• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@jankasramka našla som ešte mm, ten kone rád len zďaleka :grinning: :grinning: a tuto dal kôň k nemu hlavu a on o tom nevedel. Páni, ten sa potom nalakal :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam vsetky foto v druhom kompe tak tu mam len par mexickych :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: to moj tiez len zdialky, ale uz som ho donutila aj jazdit par krat :sunglasses:
26. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka
ja mám fotky z koníkmi ešte s čias keď neboli digitály,takže všetko na papieri :slight_smile:
Babenky ahojte zajtra,končím...boj o PC som prehrala :angry: :angry:
26. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka on jazdil na motorke a vždy sa s vladom mihalovičom prekárali, že čo je rýchlejšie. Plánovali závod roky, ale ešte nebol. Tak neviem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka čo to máš za díte na koni s tebou ? Matea kedy posadíš ? Mne už ho Maťa chcela zobrať dávno, som ju poslala niekam. Veď malý ešte ani nesedí :grinning: :grinning: ale našla som peknú Kubíka na koni tak 3-4 roky späť
26. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak ahoj, zajtra budeš viac bojovať o PC :sweat_smile:
26. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde ste ????????? :cry:
26. okt 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 uz sme sa dokupkali.-)
26. okt 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no malinky je uzasny na koni :wink:
26. okt 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja som tu davala hodiny jazdectva (aj detom), zlatunke boli:slight_smile:
26. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne poslednych par dni mateo upne vrieska zo sna... dobehnem do izby a on drichme. ale to je iny krik, jak keby ho bili a zrazu nic.divne :grinning:
26. okt 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no hurá, už nie som sama :wink:
@danulienka35 ďakujem, už dávno som sa nehrabala v "starých" fotkách. Teraz som pozerala aké boli moje deti kedysi maličké :astonished:
@jankasramka tak si zachraňovala mexickú populáciu v jazdení :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka malému sa to stalo raz, zobudil aj mm. Mala som ho v posteli a hneď som ho zdvihla, no vrieskal jak besný. A môj muž zapotil: Asi sa mu sníva, že mu berieš cecek. :grinning: ale bolo to len raz, dúfam, že sa to nemieni opakovať. :confused:
26. okt 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 to i ja nekedy zalovim ake boli malinke a teraz su uz na vydaj :grinning: bambulky ale pre mna budu vzdy male :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas máte iné intervaly starostlivosti o miláčiky :frowning2: tak idem do hajan za malým. Len dúfam, že nebude mať už o chvíľu ráno. :frowning2:
26. okt 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 mne to robi nastastie len cez den a tiez si myslim ze sa mu sniva horor o prazdnom prsku :grinning:
26. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka aj Davidko to robi, dnes rano tiez, taky vresk spustil od hladu:slight_smile: Urobil to uz raz predtym, ze krik nenormalny zo sna... sme ho ani prebrat nevedeli, aby sme ho utisili...

@liba78 to vies, ze nie si:slight_smile: len som uspavala Davidka, sa mu dnes akosi tazko zaspava...
26. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja ho ani nechytam ked tak vrieska a spi pritom, lebo sa bojim ze sa zlakne :grinning:
26. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ta sa vam tu votriem ale mam na predaj chlapcenske veci od velkosti 74 do 80 ak mate zaujem mozete pozriet v bazere pod mojim nickom, dakujem zuzka :wink:
26. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lasky moje jedine.... ako sa mi mate? co deticky posluchaju??? nenormalne mi chybate, ale pri prerabke som rada, ze stihnem obcas vylozit nohy. :D naposledy sme takto prerabali ked sa narodila katka a mala tri mesiace. nam je to nejako sudene. :D
27. okt 2010 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ahoj :slight_smile:
a ako sa ma tatianka? uz je uplne ok? ako sa zahojili jazvicky? daj nejake foto ze ako rastie krasavica :wink:
27. okt 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 a co prerabate? Dufam, ze Tatianka a aj ostatne kocky su zlatucke na maminu :wink: Daj nam potom nejake info o malej, ako sa jej dari:slight_smile:
27. okt 2010 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka dnes sme spali dlhsie, zas som ta nestihla :wink: Sme vcera zavadzali novy sposob papania cez den, ale bol na figu, celu noc som bola hore, ale zatial bodujeme, mame prvu noc spaci vak a dufam, ze spinkanie v nom sa mu bude pacit:slight_smile:
27. okt 2010 o 01:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som tuuuuu :wink:
len som uspavala. ja sa zatial nejak rezimom nezaoberam lebo ajtak by som ho nedodrzala :grinning:
som nie moc rutinne zalozena zena :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy mi leziem na nervy ze som taka rozhadzana v tomto ale co uz. mne prvy krat dnes mateo zaspal hned po kupani 19,30. tak som zvedava co bude.... lebo vecsinou sa s so zaspatim natahujeme az do 22. (sam si asi nastoluje daky novy rezim, no uvidimeci lepsi ci horsi)
27. okt 2010 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure
@liba78
baby umieram!!!! nech sa mm psychicky pripravi na nasho maleho jazdca co z neho urobim:grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=TmvDasFJmfY&feature=related
27. okt 2010 o 04:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka Mateo si pride sam na svoj rezim, ako nas drobec. Po kupkani zaspinka na hodinku a potom sa hlasi, ze je hladny a az tak moze ist do postielky a spinkat:slight_smile:
27. okt 2010 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 toto som nasla v jednom clanku ako problemy po porode "Napäté prsníky
Zase ste sa dali nachytať? Považujete napätá prsníky a začervenanú kožu na nich za niečo celkom prirodzené? Ak sa k tomu pridá horúčka, no nemusí, môže sa jednať o absces prsníka."
Tu je cely clanok http://zena.atlas.sk/4-najcastejsie-komplikacie-po-porode/deti/babatka/705833.html
27. okt 2010 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ha. tak to mateovi nehrozi ze by zaspal bez napapkania :rolling_eyes: ani nahodou...
27. okt 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak to sa má tvoj mm na čo tešiť :grinning: :grinning: Ja som tiež teraz zvedavá, lebo trénerke koní Terezke sa má narodiť chlapček. Teraz na konci decembra, alebo začiatku januára. Jazdí aj s bruškom, stále. Rajtky na traky (už ich nezapne) :grinning:
27. okt 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok