♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
27. okt 2010

@jankasramka som priamo zo spisskej novej vsi, ale uz par rokov byvame v KE kde som robila pred materskou a tu byvame na Terase

jankasramka
27. okt 2010

@alure mali by sme dat dake stretko v BB aby to mali vsetky cca narovnako 😝

@evanns mne sa kosice velmi pacia, neviem no, take je to mile mesto, prirastlo mi k srdcu za tie 4 roky...je to velke mesto s peknym okolim🙂 ajked spisska tiez neni na zahodenie😀 ja mam rada prirodu...

alure
27. okt 2010

@jankasramka
no veru BB je presne uprostred,len škoda že dojdeš v zime a nie na jar alebo v lete..to by aj počasíčko vyhovovalo 🙂
Aj keď si myslím že vaši si ťa po tak dlhej dobe nebudú chcieť pustiť z dohľadu a hlavne vnúčika 😀

liba78
27. okt 2010

Ahojte, dnes bolo u nás krásne... ale chladno. Už som vás trošku dočítala. @katulkaaaaaa srdiečko neboj, určite to nebude zlé. Žiadna operácia a ani komplikácie nesmú byť. Pozitívne mysli a nestresuj seba a Simonka. TVoj krásny, okatý pokladík musí byť v poriadku. Veď všetky naše miláčiky sa držia, tak nebudeš predsa výnimka. Ale určite by som bola zvedavá na názor brata evans.
@evans teda mala by si nám len tak zo zvedavosti napísať aké špecializácie máš v rodine. A ešte by ma zaujímalo čo robíš ty, keď celú rodinku máš v zdravotníctve 😉

21
27. okt 2010

@jankasramka , niekedy citanie nepomaha. Ja som tiez mavala 1, nemusela som sa ucit vybrane a tak, no mm ma isto dyslexiu, takze nebude divne, ak sa ukaze aj u Jakuba.

@alure , najvacsia sranda je, ze ja som ucitelka 1. stupna... 😀 😀 😀

liba78
27. okt 2010

@evanns jeej ubrala som ti z niku jedno "n" 😅

liba78
27. okt 2010

@21 tak to teda je stranda, ty učíš 1.stupeň, kvietok 2. stupeň a zuzka je učiteľka na gymnáziu. 😀 😀 teraz ešte treba nejakú z výšky a máme v miláčikoch pokryté takmer všetky stupne vzdelávania. 😀 😀

kvietok121
27. okt 2010

@jankasramka ano aj my& sme spokojny krasne spite

evanns
27. okt 2010

@liba78 tak ja z trucu som nesla na medicinu...mam vystudovane tlmocnictvo - prekladatelstvo, specializacia : francuzsky jazyk...no a po niekolkych rokoch vo FR som sa vratila domov, sle teda do KE lebo v SNV som nenasla job a robila som vo francuzskej automobilovej spol., ale lider vyrobneho systemu 😀 😀 😀
no a mama je urologicka, brat plucny a svagrina kozna 😝

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@jankasramka jani dakujem za podporu 🙂 ano su to dupky sofija,co mate take iste? 🙂
@evanns dakujem 🙂bola by som ti moc moc vdacna kebysi sa spytala brata 🙂
@liba78 moja dakujem za to ze ma tak podporujete az mi isli slzy do oci ked som citala prispevok od teba 😉 verim ze to bude dobre,ale nemozem si pomoct som taka smutna....

jankasramka
27. okt 2010

@kvietok121 ako matejko? citala som ze opet kandidujete ( od slova kandida 😀 )...ten canesten ti neabral,vsak?
aky si mala dnes den?

@alure mne to zimne pocasie vyhovuje 😝

@liba78 to s tymi ucitelmi je dobre 😀

jankasramka
27. okt 2010

@katulkaaaaaa hej mame take ale s dinosaurikom. uz len chyba aby mala take aj liba 😀
mne ich poslala mamina, uzasne su jemnucke, prave ich ma na sebe 😉

21
27. okt 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
27. okt 2010

@jankasramka ahojky ano zase kvoli tomu nas dnes ani neockovali, dnes sme trochu viac uplakany ale to kvoli tej kandide aj a prse nervozny aj to boli ale inac vcera mal super den ani raz nezaplakal spinkal aj cez den 3 krat spolu 6 hodin
takze sa spolu uz tesime a uz nestresujeme ano nezabudnutelny hrozny 1. - 2 mesiac je za nami

jankasramka
27. okt 2010

@kvietok121 to aj ja si stale hovorim ked mame obcas zly den ze horsie ako prve dva mesiace to uz nebude 😉

kvietok121
27. okt 2010

@jankasramka to ma asi bude odteraz stale zivit uz bolo aj horsie

liba78
27. okt 2010

@katulkaaaaaa neplač, otvor si čučoriedky 😉 😉
@evanns to je dobrééé, ale aspoň máš s kým konzultovať problémiky. Vidíš, keď budeš s maminou, zisti či treba sťahovať pipíky, každý má na to iný názor 😒 Ale to len medzi rečou 😅 No a francúština je veľmi pekný jazyk, taký melodický. 😉
@jankasramka aké máme mať dupačky ? My máme jedny jemnučké bielo modré s dinosauríkom. 😉

akika722
27. okt 2010

@katulkaaaaaa maly je naaadherny 😀 neboj moja takemu fešakovi nič nebude... 😉
@jankasramka ako?boli ma brucho už druhy deň 😒 kamoške pri sekcii prišili črevo k bruchu 😖 dufam že nie aj mne 😀

alure
27. okt 2010

Babulky chystáte dávať očkovať deti proti rotavírusom? Neviete koľko sa dopláca na vakcínu?

vladka84
27. okt 2010

@akika722 boze, to kto ju sil? to sa este take nieco moze v dnesnej dobe stat? o, ano, aj horsie 😀 sama si odpovedam 😝

akika722
27. okt 2010

@vladka84 no...prišli nato po roku a pol ked od boelsti dostala zachvat a skončila na pohotovosti...asi sa sekli...ona mara 180cm a važi cca 55kg

vladka84
27. okt 2010

inak, to stretko v BBby som brala, ale nie v zimeeeee... ja mam z Certovice a Donovalov v zime paniku - to odkedy som sluzobne chodila pravidelne do Brezna a stretavala som tam smykajuce sa kamiony 😲 😕

akika722
27. okt 2010

@vladka84 aaano tak na jar berem 🙂

danulienka35
27. okt 2010

pekny vecer bambulky 😉

mirmaj
27. okt 2010

pekný večer
@memory97 a ako vam to ide, už ste to nacvičili? 😀 my tak papavame, cez deň 4fľaše a v noci 1-2 ako kedy 😉

mirmaj
27. okt 2010

@jankasramka aj my sme mali kupanie ako večerný rituál, ale už vyše týždňa kupem každý druhý deň a rituál sa stalo masírovanie, ked sa nekupeme, masírujeme sa dlhšie a ked sa kupeme tak kratšie, aby to vydržala do papania 😀 😀
A ešte ma napadla jedna zaujímavosť čo som sa tam dozvedela a dosť ma prekvapila 😀 že koľko ma babo mesiacov toľko hodín denne by malo vydržať na brušku, čiže ak ma Mateo 3 mesiace, mal by byť 3hodiny denne na brušku, nepočíta sa tam do toho len klasické pasenie koníkov ale aj take nosenie šikme vpredu ako si nam tu raz pofotila, čiže to ked musí bábo držať hore hlavičku a tým posiluje krčnú chrbticu.
@katulkaaaaaa neboj všetko bude OK, je krásny okatý malý pokladík 😉
Stretnutie v BB by bolo určite super, len bohužiaľ ja som vodič len na PB a okolie 😀 😀 žeby príležitosť odhodlať sa isť dalej? 😀 😀

mirmaj
27. okt 2010

@danulienka35 aj tebe pekný večer, bambuľka už buva?

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@alure ja chcem dat maleho ockovat na rotavirusy...ale teraz ked je komplikacia neviem...kamoska co davala povedala ze treba dva ockovania- prve stalo 55eur,druhe 56eur...dobry biznis 😒

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@akika722 😵 😵 😵 aj ja si to hovorim 🙂

katulkaaaaaa
27. okt 2010

@liba78 uz neplacem zozrala som cokoladu 😀 uz mi je dobre 🙂
preco cucoriedky?ci to len tak si povedala?kamoska mi volala jej syn mal toto iste len uzliny pod pazuchami,zistila mu to v 3mesiacoch,tiez boli v podunajskych bisk. tyzden boli hospitalizovany,maly bol mesiac na liekoch,potom sa mu to vstrebalo,tiez ju strasili operaciou ale ked sa to zacalo vstrebavat stacili lieky,verim ze toto bude aj nas pripad 😉 v tom najhorsom pripade

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre