozrejme sme dokumentovali 😀 to je ona, vraj sa potkol kôň 😅

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 nie si na fb?

alure
26. okt 2010

@jankasramka
ja som jazdila aj potom ale už len tak...western štýl sa mi neskutočne páči 🙂
@memory97
aj ty pochádzaš z východu? Ja som taká východniarka pol na pol...narodila som sa v BA a vyrastala v Pezinku,potom sme sa presťahovali do rodiska mojej mamky do Rožňavy.
@liba78
pozdravujem švagrinú aj ja som Maťa 😀 😀

jankasramka
26. okt 2010

@liba78 a ako sa vola? westernovy svet nie je zas az tak velky...

liba78
26. okt 2010

@jankasramka na fb som (nájdem ťa cez priateľov akiky) a Maťa je Porubčanová, ale ona jazdievala len pár sezón a hlavne závody tu v okolí. Ale organizujú western každý rok v Omšení.

@alure to je náhoda, asi tú lásku ku koníkom máte aj v mene. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre