♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ikulka
17. jan 2010

ahojky divčatá tak my konečne spíme a ja mám trochu klud...od zajtra ideme zas po mooooc dlhej dobe do školky tak už teraz večer sme si to poriadne odrevali tak sa hrozím čo bude zas zajtra 😒
idem poprečítavať čo ste popísali nech som v obraze 🙂

lenadka
17. jan 2010

miska ☹ nic moc to objimanie keramiky, nech uz ti to rychlo prejde 😉

ja nejaky speci krem na strije kupovat nejdem, pri prvom tehu som mala ten najobycajnejsi detsky olej a tym masirovala a ako dobre zabral 😉 skor to treba robit podstivo a pravidelne a nezabudnut kazdy vecer 😉

podla mna tie kremy su zbytocne drahe, plati sa u nic asi viac za znacku ako nejaky extra obsah 😝

jankaat, moja drz sa hadam sa ten hematom zmensi-a nedaj sa ani babo 😉

a aby som nezabudla vitam nove tehulky 🙂

evitkamalicka
17. jan 2010

dobry vecer, dnes akosi nebol cas, boli sme v Nitre troska sa pomotat po nakupnych centrach a v MC Donalde

tiriel
17. jan 2010

ahojte,tak sme doma . kupili sme boby a ja som si kupila peknu bluzku na leto v tescu , stala po 50%zlave len 7,5€ a ma rolovacie rukávy a je velmi pohodlna a vzdušná. kus ma prekvapilo,že mi sedela až velkosť 42 😀 / a to mám 160cm a 54kg/

potom pridám foto aj si vad dočítam

lucy1990
17. jan 2010

Ahojte, dnes je tu nejako ticho 🙂 ja sa nudim, mm isiel s kamaratom na biliard 😒

ikulka
17. jan 2010

lucy aj ja som sama mm pracue ale to on každý večer tak ja so zvyknutá
no som niečo prečítala a čo sa týka strii tak tie ma našťastie pri prvom tehu obišli a zo začiatku som používala ten uplne obyčajný detský olejček taký modrý mylsím batole teraz to bude asi horšie lebo už teraz mám brucho skoro ako pri saške v 6-tom mesiaci tak sa teším ako budem vyzerať neskor 😒
a porod no tak ja veru nan také užasné spomienky nemám rodila som 53 hodín a nakoniec malu ťahali kliešťami a oživovali maskou lebo bola pridusená

lucy1990
17. jan 2010

53 hodin??? 😨

ikulka
17. jan 2010

no lucy tak v stredu ráno 5,20 som chytila kontrakcie a malá bola na svete až v piatok 8,05 ale v nemocnici mi dali epi tak potom už oblo dobre už som si aj podriemala tam

tiriel
17. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tak tu je moj ulovok,sice na fotke mam brucho jak v 5mesiaci,ale to je taky strih a fotene alá Emo štýl 😀

mata299
17. jan 2010

tiriel...parádny kúsok...ikulka, to fakt tak dlho trvalo?omg, fakt, koľko toho ženy musia vydržať, nespravodlivosť je na svete 🙂

tiriel
17. jan 2010

no pekne, už spíte 🙄 😝

lucy1990
17. jan 2010

Nespime 😀 bola som si umyt vlasky a uz som tu 😉

lucy1990
17. jan 2010

Pekny ulovok 🙂 , este chyba to leto 🙄

mata299
17. jan 2010

a čo idete robiť zajtra? ja sa chystám na hematológiu...už sa teším, ako ma vysajú 😖

lucy1990
17. jan 2010

Ja budem lenosit 😀 zajtra budeme musiet vybavit to storno dovolenky, odniest do poistovne 😖 som zvedava, ako sa zachovaju...

tiriel
17. jan 2010

ja idem na hematologiu vo štvrtok,zajtra varím,lebo dnes som nakupovala a maly bol u svokry

lucy1990
17. jan 2010

A kvoli comu chodite baby na hematologiu? 😕

mata299
17. jan 2010

tak to držím palce....

mata299
17. jan 2010

ja mám trombofíliu, tak to musia každý mesiac sledovať...

lucy1990
17. jan 2010

Mati, a aj sa to nejako prejavovalo, alebo len z krvneho obrazu to zistili?

tiriel
17. jan 2010

iha,kde je moj príspevok ...... takže, ja chodim pre poruchu zražanlivosti a ine diagnozy,čo sa kedy najde 😅

mata299
17. jan 2010

zistili to po jednej operácii, vytvoril sa mi tromb a odišla mi skoro celá pravá noha, ťažko sa mi chodilo...

lucy1990
17. jan 2010

Fiiiiha, tak potom je to vazne...tolko je vselijakych chorob... ☹

mata299
17. jan 2010

tiriel...berieš aj nejaké lieky?

lucy1990
17. jan 2010

Tiriel, to znamena, ze mas nedostatok krvnych dosticiek? Ako sa to riesi?

tiriel
17. jan 2010

v prvom som brala B12,B6 a ine B a posledne mesiace Clexane,teraz zatal nič, uvidime vo štvrtok. ale beriem sama pre seba ac.folicum aj B12 pichám

mata299
17. jan 2010

hm...ja som naposledy mala dobré výsledky, takže mi nedala žiadne lieky, ale predtým som dlhodobo užívala anopyrin

mata299
17. jan 2010

ok, idem si ja ľahnúť....dobrú noc, papa

lucy1990
17. jan 2010

Dobruuu 🙂

tiriel
17. jan 2010

lucy nie,to znamena že mam nejaku mutaciu MTHFR677 heterozygot a autoimunitu voči hladkým,parietalnym a neviem ešte akým bunkám a antifosfolipidovy syndrom a lieči sa to v tehotenstve vitamínmi B - vysokými dávkami a injekciami na riedenie krvy

dobru noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre