• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojky divčatá tak my konečne spíme a ja mám trochu klud...od zajtra ideme zas po mooooc dlhej dobe do školky tak už teraz večer sme si to poriadne odrevali tak sa hrozím čo bude zas zajtra :unamused:
idem poprečítavať čo ste popísali nech som v obraze :slight_smile:
17. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska :frowning2: nic moc to objimanie keramiky, nech uz ti to rychlo prejde :wink:

ja nejaky speci krem na strije kupovat nejdem, pri prvom tehu som mala ten najobycajnejsi detsky olej a tym masirovala a ako dobre zabral :wink: skor to treba robit podstivo a pravidelne a nezabudnut kazdy vecer :wink:

podla mna tie kremy su zbytocne drahe, plati sa u nic asi viac za znacku ako nejaky extra obsah :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jankaat, moja drz sa hadam sa ten hematom zmensi-a nedaj sa ani babo :wink:

a aby som nezabudla vitam nove tehulky :slight_smile:
17. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, dnes akosi nebol cas, boli sme v Nitre troska sa pomotat po nakupnych centrach a v MC Donalde
17. jan 2010 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sme doma . kupili sme boby a ja som si kupila peknu bluzku na leto v tescu , stala po 50%zlave len 7,5€ a ma rolovacie rukávy a je velmi pohodlna a vzdušná. kus ma prekvapilo,že mi sedela až velkosť 42 :grinning: / a to mám 160cm a 54kg/

potom pridám foto aj si vad dočítam
17. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes je tu nejako ticho :slight_smile: ja sa nudim, mm isiel s kamaratom na biliard :unamused:
17. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy aj ja som sama mm pracue ale to on každý večer tak ja so zvyknutá
no som niečo prečítala a čo sa týka strii tak tie ma našťastie pri prvom tehu obišli a zo začiatku som používala ten uplne obyčajný detský olejček taký modrý mylsím batole teraz to bude asi horšie lebo už teraz mám brucho skoro ako pri saške v 6-tom mesiaci tak sa teším ako budem vyzerať neskor :unamused:
a porod no tak ja veru nan také užasné spomienky nemám rodila som 53 hodín a nakoniec malu ťahali kliešťami a oživovali maskou lebo bola pridusená
17. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
53 hodin??? :fearful:
17. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucy tak v stredu ráno 5,20 som chytila kontrakcie a malá bola na svete až v piatok 8,05 ale v nemocnici mi dali epi tak potom už oblo dobre už som si aj podriemala tam
17. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3706540&vReferer= tak tu je moj ulovok,sice na fotke mam brucho jak v 5mesiaci,ale to je taky strih a fotene alá Emo štýl :grinning:
17. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel...parádny kúsok...ikulka, to fakt tak dlho trvalo?omg, fakt, koľko toho ženy musia vydržať, nespravodlivosť je na svete :slight_smile:
17. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne, už spíte :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nespime :grinning: bola som si umyt vlasky a uz som tu :wink:
17. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny ulovok :slight_smile: , este chyba to leto :rolling_eyes:
17. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo idete robiť zajtra? ja sa chystám na hematológiu...už sa teším, ako ma vysajú :confounded:
17. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja budem lenosit :grinning: zajtra budeme musiet vybavit to storno dovolenky, odniest do poistovne :confounded: som zvedava, ako sa zachovaju...
17. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na hematologiu vo štvrtok,zajtra varím,lebo dnes som nakupovala a maly bol u svokry
17. jan 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kvoli comu chodite baby na hematologiu? :confused:
17. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to držím palce....
17. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám trombofíliu, tak to musia každý mesiac sledovať...
17. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, a aj sa to nejako prejavovalo, alebo len z krvneho obrazu to zistili?
17. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iha,kde je moj príspevok ...... takže, ja chodim pre poruchu zražanlivosti a ine diagnozy,čo sa kedy najde :sweat_smile:
17. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zistili to po jednej operácii, vytvoril sa mi tromb a odišla mi skoro celá pravá noha, ťažko sa mi chodilo...
17. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fiiiiha, tak potom je to vazne...tolko je vselijakych chorob... :frowning2:
17. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel...berieš aj nejaké lieky?
17. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiriel, to znamena, ze mas nedostatok krvnych dosticiek? Ako sa to riesi?
17. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prvom som brala B12,B6 a ine B a posledne mesiace Clexane,teraz zatal nič, uvidime vo štvrtok. ale beriem sama pre seba ac.folicum aj B12 pichám
17. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...ja som naposledy mala dobré výsledky, takže mi nedala žiadne lieky, ale predtým som dlhodobo užívala anopyrin
17. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem si ja ľahnúť....dobrú noc, papa
17. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobruuu :slight_smile:
17. jan 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy nie,to znamena že mam nejaku mutaciu MTHFR677 heterozygot a autoimunitu voči hladkým,parietalnym a neviem ešte akým bunkám a antifosfolipidovy syndrom a lieči sa to v tehotenstve vitamínmi B - vysokými dávkami a injekciami na riedenie krvy

dobru noc
17. jan 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok